close
تبلیغات در اینترنت
دنیای رکوردهای عجیب و غریب - 392

امروز و ساعت دقیقه می باشد.

جستجوگر پیشرفته سایترکوردهای عجیب و غریب +عکس

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، رکوردهای مختلفی روزانه در مقابل چشمان مسئولین گینس به ثبت می رسد اما برخی از آن ها بسیار شگفت انگیز و یا عجیب و غریب هستند. این رکوردها گاهی اوقات تنها یک باربه ثبت می رسند چرا که افراد زیادی نیستند که توانایی تکرار آن را داشته باشند.

شلیک شیر از چشمدر سال 2004 یک مرد ترکیه ای به نام "محمد یلمیز" یک رکورد منحصر به فرد را به نام خودش ثبت کرد. او توانست یک مقدار شیر را از چشمانش به سمت لیوانی در فاصله دو متر و 70 سانتی متری پرتاب کرد و این رکورد عجیب را به نام خودش ثبت کرد. این جوان 28 ساله ابتدا شیر را از بینی خود به چشمش رساند و سپس آن را به بیرون پرتاب کرد.

بزرگترین تومور خارج شده از بدندر سال 2010 پزشکان آرژانتینی دست به کار خطرناکی زدند و توانستند پس از چهار ساعت عمل طاقت فرسا یک تومور 24 کیلوگرمی را از بدن یک خانم خارج کنند. این خانم 54 ساله که نامش اعلام نشده است نزدیک به 18 ماه این تومور را با خودش حمل می کرده است و البته پس از این عمل توانست یک زندگی شاد را آغاز کند. این تومور بزرگترین غده ای است که تا به حال از یک انسان خارج شده است.

قوی ترین زبان دنیا"بریتون توماس" کسی است که قوی ترین زبان دنیا را دارد، او تا به حال توانسته است چندین بار رکورد خود را در بلند کردن وسایل سنگین با زبان تکان دهد. در آخرین تلاش خود توانست در رم یک وزنه 12 کیلوگرمی را با زبانش بلند کند. او البته گفته است که قصد دارد ربانش را برای یک وزنه 20 کیلوگرمی آماده کند.

خوردن بیشترین مغزگاویکی از معروف ترین رکورددارهای ژاپنی به نام " تاکرو کوبایاشی" چندین سال است که در مسابقات خوردن شرکت می کند و رکوردهای مختلفی را به ثبت می رساند. او نزدیک به 6 سال است رکورد خوردن هات داگ را در دست دارد و البته او یک رکورد عجیب نیز دارد. کوبایاشی توانسته در مدت 15 دقیقه هشت کیلوگرم مغز گاو را بخورد و این رکورد منحصر به فرد را به نام خودش ثبت کند.

بزرگترین جسم خارج شده از سردر سال 1998 فردی به نام "مایکل هیل" با دوستش درگیر شد و مورد اصابت چاقو قرار گرفت. دوست او چاقو را از پشت سر وارد سرش کرد و در همان حال رهایش کرد. مایک سریع به بیمارستان مراجعه کرد و پس از پند ساعت عمل نفس گیر چاقو به راحتی از سر او خارج شد. دلیل اصلی زنده ماندن او آسیب نرسیدن به مغز در پی اصابت چاقو است. البته او این روزها دچار سردردهای مختلف می شود ولی به هر حال زنده مانده است.

بیشترین عنکبوت روی بدن
"تام بوچانان" پسر بچه ای است که رکورد بیشترین تعداد عنکبوت روی بدن را در دست دارد. او به مدت 30 ثانیه بیش از 125 عنکبوت را روی بدن خودش تحمل کرد. در این رکورد او از عنکبوت های طلایی استفاده کرد که شاید سمی نباشند اما نیش آن ها می تواند دردهای شدید و همچنین ورم را به دنبال داشته باشد.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

چهارشنبه 18 تير 1393 ساعت: 16:0
عجیب‌ترین ورزش‌ها با حیوانات +عکس

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، نام ورزش معمولا در کنار انسان ها به کار می رود ولی در دنیای حیوانات نیز ورزش هایی وجود دارد که البته در آن ها نیز انسان ها کمی دخیل هستند. در اینجا نگاهی می اندازیم به تعدادی از عجیب ترین ورزش هایی که با محوریت حیوانات انجام می شود.

فوتبال با اسبیکی از ورزش هایی که در برخی از کشورهای شمال و مرکز اروپا انجام می شود فوتبال با اسب است. در حالی که این ورزش در میان انسان ها بسیار طرفدار دارد به نظر می رسد اسب ها نیز از آن لذت می برند. در این ورزش یک توپ بسیار بزرگ در میان میدان قرار می گیرد و اسب سوارها باید آن را وارد دروازه  حریفانشان کنند. در دروازه ها نیز زنگ هایی قرار دارد که با به صدا در آمدن آن ها گل ثبت می شود.

کشتی گاوهایکی از ورزش های سنتی که در سوئیس رواج دارد کشتی گاوها است. البته این ورزش با گاو بازی متفاوت است و درآن باید گاوهای نر با استفاده از شاخ هایشان با حریفانشان روبرو شوند. این ورزش هر ساله باعث می شود تا گاوهای زیادی جان خودشان را از دست بدهند. هر راند این مسابقه بین گاوها نزدیک به 40 دقیقه به طول می انجامد.

کشتی شترهایکی از ورزش هایی که در ترکیه رواج دارد با محوریت شتر برگزار می شود. این ورزش بیشتر در غرب ترکیه و میان روستایان رواج دارد. در این رقابت شترها وارد یک استادیوم خاکی می شوند و در آنجا شرکت کننده ها باید سعی کنند به هر نحوی که هست شترها را به جان هم بیاندازند چرا که این حیوان در ذاتش ابدا تندخو نیست. این رقابت در صورتی که تماشاگران شانس داشته باشد بسیار پرهیجان می شود و شترهای زیادی با هم گلاویز می شوند.

بسکتبال فیل هادر یکی از جزیره های هند مدرسه ای باز شده است که به فیل ها آموزش بسکتبال می دهد. آن ها می گویند فیل ها با انجام این ورزش بیشتر تحرک می کنند و همچنین سلامت و جنب و جوششان بیشتر می شود. این فیل ها یاد می گیرند تا به کمک خرطومشان توپ را برداشته و به سمت سبد پرتاب کنند. آن ها همچنین دریبل کردن و حرکت های مختلف را نیز به فیل ها می آموزند.

مسابقات سرعت حلزون هابه جرات می توان گفت کندترین و بی حال ترین مسابقه دنیا هر ساله در انگلستان برگزار می شود و جالب اینجاست که افراد زیادی نیز از سراسر دنیا در این مسابقه شرکت می کنند. در این رقابت که به جام بین المللی سرعت حلزون ها مشهور شده است، حیوان های بیچاره باید با نهایت سرعتشان یک مسیر دایره ای شکل را حرکت را طی کنند. اولین حلزونی که به مقصد می رسد غالبا برنده است.

سه شنبه 18 تير 1392 ساعت: 16:13
منتقد نابینای سینما +عکس

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، کارهای مختلفی در دنیا وجود دارد که نیاز بسیار زیادی به دیدن و دقت دارد. ازجمله این کارهای می توانیم به یک منتقد سینما اشاره کنیم چرا که اگر فردی قصد نقد کردن فیلم ها را دارد باید بتواند آن ها را ببیند. "تامی ادیسون" فردی بسیار متفاوت است چرا که با اینکه نابیناست اما امیدهای خود را برای رسیدن به یک فرد مشهور در نقد فیلم های سینمایی از دست نداده است و با توجه به مشکلش باز هم توانسته به آرزویش برسد.

او بدون اینکه فیلم ها را ببیند آن را نقد کرده و در سایتش قرار میدهد. بسیاری از افرادی که علاقه خاصی به سینما دارند او را می شناسند و قبل از رفتن به سینما معمولا نقدهای او را می خوانند. او برای این کار خود روش های منحصر به فردی دارد."تامی ادیسون" می گوید: من نیازی به دیدن فیلم ها ندارم و تنها به آن ها گوش می دهم و سپس با توجه به آن لوکیشن و طرز بازی هنرپیشه ها را تجسم می کنم این باعث می شود تا بتواند فیلم ها را نقد کند.

نقدهای او روزانه میزان زیادی بازدید دارد و معمولا در نقدهای بسیار کوتاه تمامی اطلاعاتی که برای دیدن فیلم قبل از آن نیاز است را به کسانی که قصد تماشای فیلم دارند گوش زد می کند.

یکشنبه 18 تير 1391 ساعت: 16:12
عجیب ترین عمل های جراحی +عکس(+13)

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، جراحی بخش های مختلف بدن نیاز به ترفندهای متفاوتی از سوی پزشکان دارند اما برخی مواقع پزشکان دست به کارهای عجیبی می زنند و عمل های جراحی را به گونه ای غیر متعارف انجام میدهند و حیرت جهانیان را بر انگیخته می کنند.

رشد گوش در دست"شری والترز" اهل آمریکا یکی از بیمارانی است که پزشکان او دست به کاری بسیار عجیب زدند و با استفاده از غضروف های قسمت دنده هایش برای او یک گوش ساختند. البته آن ها این بخش را طراحی کرده و زیر پوست دستش قرار دادند تا در آنجا رشد کند و سپس گوش را در جای خود نصب کردند. این خانم بر اثر یک بیماری مجبور شده بود بخشی از جمجمه و یکی از گوش هایش را از سرش جدا کند.

جمجه داخل شکم"جمی هلتون" در حالی که برای یک جلسه تفریحی به ماهی گیری رفته بود دچار سانحه شد و در پی این سانحه بخشی از جمجمه اش کنده و تقریبا در استانه جدایی بود. پزشکان برای اینکه بتوانند او را معالجه کنند جمجمه اش را جدا کردند و در شکمش قرار دادند. در این مدت جمجمه او کاملا پاک و بدون هیچ آلودگی باقی ماند و سپس بعد از 42 روز که خونریزی مغز رفع شد آن را با موفقیت در جای قبلی قرار دادند.

شاخ برای رفع مشکل بچگیزمانی که برای اولین بار مادر "جرج اشمن" او را دید از مشاهده لکه روی سرش بسیار ناراحت و شکه شد. این پسر بچه از همان لحظه تولدش با یک نشانه همراه بود و آن هم یک لکه بسیار بزرگ قرمز رنگ روی سرش بود که او را از دیگر کودکان جدا می کرد. پزشکان برای درمان او مواد خاصی را زیر پوست او وارد کردند که باعث شد دو شاخ بزرگ روی سرش ایجاد شود. به مرور زمان و پس از تقریبا 3 ماه این مواد کم کم جذب پوست شده و لکه سرش از بین رفت.

پای برعکس"دوگان اسمیت" پسر بچه 13 ساله ای است که شاید یکی از متفاوت ترین زندگی های دنیا را داشته باشد. او از کودکی مبتلا به سرطان استخوان بوده است و به مرور با پیشرفت این بیماری مجبور شد تا در سال 2008 پای راستش را قطع کند. از آنجایی که در صورت قطع این پا دیگر قادر به راه رفتن نبود پزشکان دست به کاری جالب زدند. آن ها قسمت میانی پای او که دچار بیماری بود قطع کردند و سپس پایش را برعکس در همان محل قرار دانند انی باعث شد تا مچ پایش به جای زانو قرار بگیرد و دیگر می توانست از پای مصنوعی نیز استفاده کند. او این روزها بسیار سرحال است و از انجام ورزش هایی مانند بسکتبال و بیسبال لذت میبرد.

پیوند دست و پا"مینگ لی" دختر 9 ساله چینی است که در سال 2010 در حالی که در حال بازگشت به خانه بود با یک تراکتور تصادف کرد و از روی دستش عبور کرد. پزشکان اعتقاد داشتند که نباید دست او را در همان لحظه پیوند زد چرا که شدت حادثه بسیار زیاد بود. پزشکان دست او را به پایش پیوند زدند و پس از 3 ماه بار دیگر دست را به جای اولش بازگرداند. در این مدت رگ های پا کار خون رسانی به دست را نیز انجام میدادند و دست بهبود یافت. او پس از این میتوانست مچ خود را کمی تکان دهد اما جراحی های بیشتری برای او نیاز است.

انگشت روی شکم

بار دیگر پزشکان چینی یک عمل بسیار جالب را انجام داده اند. چندی پیش یک نجار به نام "ونگ یانگ جین" بند انگشتش را در یک سانحه از دست داد و سریعا به بیمارستان در انجا پزشکان تصمیم گرفتند در یک حرکت ریسکی انگشتش را به شکمش پیوند بزنند به این امید که شاید با گذشت زمان یک بار دیگر انگشت او رشد کرده و درست شود. این عمل در عین شگفت انگیزی کاملا موفق بود و این نجار بار دیگر انگشتش را بدست آورد.

شنبه 18 تير 1390 ساعت: 16:11
پیرترین گلف باز دنیا +عکس

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، بسیاری از کودکان هستند که تنها با یک بار مشاهده بازی گلف شروع به تقلید از آن می کنند و با استفاده از یک چوب کوچک و یک توپ پینگ پونگ، این بازی را در خانه انجام می دهند. این ورزش هیچ سن و سالی نمی شناسد و تنها پشتکار و همت می خواهد.

"تامی تامپسون" البته نزدیک به 90 سال زودتر از کودکانی 10 ساله ای که از گلف تقلید می کنند به دنیا آمده است و بیشتر عمر خود را در شرکت های هواپیمایی به عنوان یک مهندس گذرانده است.

او این روزها 100 سال سن دارد و چندین سال است که بازنشسته شده ولی خودش می گوید هیچوقت از بازی گلف بازنشسته نخواهد شد و هر روز با دوستانش در یک زمین به رقابت می پردازد.او در گذشته عاشق بدمینتون بوده است اما به علت یک حادثه از آن ورزش دور شد و در سن 67 سالگی پسرش گلف را به او پیشنهاد کرده و خودش نیز قدری آموزشش داده است و او از آن روز تا به حال دست از آن نکشیده است.

او با این سن می گوید باید به عنوان پیرترین گلف باز دنیا معرفی شود و البته به دنبال آن هست که نامش را وارد کتاب رکوردهای گینس کند. تامی تا به حال نزدیک به 5200 بار گلف بازی کرده است و 4 باشگاه نیز عوض کرده است

جمعه 18 تير 1389 ساعت: 16:9

 

پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر با عنوان داده کاوی یا دیتا ماینینگ Data Mining

داده‌کاوی روشی است که به کشف دانش مبتنی بر شناسائی خودکار الگوها و رابطه‌ها می‌پردازد یعنی به جای آنکه مدل سازی کنیم، مدل‌های موجود را کشف نمائیم

دانلود پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر با عنوان داده کاوی یا دیتا ماینینگ  Data Mining

خرید پروژه رشته کامپیوتر
انجام پروژه رشته کامپیوتر
پایان نامه رشته کامپیوتر
خرید پایان نامه رشته کامپیوتر
دانلود مقالات و پایان نامه رشته کامپیوتر
داده کاوی 
 دیتا ماینینگ
 Data Mining
همکاری در فروش 
فروش فایل
فایلینا
انجام پایان نامه و پروژه
دسته بندی کامپیوتر و IT
فرمت فایل pdf
حجم فایل 3975 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 91

پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر با عنوان داده کاوی یا دیتا ماینینگ  Data Mining

 

 

چکیده:

در دو دهه قبل توانایی های فنی بشر برای تولید و جمع آوری داده‌ها به سرعت افزایش یافته است. عواملی نظیر استفاده گسترده از بارکد برای تولیدات تجاری، به خدمت گرفتن کامپیوتر در کسبوکار، علوم، خدمات دولتی و پیشرفت در وسائل جمع آوری داده، از اسکن کردن متون و تصاویر تا سیستمهای سنجش از دور ماهوارهای، در این تغییرات نقش مهمی دارند. بطور کلی استفاده همگانی از وب و اینترنت به عنوان یک سیستم اطلاع رسانی جهانی ما را مواجه با حجم زیادی از داده و اطلاعات می‌کند. این رشد انفجاری در داده‌های ذخیره شده، نیاز مبرم وجود تکنولوژی های جدید و ابزارهای خودکاری را ایجاد کرده که به صورت هوشمند به انسان یاری رسانند تا این حجم زیاد داده را به اطلاعات و دانش تبدیل کند. داده کاوی به عنوان یک راه حل برای این مسائل مطرح می باشد. در یک تعریف غیر رسمی داده کاوی فرآیندی است، خودکار برای استخراج الگوهایی که دانش را بازنمایی میکنند، که این دانش به صورت ضمنی در پایگاه داده های عظیم، انباره داده  و دیگر مخازن بزرگ اطلاعات، ذخیره شده است. به لحاظ اینکه در چند سال اخیر مبحث داده کاوی و اکتشاف دانش موضوع بسیاری از مقالات و کنفرانسها قرار گرفته و نرم¬افزارهای آن در بازار به شدت مورد توجه قرار گرفته، از اینرو در مقاله سعی بر آن شده تا گذری بر آن داشته باشیم.

در این مقاله درفصل مروری بر دادهکاوی خواهیم داشت . که به طور عمده به تاریخچه ، تعاریف، کاربردها وارتباط آن با انبار داده و OLAP خواهیم پرداخت. در پایان فصل مراحل فرایند کشف دانش از پایگاه داده ها را ذکر کردیم که داده کاوی یکی از مراحل آن است.  در فصل 2 یکی از شیوه های داده کاوی که از سبد خرید گرفته شده  است توضیح داده شده است . در این فصل به شرح قوانین ارتباطی خواهیم پرداخت که در آن بعد از دسته بندی الگوریتمها ، الگوریتم Apriori ( که یک الگوریتم پایه در این زمینه است ) و الگوریتم FP-Growth ( یک الگوریتم جدید میباشد) را با شرح یک مثال توضیح می دهیم و در آخر آن دو را با هم مقایسه میکنیم . در فصل 3 مباحث وب کاوی و متن کاوی را که در بسیاری از مراجع جزء کاربردهای داده کاوی به حساب می¬آید شرح داده خواهد شد.

 

 

کلمات کلیدی:

داده کاوی

دیتا ماینینگ

Data Mining

الگوریتم Apriori 

متن کاوی 

 

 

فهرست مطالب

فصل1: مقدمه ای بر داده کاوی


1-1 تعریف داده کاوی
2-1 تاریخچه داده کاوی 
3-1 چه چیزی سبب پیدایش داده  کاوی شده است؟  
4-1 اجزای سیستم داده کاوی
5-1 جایگاه داده کاوی در میان علوم مختلف
6-1 قابلیتهای داده کاوی 
7-1 چرا به داده¬کاوی نیاز داریم؟
8-1 داده کاوی چه کارهایی نمی تواند انجام دهد؟
9-1 کاربردهای داده کاوی 
1-9-1 کاربردهای پیش بینی کننده 
2-9-1 کاربردهای توصیف کننده  
10-1 ابزارهای تجاری داده کاوی  
11-1 داده کاوی و انبار داده ها 
1-11-1 تعاریف انبار داده 
2-11-1 چهار خصوصیت اصلی انبار¬داده 
3-11-1 موارد تفاوت انبار داده و پایگاه  داده  
12-1 داده کاوی و OLAP 
1-12-1 OLAP  
2-12-1 انواع OLAP  
13-1 مراحل فرایند کشف دانش از پایگاه داده ها 
1-13-1 انبارش داده ها 
2-13-1 انتخاب داده ها  
3-13-1 پاکسازی- پیش پردازش- آماده سازی 
4-13-1 تبدیل داده ها 
5-13-1 کاوش در داده ها (Data Mining)  
6-13-1 تفسیر نتیجه  


فصل 2: قوانین ارتباطی 
1-2 قوانین ارتباطی  
2-2 اصول پایه 
1-2-2 شرح مشکل جدی  
2-2-2 پیمایش فضای جستجو 
3-2-2 مشخص کردن درجه حمایت مجموعه اقلام 
3-2 الگوریتمهای عمومی 
1-3-2 دسته بندی  
2-3-2 BFS و شمارش رویداد ها 
3-3-2 BFS و دونیم سازی TID-list  
4-3-2 DFS و شمارش رویداد 
5-3-2 DFS و دو نیم سازی TID-list  .
4-2 الگوریتم Apriori  
1-4-2 مفاهیم کلیدی  
2-4-2 پیاده سازی الگوریتم Apriori
3-4-2 معایب Apriori و رفع آنها 
5-2 الگوریتم رشد الگوی تکرارشونده  
1-5-2 چرا رشد الگوی تکرار سریع است؟ 
6-2 مقایسه دو الگوریتم Apriori و FP-growth  
7-2 تحلیل ارتباطات  


فصل 3: وب کاوی و متن کاوی 


1-3 وب کاوی
1-1-3 الگوریتمهای هیتس و لاگسام 
2-1-3 کاوش الگوهای پیمایش مسیر  
2-3 متن کاوی 
1-2-3 کاربردهای متن کاوی  
1-1-2-3 جستجو و بازیابی 
2-1-2-3 گروه¬بندی و طبقه بندی
3-1-2-3 خلاصه سازی 
4-1-2-3 روابط میان مفاهیم 
5-1-2-3 یافتن و تحلیل گرایشات  
6-1-2-3 برچسب زدن نحوی (pos) 
7-1-2-3 ایجاد Thesaurus و آنتولوژی به صورت اتوماتیک 
2-2-3 فرایند متن کاوی 
3-2-3 روشهای متن کاوی  
مراجع 

دانلود پروژه کارشناسی رشته کامپیوتر با عنوان داده کاوی یا دیتا ماینینگ  Data Mining

یکشنبه 25 مرداد 1394 ساعت: :26
ليست صفحات
تعداد صفحات : 392

تبلیغات

آمار


آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 4

آمار بازدیدآمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 256
بازدید دیروز بازدید دیروز : 1,450
بازدید هفته بازدید هفته : 256
بازدید ماه بازدید ماه : 3,060
بازدید سال بازدید سال : 3,060
بازدید کلی بازدید کلی : 992,611

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 54.92.153.90
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :

ورود کاربران

نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟

عضويت سريع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

خبرنامه

براي اطلاع از آپيدت شدن سایت در خبرنامه سایت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود