close
تبلیغات در اینترنت
انسان های عجیب

امروز و ساعت دقیقه می باشد.

جستجوگر پیشرفته سایت 

برنامه ریزی منابع سازمانی

ERP یک بسته نرم افزاری تجاری است که هدف آن یکپارچگی اطلاعات و جریان اطلاعات بین تمامی بخشهای سازمان از جمله مالی، حسابداری، منابع انسانی، زنجیر عرضه و مدیریت مشتریان است

دانلود برنامه ریزی منابع سازمانی

CIS
ERP
سازمان
برنامه ریزی منابع سازمانی
سیستم همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش
فروش فایل
fileina
فروشگاه ساز فایل
فروشگاه فایل
خرید مقاله و تحقیق مدیریت
دسته بندی مدیریت
فرمت فایل doc
حجم فایل 628 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 24

برنامه ریزی منابع سازمانی

*مقاله برنامه ریزی منابع سازمانی برای سیستم های اطلاعات مدیریت با 16 صفحه بصورت رایگان ضمیمه شده است:)

علت گرایش سازمانها به ERP:

برای مکانیزه کردن سازمان بصورت یکپارچه یعنی ایجاد سیستم های اطلاعاتی جامع راههای مختلفی وجود دارد. بعنوان  مثال: مطالعه همه جانبه گردش اطلاعات  و فرایند های  کاری در سازمان و سپس طراحی بانکهای اطلاعاتی و نهایتا  با برنامه نویسی، سیستم های مورد نیاز تولید  می شوند. روند فوق بسیار زمانبر و هزینه بر است. اما با انتخاب بسته های نرم افزارهای ERP می توان راه میانبر را انتخاب کرد و از مزایای آن بهره مند شد. در این روش به جای برنامه نویسی و ایجاد  سیستمهای اطلاعاتی که مخصوص یک سازمان خاص  تولید می شود، از برنامه های استاندارد از پیش نوشته و آماده شده استفاده می گردد. لازم  به توضیح است که شرکت های تولید کننده نرم افزار ERP استاندارد، برنامه های از پیش آماده را بر اساس بهترین تجارب  انجام فرایندها در سطح جهان تولید می نمایند که از مزایای مهم بکارگیری ERP  بشمار می رود.
 
مزیت مهم سیستم های ERP  یکپارچه کردن  فرایندهای سازمان است . اما نقطه تمایز ERP های  استاندارد، تعریف فرایندهای کاری بر اساس بهترین روش کسب و کار در سطح  جهان است  که البته  در صورت  لزوم  و بر اساس نیاز سازمان  می توان  فرایندهای  مزبور را بومی سازی نمود و به جای بکارگیری  بهترین  روش انجام کار، روش موجود سازمان  را پیاده کرد.
در ERPها برای حوزه های کاری مختلف سازمان (مانند :مالی – نیروی انسانی ...) برنامه های جداگانه ای آماده شده است که سازمان  را قادر می سازد با تشخیص نیازهای خود، قسمتی و یا تمام حوزه های کاری خود را تحت  پوشش سیستم ERP قرار دهد. به هریک از برنامه های جداگانه فوق که بر اساس فرایند های حوزه کاری خاص نوشته می شوند ماجول می گویند. در ERPهای استاندارد ماجولها کاملا قابل اتصال به یکدیگر بوده و به تنهایی نیز قابل پیاده سازی میباشند.
 
 
 
کلمات کلیدی:

CIS

ERP

سازمان

برنامه ریزی منابع سازمانی

 
 
 
فهرست:
تعریف ERP  2
سیر تكاملی 3
علت گرایش سازمانها به ERP5
مراحل و نیازمندیهای استقرار ERP 6
زمان لازم برای پیاده سازی ERP7
هزینه استقرار ERP8

هزینه‌های پنهان ERP كدامند؟8

بازگشت سرمایه9

منشا تفاوت بین بسته های ERP 10

انتقال ERP به سطح بعد11
چرا اغلب پروژه‌های ERP شكست می‌خورند؟15

معایب و مزایای ERP17

خرید یا ساخت یك سیستم ERP 18
 
 

دانلود برنامه ریزی منابع سازمانی

جمعه 27 شهريور 1394 ساعت: 20:22

 

مجموعه قوانین واگذاری

مقاله کامل مجموعه قوانین واگذاری

دانلود مجموعه قوانین واگذاری

توسعه مدیریت
قوانین واگذاری
اصل 44 قانون اساسی
مدیریت خدمات كشوری
مجموعه قوانین واگذاری
سیستم همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش
فروش فایل
fileina
فروشگاه ساز فایل
فروشگاه فایل
خرید مقاله و تحقیق مدیریت
دسته بندی مدیریت
فرمت فایل doc
حجم فایل 72 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 50

مجموعه قوانین واگذاری

 
مقدمه
     نظام اقتصادی جمهوری اسلامی ایران بر پایه سه بخش دولتی، تعاونی و خصوصی با برنامه ریزی منظم و صحیح استوار است.  بخش دولتی شامل كلیه صنایع بزرگ، صنایع مادر، بازرگانی خارجی، معادن بزرگ، بانكداری، بیمه، تامین نیرو، سدها و شبكه های بزرگ آبرسانی، رادیو و تلویزیون، پست و تلگراف و تلفن، هواپیمایی، كشتیرانی، راه و راه آهن و مانند اینها است كه به صورت مالكیت عمومی و در اختیار دولت است.بخش خصوصی شامل آن قسمت از كشاورزی، دامداری، صنعت، تجارت و خدمات میشود كه مكمل فعالیتهای اقتصادی دولتی و تعاونی است. 
  مالكیت در این سه بخش تا جایی كه با اصول دیگر این فصل مطابق باشد و از محدوده قوانین اسلام خارج نشود و موجب رشد و توسعه اقتصادی كشور گردد و مایه زیان جامعه نشود مورد حمایت قانون جمهوری اسلامی است.تفصیل ضوابط و قلمرو و شرایط هر سه بخش را قانون معین میكند. 
 
 
 
کلمات کلیدی:

توسعه مدیریت

قوانین واگذاری

اصل 44 قانون اساسی

مدیریت خدمات كشوری

 
 
 
فهرست مطالب
اصل 44 قانون اساسی 2
قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی اجتماعی و فرهنگی.2
هفت برنامه اصلاحات اداری3 
قانون واگذاری نظام نوین ادارة بیمارستانها9
قانون تنظیم بخشی ازمقررات مالی دولت مصوب 1380 هییت وزیران تنفیذ شده در برنامه 
چهارم توسعه(ماده 33و 88).
 آیین نامه اجرایی ماده 88
برنامه چهارم توسعه فصل ششم     
          ماده135
             ماده136.
              ماده137.
              ماده144.
               دستورالعمل اجرایی ماده 144 قانون برنامه چهارم اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی ماده145
              فصل هفتم ماده 156
                 قانون مدیریت خدمات كشوری
آیین نامه اجرایی ماده 24 قانون مدیریت خدمات كشوری.
آیین نامه تضمینات .
آیین نامه مالی و معاملاتی .
قانون بودجه سال 89
               ماده20.
               ماده46.
 

دانلود مجموعه قوانین واگذاری

جمعه 13 شهريور 1394 ساعت: 22:16

 

بررسی و آسیب شناسی هدفمندسازی پرداخت یارانه‏ ها

پژوهش کاربردی حاضر با استفاده از روش تحقیق پیمایشی که برای جمع‏آوری اطلاعات و داده‏ها نیز از روش کتابخانه‏ای و مصاحبه با خبرگان استفاده کرده است، به بررسی و آسیب‏شناسی تغییر شیوه فعلی پرداخت یارانه‏ها و نقدی‌کردنشان و ارائه‏ طرح کلی کارامدتر جهت پرهیز از خطرات احتمالی‏ای که این طرح برای اقتصاد خواهد داشت، پرداخته و الزام‌هایی را که برای اجرای این

دانلود بررسی و آسیب شناسی هدفمندسازی پرداخت یارانه‏ ها

یارانه
عدالت توزیعی
پرداخت نقدی
هدفمند‏سازی
عدالت اجتماعی
بررسی و آسیب شناسی هدفمندسازی پرداخت یارانه‏ ها
سیستم همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش فایل
فروش فایل
fileina
فروشگاه ساز فایل
فروشگاه فایل
خرید مقاله و تحقیق اقتصاد
دسته بندی اقتصاد
فرمت فایل doc
حجم فایل 79 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 55

بررسی و آسیب شناسی هدفمندسازی پرداخت یارانه‏ ها

 
 
چکیده
در حال حاضر کشور ما در ساختارهای تولیدی، مدیریت مصرف انرژی و توزیع عادلانه یارانه‏ها دچار مشکل‌های اساسی است. تولید در ایران بر پایه انرژی ارزان (تقریباً رایگان) بنیان‏گذاری شده است و به همین جهت بهره‏وری انرژی بسیار پایین است. همچنین اتکای کشور به مصرف انرژی حاصل از نفت و گاز که تجدید ناپذیر هستند در آینده‏ای نه چندان دور ما را با خطر بن‏بست روبه‌رو خواهد کرد، در همان حال توزیع یارانه‏ها نیز به شدت ناعادلانه است. برای اصلاح ساختارهای تولیدی کشور، مدیریت بهینه مصرف انرژی و توزیع عادلانه یارانه‏ها، هدفمند‏سازی یارانه‏ها با استفاده از مناسب‏ترین شیوه، ضرور به نظر می‏رسد.
 
پژوهش کاربردی حاضر با استفاده از روش تحقیق پیمایشی که برای جمع‏آوری اطلاعات و داده‏ها نیز از روش کتابخانه‏ای و مصاحبه با خبرگان استفاده کرده است، به بررسی و آسیب‏شناسی تغییر شیوه فعلی پرداخت یارانه‏ها و نقدی‌کردنشان و ارائه‏ طرح کلی کارامدتر جهت پرهیز از خطرات احتمالی‏ای که این طرح برای اقتصاد خواهد داشت، پرداخته و الزام‌هایی را که برای اجرای این طرح نیاز است، مطرح می‌کند.
 
 
واژگان کلیدی:

یارانه

عدالت توزیعی

پرداخت نقدی

هدفمند‏سازی

عدالت اجتماعی

 
 
مقدمه
تولید در ایران بر پایه انرژی ارزان (تقریباً رایگان) بنیان‏گذاری شده است. به همین جهت بهره‏وری انرژی بسیار پایین (تقریباً یک سوم بهره‏وری انرژی در جهان و یک ششم بهره‏وری انرژی در اروپا) است. ما اکنون از ماشین‏آلات تولیدی‏ای استفاده می‏کنیم که ده‏ها سال از عمر مفید آنها طی شده و فرسوده شمرده می‏شوند و یا در کشور‏های صنعتی عمر مفید خود را گذرانده و از رده خارج، هستند اما به کشور ما انتقال یافته و مورد استفاده قرار می‏گیرند.
 
 ماشین‏آلات پیش‌گفته از فناوری قدیمی استفاده کرده و انرژی بسیار مصرف می‏کنند در حالی که اکنون ماشین‏آلات با فناوری‏های نو و مصرف کم انرژی در اقتصادهای رو به رشد باعث تولید بیشتر با هزینه کمتر شده‏اند، برای مثال، در صنعت حمل‌ونقل، کاروان حمل‌ونقل ما به‌طور عمده فرسوده شده کامیون‏هایی با حدود چهل سال کار در هر صد کیلومتر حدود شصت لیتر گازوئیل مصرف می‏کنند. این در حالی است که کامیون‏های با مصرف بیست لیتر و کمتر می‏توانند این مسافت را طی کنند. در تولید برق به‌طور عمده از گاز استفاده می‏کنیم چون ارزان است و به سمت تولید برق از انرژی خورشیدی، باد و گرمایی زمینی نرفتیم زیرا با وجود گاز ارزان برای استفاده از انرژی‏های دیگر ضرورتی پدید نیامده است. در بسیاری از موارد دیگر نیز این مسئله صدق می‏کند.
 
اتکای کشور به مصرف انرژی حاصل از نفت و گاز که تجدید ناپذیر هستند در آینده‏ای نه چندان دور ما را با خطر بن‏بست روبه‌رو خواهد کرد. از سویی چاه‏های نفت ما نیمه دوم عمر خود را طی می‏کند و برای حفظ قدرت تولید نیاز به سرمایه‏گذاری سنگین صد تا صد و پنجاه میلیارد دلار دارد. از سوی دیگر نرخ رشد مصرف هشت‏صدم سالانه‏، ما را با وضعیتی روبه‌رو خواهد کرد که تمام تولید نفت خود را در داخل به فراورده تبدیل کرده و مصرف کنیم و امکان صادرات نفت خام یا فراورده‏های آن برای ما ممکن نخواهد بود بلکه پس از آن نقطه واردکننده محض حامل‏های انرژی خواهیم بود.
 
 ضرورت مدیریت مصرف انرژی، ما را به سوی اصلاح قیمت‏های نسبی حامل‏های انرژی سوق می‏دهد تا از این راه مصرف‏کنندگان و تولید‏کنندگان را به مصرف کمتر تشویق کنیم.
با بررسی‏های انجام‌شده درباره مصرف سرانه انرژی در کشور معلوم شده است که خانوارهای دهک دهم درآمدی جامعه بیش از سی برابر خانوارهای دهک اول درآمدی جامعه از انواع انرژی‏ها استفاده می‏کنند و به تبع آن بیش از سی برابر یارانه انرژی را به خود اختصاص می‏دهند. این توزیع به شدت ناعادلانه است. اصلاح قیمت‏های نسبی حامل‏های انرژی باعث می‏شود مصرف‏کنندگان پرهزینه، قیمت واقعی کالاها و خدمات را بپردازند و مصرف خود را متعادل سازند. بخشی از درآمد حاصل از اصلاح قیمت‏ها می‏تواند بین خانوده‏های محروم بازتوزیع شود و آنها را در طی دوره میان‏مدت توانمند سازد و بخشی دیگر از آن برای اصلاح ساختارهای تولید و استفاده از فناوری‏های نو‏پا، مصرف کمتر انرژی تخصیص یابد.
 
 
 
 
فهرست مطالب
بررسی و آسیب‏شناسی هدفمندسازی پرداخت یارانه‏ها1
چکیده2
مقدمه4
مروری بر ادبیات تحقیق7
تعریف یارانه9

هدف‌ها و روش‌های پرداخت یارانه10

انواع یارانه10

روشهای پرداخت یارانه11

1. نظام نقدی11
2. نظام کالایی12
3. نظام همگانی قیمتی12
4. نظام کالابرگی13
تاریخچه پرداخت یارانه13

تاریخچه پرداخت یارانه در جهان13

تاریخچه پرداخت یارانه در ایران14

مشکلات نظام فعلی پرداخت یارانه16

1. تخصیص غیربهینه منابع17
3. رکود تولید و افزایش بیرویه مصرف کالاها و خدمات یارانهای19
4. آلودگی محیط زیست21
5. عدم کارایی واحدهای اقتصادی22
6. افزایش واردات22

7. قاچاق کالاهای یارانه‏ای22

طرح پرداخت نقدی یارانه ها23
منافع طرح پرداخت نقدی یارانهها24
انتقادها و پاسخهای مطرح‌شده به نظام پرداخت نقدی یارانهها29
الزام‌های اجرای طرح38

8. پیش‌پرداخت شدن یارانه‌های نقدی41

راهکار عملیاتی پیشنهادی43
أ. پرداخت یارانه در بخش خانوارها در قالب نظام تأمین اجتماعی43
ب. پرداخت یارانه در بخش بنگاه‌ها (تولید) در قالب اصلاح ساختار46
نتیجه گیری47
منابع و مآخذ50
أ. فارسی و عربی50
ب. انگلیسی54

دانلود بررسی و آسیب شناسی هدفمندسازی پرداخت یارانه‏ ها

جمعه 13 شهريور 1394 ساعت: 22:15

 

مقاله رشته ادبیات فارسی با عنوان محمد حسین بهجت تبریزی(متخلص به شهریار)

در این مقاله به شرح احوال شهریار می پردازیم که شامل تخلص، سبک شعری، زبان و مضمون اشعار، رمانتیسم شهریار،ادبیت، تخیل، قالب و فرم، قافیه و ردیف است

دانلود مقاله رشته ادبیات فارسی با عنوان محمد حسین بهجت تبریزی(متخلص به شهریار)

مقاله رشته ادبیات فارسی با عنوان محمد حسین بهجت تبریزی(متخلص به شهریار)
رشته ادبیات فارسی
ادبیات فارسی
کلمات کلیدی
شهریار
زندگینامۀ شهریار
رماتیسم
سبک شعری شهریار
عشق نافرجام شهریار
همکاری در فروش فایلینا
همکاری در فروش
فروشگاه ساز فایلینا
دسته بندی علوم انسانی
فرمت فایل doc
حجم فایل 57 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 39

مقاله رشته ادبیات فارسی با عنوان محمد حسین بهجت تبریزی(متخلص به شهریار)


مقدمه:
محمدحسین بهجت تبریزی ،شهریار ملک سخن، یکی از بزرگ‌ترین شاعران معاصر ایران است. پاره‌ای از اشعار شهریار زبانزد خاص و عام است و این خود نشان از اقتدار شاعری اوست. چونان که بسیاری از ادبا میزان هنر هنرمند را پذیرش جامعه می‌دانند(شفیعی‌کدکنی،1391: 167)


  زندگی شهریار و آثار او با یکدیگر ارتباطی تنگاتنگی دارند. یعنی؛زندگی او در آیینۀ اشعارش بازتاب یافته است و اشعارش در آیینۀ زندگیش دیده می‌شود.


  در این مقاله  به شرح احوال شهریار  می پردازیم که شامل:تخلص، سبک شعری،زبان اشعار،مضمون اشعار، زبان شعری،رمانتیسم شهریار،ادبیت شعر از نظر شهریار،تخیل،قالب و فرم،قافیه و ردیف است. سرانجام ،خلاصۀ این مقاله آمده است.


کلمات کلیدی:

شهریار

زندگینامۀ شهریار

رمانتیسم

سبک شعری شهریار

عشق نافرجام شهریار


فهرست:

مقدمه

زندگینامه شهریار

تخلص

عشق نافرجام شهریار

سبک شعری

زبان اشعار

مضمون اشعار

تألیفات شهریار

حیدربابا

مدایح دینی

مرثیه های دینی

اشعار وطنی

شهریار و مبارزه با حکومت ستم

رمانتیسم فارسی و شهریار

ادبیت شهریار

تخیل شهریار

دانلود مقاله رشته ادبیات فارسی با عنوان محمد حسین بهجت تبریزی(متخلص به شهریار)

جمعه 13 شهريور 1394 ساعت: 22:9

 

پایان نامه کارشناسی رشته روانشناسی عمومی، راهنمایی و مشاوره با عنوان رابطۀ خودکارآمدی با اضطراب استرس و افسردگی در دانشجویان دانشکدۀ روان‌شناسی و عل

از ویژگی های این پایان نامه که آن را ازسایر پایان نامه های کارشناسی متمایز می کند می توان موارد زیر را نام برد برخلاف بیشتر پایان نامه های کارشناسی که تنها دو متغیر دارد این پایان نامه 4 متغیره است از روش آماری پیچیده رگرسیون چند متغیره استفاده کرده است قابلیت پذیرش در همایش ها و مقالات علمی ترویجی را دارد همراه با پیوست پرسشنامه های استفاده

دانلود پایان نامه کارشناسی رشته روانشناسی عمومی، راهنمایی و مشاوره با عنوان رابطۀ خودکارآمدی با اضطراب استرس و افسردگی در دانشجویان دانشکدۀ روان‌شناسی و عل

پایان نامه کارشناسی رشته روانشناسی عمومی، راهنمایی و مشاوره با عنوان رابطۀ خودکارآمدی با اضطراب استرس و افسردگی در دانشجویان دانشکدۀ روان‌شناسی و علوم تربیتی
رشته روانشناسی عمومی، راهنمایی و مشاوره
روانشناسی عمومی، راهنمایی و مشاوره

خودکارآمدی

اضطراب

استرس

افسردگی
همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش
فروشگاه ساز فایل
دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی
فرمت فایل doc
حجم فایل 275 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 93


پایان نامه کارشناسی رشته روانشناسی عمومی، راهنمایی و مشاوره با عنوان رابطۀ خودکارآمدی با اضطراب استرس و افسردگی در دانشجویان دانشکدۀ روان‌شناسی و علوم تربیتی


مقدمه و بیان مسئله:

همه انسان‌ها با مشکلات و موانعی روبرو می‌شوند. نوع برخورد انسان‌ها با این موانع و مشکلات به ویژگی‌های شخصیتی آن‌ها باز می‌گردد. باورهای افراد، دنیای آن‌ها را سازمان می‌دهد و به تجربیاتشان معنا می‌بخشد. اینکه چگونه این باورها می‌توانند دنیای روان‌شناختی را در افراد ایجاد کند و آن‌ها را در موقعیت‌های مشابه به تفکر، احساس و عمل متفاوتی هدایت کند، موضوعی بسیار مهمی است ( غلامی، 1388).

   خودکارآمدی  عامل مهمی است که در نظام سازماندهی شایستگی انسان نقش ویژه‌ای دارد. عملکرد افراد با سطح توانمندی و مهارت یکسان در یک فعالیت مشخص به میزان خودکارآمدی آنان بستگی دارد. عملکرد موثر در یک فعالیت علاوه بر داشتن مهارت، به باور در توانایی انجام آن فعالیت نیز نیاز دارد (عبداللهی، 1385).

   مفهوم خودکارآمدی توسط آلفرد بندورا شکل گرفته است که یکی از جنبه‌های نظریۀ شناختی – اجتماعی اوست ( شوارتزر ، 1997 )به نقل از خوشنویسان و افروز، 1389). باورهای خودکارآمدی تعیین می‌کنند که اشخاص چه مقدار تلاش برای یک فعالیت نیاز دارند، چه مقدار پشتکار و استقامت در روبرو شدن با موانع باید داشته باشند و چگونه در روبرو شدن با موانع از خود انعطاف نشان دهند. باورهای خودکارآمدی روی الگوهای تفکر اشخاص و واکنش‌های عاطفی آنان تاثیر می‌گذارد. در نتیجه این تاثیرات، باورهای خودکارآمدی تعیین‌کننده و پیش‌بینی کننده‌های قوی سطح عملکرد هستند. بر پایه این دلایل بندورا معتقد است خودکارآمدی نقش تعیین کننده در الگوهای تفکر، رفتار و هیجان افراد دارند، باورهای خودکارآمدی تعیین می‌کنند که افراد چگونه احساس می‌کنند، می‌اندیشند و خودشان را برمی‌انگیزانند و رفتار می‌کنند (پاجاریز ، 1995 به نقل از ناجی‌نیا، 1390). 

   مطابق با الگوی شناختی –  اجتماعی بندورا خودکارآمدی نقش محوری در خودگردانی حالات هیجانی دارد. باور به ناتوانی در اثرگذاری بر وقایع و شرایطی که به‌طور معنادار بر زندگی افراد تاثیر دارند، احساس پوجی، بیهودگی، غمگینی، و آسیب‌پذیری نسبت به رویدادهای فشارآور را برمی‌انگیزاند. هنگامی که افراد خود را در به دست آوردن پیامدهای با ارزش ناتوان می‌بینند، افسرده می ‌شوند( موریس،  2002، به نقل از طهماسیان، و اناری، 1388).

   همپنین احساس خودکارآمدی پایین با سطح بالای اضطراب، روان‌رنجورخویی، و نشانه‌های افسردگی ارتباط دارد ( موریس، 2002، به نقل از نادری، حیدری و مشعل‌پور، 1389). پژوهش‌ها نشان داده‌اند افراد با سطح پایین خودکارآمدی در مقایسه با افرادی با سطح خودکارآمدی بالا بیشتر دچار افسردگی و اختلالات اضطرابی می‌شوند ( بندورا و همکاران، 1999 به نقل از نادری و همکاران، 1389).


  پژوهش‌هایی بسیاری ( اسکات ، 2002؛ مدینا ، 2001؛ مک‌کی  و همکاران، 1998) نشان داده‌اند افرادی که خود را موفق، موثر و توانا درک می‌کنند، بهتر از عهدۀ چالش در فعالیت‌های دشوار بر می‌آیند و بالعکس آن‌هایی که خود را شکست خورده و ناموثر تصور می‌کنند به آسانی مغلوب فعالیت‌ها و موقعیت‌های دشوار می‌گردند ( به نقل از طهماسیان و اناری، 1390).  افراد با خودکارآمدی قوی، اسقامت و پشتکاری بیشتری داشته و کمتر مضطرب و افسرده‌اند. آنان بیشتر موفق بوده و کمتر مستعد آسب‌های اجتماعی روانی همچون اعتیاد یا اختلالات نوروتیک هستند ( فار  و لوکستون ، 2003 به نقل از طهماسیان و اناری، 1390). افرادی که باور دارند می‌توانند تهدیدات بالقوه را کنترل نمایند از کسانی که باور به توانایی در ادارۀ تهدیدات بالقوه ندارند برانگیختگی و اضطراب کمتری را تجربه می‌کنند ( پاستورلی  و همکاران، 2006 به نقل از نادری و همکاران، 1389).


  در این راستا خودکارآمدی در دانشجویان نیز از اهمیت ویژه‌ای برخورداراست. دانشجویان با ورود به دانشگاه با چالش‌ها و مشکلاتی روبرو می‌شوند که ناتوانی در رویارویی و مقابله درست با این چالش‌ها، آنان را مستعد افسردگی، اضطراب و استرس می‌کند. دانشجویانی که سطح خودکارآمدی بالایی داشته باشند با موانع بالقوه پیش‌رو بهتر و موفق‌تر عمل خواهند کرد ( عبداللهی، 1388). این پژوهش در نظر دارد رابطۀ اضطراب، استرس و افسردگی را با خودکارآمدی بررسی کند.

 

چکیده:


خودکارآمدی بعنوان جزء اساسی نظریه شناختی ـ اجتماعی نقش قابل توجهی در مواجهه با موانع و گرفتاری‌ها و ناکامی‌ها دارد و سهم عمد‌ه‌ای از پژوهش ها را بویژه در حوزه اضطراب، استرس و افسردگی به خود اختصاص داده است. هدف پژوهش حاضر بررسی رابطۀ خودکارآمدی با اضطراب، استرس و افسردگی است.


  جامعۀ آماری شامل کلیۀ دانشجویان دختر و پسر دانشگاه آزاد اسلامی تهران واحد تهران جنوب دانشکدۀ روان‌شناسی و علوم تربیتی در سال تحصیلی 94-93  و نمونه شامل 100 نفر از دانشجویان است.


  داده‌های پژوهش با استفاده از مقیاس‌های خودکارآمدی شرر و مادوکس (1982) و اضطراب،استرس و افسردگی لوی‌باند و لوی‌باند (1995) گردآوری و با روش‌های آماری ضریب هبستگی پیرسون و تحلیل رگرسیون چند متغیره همزمان  تحلیل شدند.نتایج نشان داد بین خودکارآمدی با اضطراب، استرس و افسردگی رابطۀ منفی معناداری وجود دارد.در میان متغیرهای پژوهش تنها افسردگی پیش‌بینی کنندۀ خودکارآمدی است.

 


کلمات کلیدی:

خودکارآمدی

اضطراب

استرس

افسردگی

 

 

 

فهرست:

چکیده


فصل اول: کلیات پژوهش

مقدمه و بیان مسئله

اهمیت و ضرورت پژوهش

اهداف پژوهش

فرضیه های پژوهش

سوالات پژوهش

تعریف مفهومی و عملیاتی متغیرها

فصل دوم: چهارچوب نظری و پیشینه پژوهش

مقدمه

تاریخچه اضطراب
 
تعاریف و نظریه های اضطراب

تاریخچه استرس

منابع استرس

تاریخچه افسردگی

تعاریف و نظریه های افسردگی

افسردگی از دیدگاه روان پویایی

افسردگی از دیدگاه رفتارگرایان

افسردگی از دیدگاه شناختی

افسردگی از دیدگاه اجتماعی

نظریه ملانی کلاین

نظریه کامرون

نظریه ادوارد بیبرنیک

انواع اضطراب

اضطراب موقعیتی

اضطراب خصیصه ای

انواع افسردگی

ملاک های تشخیص اضطراب DSM-IV 39

ملاک های تشخیص اضطراب  ناشی از اختلال طبی عمومی

ملاک های تشخیص اضطراب ناشی از مواد

ملاک های تشخیص اضطراب منتشر

ملاک های تشخیص دوره افسردگی عمده DSM-IV 42

درمان اضطراب

درمان دارویی اضطراب

بنزودیازپین ها

فعالیت فارماکولوژیک

داروهای بولکه کننده بتا- آدرنرژیک

روش های خود میزانی کاهش اضطراب

آرام سازی

بیوفیدبک

انواع درمان های اختلالات افسردگی

درمان افسردگی پسیکوژی

درمان های فیزیکی و زیست شناسی

شیمی درمانی

درمان افسردگی نوروزی

درمان دارویی افسردگی بر اساس نظریه زیست شناسی

الکترو شوک درمانی

درمان افسردگی بر اساس نظریه روان پویایی

 درمان افسردگی بر اساس نظریه یادگیری

انواع درمان های افسردگی

مفهوم خودکارامدی

ابعاد خودکارامدی

منابع خودکارامدی

مراحل تحول خودکارامدی

خودکارامدی تحصیلی

ویژگی های افراد دارای خودکارامدی بالا و پایین از نظر بندورا

پیشینه پژوهش

فصل سوم: روش پژوهش

مقدمه

روش پژوهش

جامعه آماری

نمونه و روش نمونه گیری

متغیرهای پژوهش

ابزار پژوهش

شیوه اجرای پژوهش

روش های تجزیه و تحلیل آماری

فصل چهارم: تجزیه و تحلیل داده های پژوهش

یافته ‌های پژوهش

یافته‌های توصیفی

یافته های استنباطی

فصل پنجم: بحث و نتیجه‌گیری

بحث و نتیجه گیری

منابع

پیوست

دانلود پایان نامه کارشناسی رشته روانشناسی عمومی، راهنمایی و مشاوره با عنوان رابطۀ خودکارآمدی با اضطراب استرس و افسردگی در دانشجویان دانشکدۀ روان‌شناسی و عل

پنجشنبه 29 مرداد 1394 ساعت: 19:35

 

انتخاب سرمته های الماسه مغزه گیر و پیش بینی سرعت حفاری و میزان مصرف آنها در برخی ساختگاه های ژئوتکنیکی کشور

امروزه دراکثر فعالیتهای حفاری ژئوتکنیکی ، از سرمته های الماسه جهت نمونه گیری از سنگ استفاده می شود سرمته های الماسه در مقایسه با سایر سرمته های مغزه گیر دارای برتریهای خاصی چون سرعت بالای حفاری ، عمر بیشتر و کیفیت بهتر مغزه های حاصله است

دانلود انتخاب سرمته های الماسه مغزه گیر و پیش بینی سرعت حفاری و میزان مصرف آنها در برخی ساختگاه های ژئوتکنیکی کشور

شاخص CAI
حفاری ژئوتکنیکی
سرمته های الماسه
سرمته های مغزه گیر
شاخص سایش سورشار
سرمته های الماسه مغزه گیر
انتخاب سرمته های الماسه مغزه گیر در ساختگاه های ایران
روشهای اندازه گیری سایش سنگ
سیستم همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش فایل
خرید پایان‌نامه کارشناسی ارشد مهندسی معدن
فروش فایل
fileina
فروشگاه ساز فایل
فروشگاه فایل
دسته بندی صنایع و معادن
فرمت فایل pdf
حجم فایل 4722 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 185

انتخاب سرمته های الماسه مغزه گیر و پیش بینی سرعت حفاری و میزان مصرف آنها در برخی ساختگاه های ژئوتکنیکی کشور

 

پایان‌نامه کارشناسی ارشد مهندسی معدن

نگارش: عبدالله نجفی 
 
چکیده:
امروزه دراکثر فعالیتهای حفاری ژئوتکنیکی ، از سرمته های الماسه جهت نمونه گیری از سنگ استفاده می شود. سرمته های الماسه در مقایسه با سایر سرمته های مغزه گیر دارای برتریهای خاصی چون سرعت بالای حفاری ، عمر بیشتر و کیفیت بهتر مغزه های حاصله است. عمر سرمته ها تحت تاثیر پارامترهای متعددی از جمله سختی و سایندگی سنگهاست. تاکنون کوششهای متعددی جهت پیش بینی سرعت حفاری و طول عمر سرمته های حفاری براساس معیارهایی بیانگر میزان سایش سرمته ها و خاصیت سایندگی سنگها باشد صورت گرفته است. در بررسی حاضر ، به منظور پیش بینی سرعت حفاری و طول عمر سرمته های الماسه از شاخص سایش سورشار استفاده شده است.
 
 
 
کلمات کلیدی:

شاخص CAI

حفاری ژئوتکنیکی

سرمته های الماسه

سرمته های مغزه گیر

شاخص سایش سورشار

سرمته های الماسه مغزه گیر

 
 
 
فهرست مطالب

فصل 1:کلیات

فصل 2:انواع سرمته های الماسه مغزه گیر

فصل 3:روشهای اندازه گیری سایش سنگ

فصل 4:انتخاب شاخص CAI جهت پیش بینی میزان مصرف سرمته های الماسه مغزه گیر

فصل 5:تهیه پایگاه اطلاعاتی سایش سنک و میزان مصرف سرمته های الماسه مغزه گیر

فصل 6:ارتباط شاخص سایش سورشار با میزان مصرف سرمته های الماسه مغزه گیر و سرعت حفاری

فصل 7:انتخاب سرمته های الماسه مغزه گیر در ساختگاه های ایران

فصل 8:جمع بندی و نتیجه گیری

 

دانلود انتخاب سرمته های الماسه مغزه گیر و پیش بینی سرعت حفاری و میزان مصرف آنها در برخی ساختگاه های ژئوتکنیکی کشور

پنجشنبه 29 مرداد 1394 ساعت: 19:9

 

پاورپوینت تجزیه و تحلیل پایانه مسافربری تنکابن

ترمینال تنکابن شامل 3 طبقه می باشد که طبقه اول شامل تعاونی ها برای تهیه بلیت ، سوپرمارکت ، فست فود ، سالن انتظار ، طبقه دوم شامل بخش اداری ، رستوران و سالن غذا خوری ، استراحتگاه رانندگان و نماز خانه و وضو خانه برای برادران و خواهران ،طبقه سوم نیز شامل 10 سوییت و هتل آپارتمان می باشد

دانلود پاورپوینت تجزیه و تحلیل پایانه مسافربری تنکابن

دانلود پاورپوینت تجزیه و تحلیل پایانه مسافربری تنکابن
پاورپوینت شناخت ترمینال تنکابن
تاریخچه ترمینال تنکابن
طراحی پایانه مسافربری تنکابن
سیستم همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش
فروش فایل
fileina
خرید پاورپوینت رشته معماری
فروشگاه ساز فایل
فروشگاه فایل
دسته بندی معماری
فرمت فایل ppt
حجم فایل 8024 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 30

پاورپوینت تجزیه و تحلیل پایانه مسافربری تنکابن

 
معرفی مجموعه :
ترمینال تنکابن شامل 3 طبقه می باشد که طبقه اول شامل تعاونی ها برای تهیه بلیت ، سوپرمارکت ، فست فود ، سالن انتظار ، طبقه دوم شامل بخش اداری ، رستوران و سالن غذا خوری ، استراحتگاه رانندگان و نماز خانه و وضو خانه برای برادران و خواهران ،طبقه سوم نیز شامل 10 سوییت و هتل آپارتمان می باشد.
 
جانمایی در شهر : پایانه تنکابن دربیرون شهر و بین  جاده کمر بندی و جاده کناره واقع شده است.دسترسی : از داخل شهر به ترمینال تاکسی وجود ندارد.
 
ورودی ها:مجاورت های ترمینال :مجاورت های این مجموعه خانه های مسکونی ، جاده کمربندی و زمین کشاورزی می باشد.رفت و آمد ماشین‌های سنگین ، آلودگی و سرو صدای زیاد موجب مزاحمت برای ساکنان مناطق مسکونی اطراف می‌شود.
 
ارتباط با ترافیک : به دلیل اینکه ترمینال خارج از شهر و کنار جاده کمربندی قرار دارد عبور و مرور اتوبوس ها و خودروهای سواری ایجاد ترافیک نمی کند. 
 
 
 
کلمات کلیدی:

 ترمینال تنکابن

طراحی پایانه مسافربری تنکابن

پاورپوینت شناخت ترمینال تنکابن

 
 
فهرست مطالب
معرفی مجموعه :
ورودی ها:
امکانات خارجی : 
-  انباری پایانه و موتور خانه                                                                                         
   -  آبخوری
-  سرویس بهداشتی                              
-  تاکسی تلفنی پایانه
  انتظامات

سکوی پیاده شدن وسوار شدن مسافران ترمینال تنکابن

- پارکینگ اتوبوس
- پارکینگ سواری 
 
انباری پایانه
سرویس بهداشتی
پلان سرویس بهداشتی 
تاکسی تلفنی   
انتظامات پایانه
کارواش
پارکینگ سواری های برون شهری
تابلوهای راهنما
امکانات داخل مجموعه :
سالن انتظار
رستوران و سالن غذا خوری
سوپر مارکت پایانه 
فست فود
آرایشگاه

سیر کولاسیون فضاها ترمینال تنکابن

سیر کولاسیون طبقه اول
سیر کولاسیون طبقه دوم
سیر کولاسیون طبقه سوم

جانمایی فضاها داخلی پایانه مسافربری تنکابن

عدم تداخل حرکتی در سیر کولاسین استفاده کنندها
 

دانلود پاورپوینت تجزیه و تحلیل پایانه مسافربری تنکابن

پنجشنبه 29 مرداد 1394 ساعت: 19:8

 

ارزیابی توانایی مدل های داده کاوی در پیش‌بینی قیمت سهام

در این مقاله تمرکز اصلی بر روش های هوشمند و مقایسه آن با روش خطی می باشد که در برگیرنده مدل های مدل تخمینگر بردار پشتیبان (SVR)، تخمینگر حداقل درجه (LARS)، مدل شبکه عصبی –فازی(ANFIS) است

دانلود ارزیابی توانایی مدل های داده کاوی در پیش‌بینی قیمت سهام

تخمینگر بردارپشتیبان (SVR)
تخمینگرحداقل درجه (LARS)
شبکه عصبی – فازی (ANFIS)
دانلود مقاله ارزیابی توانایی مدل های داده کاوی در پیش‌بینی قیمت سهام
سیستم همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش
فروش فایل
fileina
فروشگاه ساز فایل
فروشگاه فایل
خرید مقاله و تحقیق رشته حسابداری
خرید پایان نامه رشته حسابداری
دسته بندی حسابداری
فرمت فایل doc
حجم فایل 89 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 24

ارزیابی توانایی مدل های داده کاوی در پیش‌بینی قیمت سهام

 
   چکیده :
اهمیت ویژه بازار سرمایه در توسعه اقتصادی ازطریق هدایت موثرسرمایه‌ها وتخصیص بهینه منابع غیرقابل انکاراست. سرمایه‌گذاری دربازارسرمایه مستلزم تصمیم‌گیری می‌باشدکه این خودنیازمنددستیابی به اطلاعاتی درخصوص وضعیت آینده قیمت بازار سهام می‌باشد. لذادرصورتی که بتوان روندآتی بازارسهام را با روش‌های مناسب پیش‌بینی نمود،سرمایه‌گذارمی‌تواند بازده حاصل از سرمایه‌گذاری خود را بیشینه سازد .
 
این تحقیق به بررسی دقت مدل های تخمینگربردارپشتیبان(SVR)،تخمینگرحداقل درجه (LARS)،شبکه عصبی – فازی (ANFIS)جهت پیش بینی قیمت سهام در سه سطح روزانه ،هفتگی و ماهیانه می‌پردازد .جامعه آماری این تحقیق در برگیرنده کلیه شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار در بازه زمانی 1380تا 1389می باشد که نمونه مورد بررسی شامل  10 شرکت می باشد.نتایج نشان می‌دهد که هر سه مدل قابلیت پیش بینی قیمت سهام را دارا هستند اما مدل  های تخمینگر بردار پشتیبان (SVR) و شبکه عصبی -  فازی در دو سطح داده های روزانه و هفتگی توانایی بالاتری جهت پیش بینی قیمت سهام دارا می با‌شند.
 
 
واژه های کلیدی:

تخمینگر بردارپشتیبان (SVR)

تخمینگرحداقل درجه (LARS)

شبکه عصبی – فازی (ANFIS)

 
 
مقدمه :
ناشناخته ‌بودن عوامل تاثیر گذار بر تغییرات قیمت سهام همواره دلیلی برای روی آوردن به پیش‌بینی قیمت سهام شرکت ‌ها است .امروزه مدیران مالی ترجیح می ‌دهند مکانیزمی در اختیار داشته باشند که بتواند آن ها را در امور تصمیم ‌گیریشان یاری نماید به همین دلیل توجه به روش های پیش‌بینی بسیار مورد توجه قرار گرفته است .از این رو متخصصان بازارسرمایه، سالیان متمادی به مطالعه  بازار و شناسایی الگوهای مختلف برای  پیش بینی پرداخته اند که برای این امر تركیبی از تشخیص الگو و تجربه‌ی مبتنی بر مشاهده روابط علّت و معلول را بكار بسته اند. همچنین برنامه‌های نرم ‌افزاری بسیاری نیز وجود دارند كه به این تصمیم‌گیری كمك  می‌کندو به عنوان موتور پیش بینی مورد استفاده قرار می گیرند. با این وجود در روندهای مالی، اغلب شرایطی بوجود می آید كه قوانین را به هم  می‌ریزد وپیش بینی را توسط روشهای مذكور دشوار می سازد.
 
در ادبیات موضوع ، روش های پیش بینی گوناگونی وجود دارد.این تکنیک ها براساس نوع ابزار و نوع داده های مورد استفاده به چهارگروه طبقه بندی نمود :
1- روش های تحلیل فنی 
2- روش های تحلیل بنیادی  
3- روش های پیش بینی سری های زمانی کلاسیک 
4- روش های هوشمند 
 
تحلیل گران فنی سعی می‌کنند بر اساس  الگوهای موجود در نمودار داده‌های مربوط به بازار ،قیمت را پیش‌بینی کنند .تحلیل‌گران بنیادی ،با توجه به ارزش واقعی و ذاتی یک سهم اقدام به پیش‌بینی می‌نمایند . در پیش‌بینی با روش ‌های کلاسیک ،فرض بر این است که مقادیر آینده قیمت ،سیر خطی مقادیر گذشته را می‌پیمایند .روش های هوشمند الگوهای خطی و غیر خطی موجود در داده‌ها ی مربوط به بازار را دنبال می‌کنند تا بدین وسیله فرایند ایجاد آنها را حدس بزنند. [6]
 
در این مقاله تمرکز اصلی بر روش های هوشمند و مقایسه آن با روش خطی می باشد که در برگیرنده مدل های مدل تخمینگر بردار پشتیبان  (SVR)، تخمینگر حداقل درجه (LARS)، مدل شبکه عصبی –فازی(ANFIS) است.ماشین‎ بردار پشتیبان  (SVM) یکی از روش‎های یادگیری بانظارت است . این الگوریتم در زمینه  شناسایی الگو و پیش بینی رگرسیون استفاده  می شود.هدف آن تشخیص و متمایز کردن الگو های پیچیده در  داده ها و یافتن قوانین حاکم بر آنها می باشد .ماشین بردار پشتیبان دارای ویژگی تعمیم پذیری خوب ،توانایی در طبقه بندی الگو های ورودی ،رسیدن به الگوی بهینه کلی ، قابلیت یادگیری (تعیین خودکار ساختار بهینه برای مجموعه داده های تحت آموزش ) است.
 
 
 
 
 
فهرست مطالب
ارزیابی توانایی مدل های داده کاوی در پیش‌بینی قیمت سهام1
چکیده :2
واژه های کلیدی :3
مقدمه :3
مروری بر پیشینه تحقیق :5
تحقیقات داخلی :8
روش تحقیق :9
فرضیه های تحقیق :9
جدول شماره 1: تعداد داده ها در سه سطح روزانه ،هفتگی ،ماهیانه برای هر شرکت10
آزمون فرضیه :11
نمودارشماره 1: فرایند  پیشبینی قیمت سهام برای مقایسه الگوریتمهای ANIFS، LARS و SVR با یکدیگر12
فرآیند ارزیابی مدلها :12
جدول شماره 2:شاخص های ارزیابی خطای  مدل های ANIFS، LARS و SVR12
جدول شماره 3- نرخ خطای محاسبه شده برای داده های آزمایشی روزانه برحسب هر شرکت13
داده‌های هفتگی:         جدول شماره 4: نرخ خطای محاسبه شده برای داده‌های آزمایشی هفتگی برحسب هر شرکت15
داده‌های ماهیانه :           جدول شماره 5: نرخ خطای محاسبه شده برای داده‌های آزمایشی ماهیانه برحسب هر شرکت18
نتایج بررسی فرضیه ها به صورت کلی در جدول شماره 6  ارایه گردیده است19
نتیجه گیری :20
جدول7-درصد موفقیت مدل ها با جهت برای الگوریتمهای ANFIS وLARSوSVR20
منابع :21
 

دانلود ارزیابی توانایی مدل های داده کاوی در پیش‌بینی قیمت سهام

پنجشنبه 29 مرداد 1394 ساعت: 19:7

 

کاربرد باز مهندسی در تحول اداری

در این مقاله ضمن ارائه مفاهیم ،اصول و روشهای این نگرش ، به این سؤال اساسی پرداخته می شود که آیا باز مهندسی می تواند به عنوان نظریه ای برای تحول اداری کشور ، مورد استفاده قرار گیرد

دانلود کاربرد باز مهندسی در تحول اداری

تحول اداری
باز مهندسی
تحول سازمانی
دانلود مقاله کاربرد باز مهندسی در تحول اداری 
سیستم همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش
فروش فایل
خرید پایان نامه رشته مدیریت
fileina
انجام پایان نامه رشته مدیریت
فروشگاه ساز فایل
فروشگاه فایل
خرید مقاله و تحقیق رشته مدیریت
دسته بندی مدیریت
فرمت فایل doc
حجم فایل 34 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 28

کاربرد باز مهندسی در تحول اداری 

 
چکیده 
یکی از رویکردهایی که در جهت ایجاد تحول سازمانی در بخش خصوصی به طور گسترده ای مورد توجه قرار گرفته ، مهندسی دوبارة فرایندهای کاری یا به طور خلاصه باز مهندسی است . این رویکرد در اواخر دهة 80 میلادی در برخی از شرکتهای تجربه و در آغاز دهة 90 مطرح شد .در این مقاله ضمن ارائه مفاهیم ، اصول و روشهای این نگرش به این سؤال اساسی پرداخته می شود که آیا باز مهندسی می تواند به  عنوان نظریه ای در تحول اداری کشور مورد استفاده قرار گیرد ؟ در این صورت اصول مناسب برای به کارگیری آن در شرایط اداری ایران کدام است ؟
 
باز مهندسی ، یعنی ، کنار گذاشتن بخش بزرگی از دانش و یافته های دویست سالة اخیر مدیریت  صنعتی . در باز مهندسی مهم این است که با یاری گرفتن از نیازهای امروز بازار فناوری نوین ، چگونه کار را سازمان دهیم . بنابراین آنچه که در فلسفة باز مهندسی به چشم می خورد ، تغییر ساختار سازمانی با توجه به مقتضیات زمان و پیشرفتهای فناوری در جهت ماندگاری سازمانی است .اصول باز مهندسی عبارت است از سازماندهی بر مبنای فرآیند ، ساده سازی فرایندها ، یکپارچه سازی فرایندها ، تفکیک فرایندهای همنام بر اساس حجم کار ، و نیز استفاده گسترده از فناوری اطلاعات در جهت تحول سازمانی . کلیه این اصول با اندکی تعدیل در تحول اداری می تواند اثربخش باشد .به طور کلی باز اندیشی دربارة فعالیتهای دولتی ، مهمترین کمکی است که رویکرد باز مهندسی می تواند به این بخش کمک کند . 
 
 
کلمات کلیدی:

تحول اداری

باز مهندسی

تحول سازمانی

 
مقدمه 
تحول اداری ،‌نیازمند نظریه ای مبتنی بر شناخت تنگناها و مشکلات اداری کشور و ارائه راه حل های لازم برای رفع آن است . بدون وجود چنین نظریه ای که در برگیرندة اصول و روشهای عملی می با شد ، دگرگون سازی امکان  پذیر نیست .برخی از نظریه ها و رویکردهای مربوط به تحول سازمانی ، در تلاش برای تحول اداری به کار رفته و آزمون شده است . هرچند مبدأ پیدایش این نظریات بخش خصوصی بوده ، ولی به کارگیری آ‌نها در بخش دولتی در بسیاری از کشورها ، متداول و در برخی موارد اثر بخش بوده است .در کشور ما نیز برخی از این نظریه ها و رویکردها و اصول و فنون مربوط به آنها ، در دستگاههای دولتی به بوتة آزمون گذارده شده است .
 
اجرای مدیریت کیفیت فراگیر  (TQM) ، تلاش برای استقرار مدیریت مشارکتی ، سعی در اجرای نظام پیشنهادها و تلاش برای بهبود مستمر فرایندهای اداری از جمله کوششهایی است که با استفاده از تفکر مبتنی بر تحول و توسعة سازمانی برای ایجاد تحول اداری صورت پذیرفته است .بررسی همه جانبة این نظریه ها و رویکردها پیش از به کارگیری ‌آنها در نظام اداری کشور ، می  تواند از یک سو از تجویز نامناسب آ‌نها  جلوگیری و از سویی دیگر از هزینه های بی مورد پیشگیری کند . سازگار کردن این نظریات با شرایط اداری کشور واستفادة به جا و مناسب ‌آنها می تواند بر اثر بخشی ‌آنها در ایجاد تحول بیفزاید .
یکی از رویکردهایی که در جهت ایجاد تحول سازمانی در بخش خصوصی به طور گسترده ای مورد توجه قرار گرفته ، باز مهندسی فرایندهای کاری یا به طور خلاصه باز مهندسی است . این رویکردها که در اواخر دهة 80 میلادی در برخی از شرکتهای بزرک تجربه شد ، در آ‌غاز دهة 90 درقالب دو مقالة علمی – کاربردی در مجلات اسلون و هاروارد تقریباً به طور همزمان مطرح شد . دانپورت و همر (1990) دو تن از نظریه پردازانی بودند که این نگرش را برای ایجاد تحول سازمانی پیشنهاد کردند . طولی نکشید که این رویکردها در شرکتهای کوچک و بزرگ جهان تجربه شد ومقالات و کتابهای متعددی دربارة آنها به رشتة تحریر در آمد .
 
در این مقاله  ضمن ارائه مفاهیم ،اصول و روشهای این نگرش ، به این سؤال اساسی پرداخته می شود که آیا باز مهندسی می تواند به عنوان نظریه ای برای تحول اداری کشور ، مورد استفاده قرار گیرد ؟ در این  صورت ، اصول مناسب برای به کارگیری آن در شرایط ایران ، کدام است ؟شناخت عمیق و ریشه ای مفاهیم و روشهای اجرایی این رویکرد و مقایسه آ‌ن با شرایط اداری ایران ، رویه ای است که برای دستیابی به پاسخ پرسشهای مقاله به کار رفته است . به عبارت دیگر فلسفه ، مفروضات ، اصول و روشهای اجرایی باز مهندسی تشریح و در هر مورد مقایسة لازم با شرایط نظام اداری کشور ، انجام می پذیرد . 
 
 
فهرست مطالب
1- چکیده  1
2- مقدمه 2
3- فلسفه ی بازماندی4
4- مفروضات6
5- اصول  بازماندی15
  6- سازمان دهی برمبنای فرآیند15
 7- ساده سازی19
 8- یکپارچه سازی20
  9- تفکیک فرآیندهای هم نام براساس حجم کار21
10- استفاده از فناوری  اطلاعات و سیستم های یکپارچه22
11- روش های اجرایی 24
 12- منابع و مأ خذ 

دانلود کاربرد باز مهندسی در تحول اداری

پنجشنبه 29 مرداد 1394 ساعت: 18:35

 

شناسایی معیارهای عام شکل گیری بافت های روستایی درایران

بافت كالبدی روستاها علاوه بر دخالت مستقیم افراد جامعه از عوامل محیطی نیز تأثیر می پذیرند شدت تأثیرگذاری این عوامل گاه بواسطه توانایی های انسانی کاهش می یابد

دانلود شناسایی معیارهای عام شکل گیری بافت های روستایی درایران

قانونمندی‌های كالبدی روستایی
معیارهای ‌های مرتبط با الگوی كاربری زمین
الگوی شبکه معابر
بافت های روستایی در ایران
شکل گیری بافت های روستایی
دانلود مقاله شناسایی معیارهای عام شکل گیری بافت های روستایی درایران
سیستم همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش فایل
فروش فایل
fileina
فروشگاه ساز فایل
فروشگاه فایل
خرید مقاله و تحقیق رشته معماری
دسته بندی معماری
فرمت فایل doc
حجم فایل 65 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 36

شناسایی معیارهای عام شکل گیری بافت های روستایی درایران

 
چکیده
بافت كالبدی روستاها علاوه بر دخالت مستقیم افراد جامعه از عوامل محیطی نیز تأثیر می پذیرند. شدت تأثیرگذاری این عوامل گاه بواسطه توانایی های انسانی کاهش می یابد ولی همواره تأثیرات خود را بر شکل بندی کالبد و سازمان فضایی روستا حفظ می کند. بنابراین خصوصیات کالبدی روستاها تحت تأثیر دو گروه کلی عوامل مرتبط با محیط یا طبیعت و انسان شکل می گیرد. بافت های روستایی حاوی اطلاعات مفیدی برای ارزیابی میزان تأثیرپذیری فرایند شكل گیری و توسعه طبیعی كالبد روستاها از عوامل مختلف محیطی ـ اقلیمی، اقتصادی و اجتماعی ـ فرهنگی هستندکه در بسیاری از روستاهای كشورنیزحضورو تداوم دارند.این مقاله با هدف شناسایی الگوهای شکل گیری و تکامل بافت های روستایی کشور متاثر از عوامل مذکور است.
 
 
کلمات کلیدی:

الگوی شبکه معابر

بافت های روستایی در ایران

شکل گیری بافت های روستایی

 
 
مقدمه
روستاها به واسطه کارکرد اساسی خود که تأمین كننده بسیاری از نیازهای زیستی، سکونتی و اقتصادی جامعه روستایی هستند، از خصیصه پویایی و تغییر دایمی برخوردارند. پویایی روستاها در ابعاد مختلف اجتماعی، اقتصادی، کالبدی و فضایی قابل بررسی و ملاحظه است. این خصیصه از پویایی افراد و گروه های جامعه روستایی برای اعمال نگرش ها و علایق خود در ساخت کالبدهای فعالیت و شکل دادن به فضای مورد استفاده و تصمیمات در حال تغییر آنها برای رویارویی با عوامل محدود کننده تمایلات خود در شکل دادن به کالبد و فضای روستا ناشی می شود. بنابراین پذیرش پویایی و تغییر دایمی برای جامعه انسانی موجب الزام به پذیرش تغییرات دایمی و پویایی روستا (در ابعاد مختلف آن) است.
 
 
 
فهرست مطالب
شناسایی معیارهای عام شکل گیری بافت های روستایی درایران1
چکیده2
مقدمه2
1-روش تحقیق6
2-روستاهای نمونه8
جدول (1) : فهرست روستاهای نمونه طرح بافت شناسی روستایی كشور10
3-خصوصیات كالبدی مورد مطالعه10
4-عوامل مؤثر درشکل گیری خصوصیات كالبدی روستاها11

5-قانونمندی‌های كالبدی روستایی13

1-5-معیارهای ‌های مرتبط با الگوی كاربری زمین14
1-1-5-تأثیر شرایط اقلیمی نامناسب بر تعدد کاربری مذهبی14
2-1-5-مكان‎گزینی كاربریهای بهداشتی در ارتباط با منابع آب15
3-1-5-تأثیر پایداری زمین در مکان گزینی کاربریهای زمین15
4-1-5-نقش راههای دسترسی در مکان یابی کاربری های تجاری15
5-1-5-تمایل کاربری های عمومی به استقرار در زمین های هموار15
6-1-5-ارزش اقتصادی زمین و کاربری زمین15
8-1-5-تأثیر مذهب روابط طایفه ای بر نظام کاربری زمین16
9-1-5-نقش جاذبه ها گردشگری در نظام کاربری زمین16
جدول ( 2 ) نتایج تأثیر گذاری عوامل محیطی، اجتماعی و اقتصادی در نظام کاربری زمین17
2-5-معیارهای مرتبط با الگوی محلات و مراكز تمركز كاربری‌های عمومی18
1-2-5-مکان یابی هسته روستا در هماهنگی با محیط برای تعدیل دما19
2-2-5-نقش منابع آب در شکل گیری مراکز تجمع عمومی19
3-2-5-نقش معابر و جاده ها در شکل گیری مراکز تجمع عمومی19
1-3-5-هماهنگی جهت و ابعاد شبکه دسترسی با جهت وزش باد23
2-3-5-هماهنگی جهت و ابعاد شبکه دسترسی با جهت تابش خورشید23
3-3-5-تأثیرپذیری جهت و ابعاد شبکه دسترسی از عناصر طبیعی24
4-3-5-تأثیرپذیری جهت و ابعاد شبکه دسترسی از پستی و بلندی24
5-3-5-جهت گیری معابر به سمت مکان های عبادی و آئینی25
6-3-5-تبعیت الگوی شبکه دسترسی از سنت زندگی عشایری25
7-3-5-الگوی فعالیت و معیشت و شبکه معابر25
8-3-5-هماهنگی شبکه معابر با نیازهای جدید حمل و نقل26
جدول ( 4 ) نتایج تأثیر گذاری عوامل محیطی، اجتماعی و اقتصادی در الگوی شبکه معابر26
1-4-5-نقش باد در معماری مسکن28
2-4-5-تأثیر رطوبت و بارش در الگوی مسکن29
3-4-5-تأثیر دما و تابش و الگوی مسکن29
4-4-5-تأثیر نوع فعالیت و معیشت در الگوی مسکن30
جدول ( 4 ) نتایج تأثیر گذاری عوامل محیطی، اجتماعی و اقتصادی در الگوی معماری مسکن32
منابع و مآخذ :35
 
 
 

دانلود شناسایی معیارهای عام شکل گیری بافت های روستایی درایران

پنجشنبه 29 مرداد 1394 ساعت: 18:26

 

روش اجرای شمع درجا (تصویری و بصورت کامل)

در هنگام ساخت بعضی از ساختمانها و یا سازه های خاص با مشکل تراکــــم پذیری لایه های سطحی زمین مواجه می شویم، در حالی که در ژرفایی پایین تر لایه های زیرین دارای مقاومتی قابل توجه هستند

دانلود روش اجرای شمع درجا (تصویری و بصورت کامل)

شمع
شمع بتنی
کیسینگ گذاری
اجرای شمع درجا
فونداسیونهای شمعی
چهار نوع مکانیزم انتقال بار از شمع به خاک
دانلود روش اجرای شمع درجا
سیستم همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش
فروش فایل
fileina
فروشگاه ساز فایل
فروشگاه فایل
خرید مقاله و تحقیق رشته عمران
دسته بندی عمران
فرمت فایل doc
حجم فایل 1738 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 21

روش اجرای شمع درجا (تصویری و بصورت کامل)

همراه با دو پیوست:
 1. مشخصات گل حفاری(بتونیت)
 2. مشخصات بتن
 
مقدمه
در هنگام ساخت بعضی از ساختمانها و یا سازه های خاص با مشکل تراکــــم پذیری لایه های سطحی زمین مواجه می شویم، در حالی که در ژرفایی پایین تر لایه های زیرین دارای مقاومتی قابل توجه هستند. بنابــــر این نیازمند به گونه ای از پـــــی هستیم که نیـــــرو را در لایه های بالایی دریافت کند و به لایه های مقاوم پایینــــــی انتقال دهد. به این نوع از پــی شمع گویند. امروزه با پیشرفتهایی که در طراحی و ساخت سازه ها به وجود آمده، مثلاً ساخت ساختمانهای سنگیــن در مساحت کـــم و یا زیر گذرها و همچنین پلها، استفاده از فونداسیونهای شمعی بیش از پیش احساس می شود.
 
 انتقال بار از شمع به خاک می تواند از نوک، مقاومت اصطکاکی جداره، مقاومت خمشی یا ترکیبی از اینها صورت گیـــــــرد که بستگی به شرایطی از قبیل نوع خاک، بستر سنگی و ... دارد.
 

 چهار نوع مکانیزم انتقال بار از شمع به خاک عبارتند از :

 
 1)      مقاومت اصطکاکی جداره و انتها  
 
 2)      مقاومت جانبی قسمت مدفون در خاک
 
 3)      فقط مقاومت اصطکاکی جداره
 
 4)      اصطکاک منفی جداره
 
 شمعها از لحاظ جنس انواع مختلفی دارند( فولادی، چوبی، بتنی، مرکب) که هر کدام کاربرد خاصی دارند. انتخاب نــــــــوع شمع بستگی به نوع خاک و میزان باربری مورد نیاز دارد. یکی از انواع شمعها، شمع بتنی مسلح می باشد که خــــــود به سه دستــه شمع بتنی پیش ساخته شمع بتنی پیش ساخته پیش تنیده و شمع بتنی در جا ریز تقسیم می شود. شمع بتنی در جا ریز به علت مزیت هایی که نسبت به دیگر انواع شمع دارد بیشتر مورد توجه قرار می گیــــــــــرد. در این شمع معمولاً از میلگردهای طولی و عرضی استفاده می شودکه اثر مطلوبی در تحمل بارهای جانبی دارد. مقـطع شمــــع ها معمولاً ثابت است ولی گاه ممکن است برای کاربری بیشتر در قسمت تحتانی عریض شده باشد.
 

 برخی از انواع شمعهای درجا عبارت اند از :

شمع بدون غلاف معمولی
شمع خزانه ایی بدون غلاف   Franki
شمع خزانه ایی غلافدار   Franki
لوله بدون درز یا درز جوش
شمع غلافدار   Western
شمع تک لوله    Union  
شمع استاندارد
شمع باریک شونده پله ای Raymond
 
 
 
کلمات کلیدی:

شمع

شمع بتنی

کیسینگ گذاری

اجرای شمع درجا

فونداسیونهای شمعی

  
 
 
هدف
 هدف از این گزارش، ارائه تکنولوژی و روش اجرای پیشنهادی این شرکت  برای شمع در جا ریز جهت دستیابی به اهداف زیر است:
 1. انتقال بار از لایه های بالایی به لایه های مقاوم زیرین جهت دستیابی به مقاومت بیشتر.
 2. جلوگیری از نشست با استفاده شمع در زیر فونداسیون.
 3. کنترل فرکانس و دامنه حرکت برای جلوگیری از پدیده تشدید.
 4. مقابله با نیـــرو های افقی در ساختمانهایی که برای نیـــروی جانبی( زلزله و باد) طراحی شده انــد به منظور  انتقال بار افقـــی از سازه به خاک.
 5. به منظور مقابله با فشار ناشی از خاک متورم شونده و مقابله با نشست ناگهانی در خاک های رمبنده.
 6. در بعضی از فونداسیونها که در زیر آب قرار دارند برای مقابله با  نیروهای رو به بالا ناشی از فشار آب (up lift).
 
 
 
 
 

دانلود روش اجرای شمع درجا (تصویری و بصورت کامل)

پنجشنبه 29 مرداد 1394 ساعت: 18:25

 

مقاله اثرات هارمونیک‌ها

بروز هارمونیك در سیستم‎های برق اولین پیامد عناصر غیرخطی در شبكه است به‎‎‎خاطر گسترش فزاینده استفاده از عناصر غیرخطی در سیستم‎‎های برق، مانند راه‎‎اندازها (درایورهای تنظیم سرعت) و مبدل‎‎های الكترونیكی قدرت، مقدار هارمونیك شكل موج جریان و ولتاژ به‎‎‎طور چشمگیری افزایش یافته است

دانلود مقاله اثرات هارمونیک‌ها

اثرات هارمونیک‌
سیستم‎های برق
جریان هارمونیکی
دانلود مقاله اثرات هارمونیک‌ها
سیستم همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش
فروش فایل
fileina
فروشگاه ساز فایل
فروشگاه فایل
خرید مقاله و تحقیق رشته برق
خرید پایان نامه رشته برق
دسته بندی برق، الکترونیک، مخابرات
فرمت فایل doc
حجم فایل 736 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 30

مقاله اثرات هارمونیک‌ها

 
مقدمه
بروز هارمونیك در سیستم‎های برق اولین پیامد عناصر غیرخطی در شبكه است. به‎‎‎خاطر گسترش فزاینده استفاده از عناصر غیرخطی در سیستم‎‎های برق، مانند راه‎‎اندازها (درایورهای تنظیم سرعت) و مبدل‎‎های الكترونیكی قدرت، مقدار هارمونیك شكل موج جریان و ولتاژ به‎‎‎طور چشمگیری افزایش یافته است و بنابراین اهمیت موضوع كاملاً مشخص است.بررسی مسائل هارمونیك‎‎ها منجر به تحقیقاتی گردید كه نتایج آن نقطه ‎‎نظرات متعددی درمورد كیفیت برق بود. به ‎‎نظر برخی از محققین، اعوجاج هارمونیكی هنوز مهمترین مسئلـه كیفیت برق می‎‎باشد. مسائل هارمونیكی با بسیاری از قوانین معمولی طراحی سیستم‎های قدرت و عملكرد آن تحت فركانس اصلی مغایر است. بنابراین مهندس برق با پدیده‎‎های ناآشنایی روبرو می‎‎شود كه نیاز به ابزار پیچیده و تجهیزات پیشرفته برای حل مشكلات و تجزیه و تحلیل آنها دارد. گرچه تحلیل مسائل هارمونیكی می‎‎تواند دشوار باشد، ولی خوشبختانه همة سیستم قدرت دارای مشكل هارمونیكی نیست و فقط درصد كمی از فیدرهای مربوط به سیستم‎های توزیع تحت‎‎تأثیر عوامل ناشی از هارمونیك‎‎ها قرار می‎‎گیرند. مشتركین برق در صورت وجود هارمونیك‎ها مشكلات زیادتری از شركت‎های برق را تحمل می‎كنند.
 
 مشتركین صنعتی كه از محركه‎‎های موتور با قابلیت تنظیم سرعت، كوره‎‎های قوس الكتریكی، كوره‎‎های القایی، یكسوكننده‎‎ها ، اینورترها، دستگاه‎‎های جوش و نظایر آن استفاده می‎‎كنند، نسبت به مسائل ناشی از اعوجاج هارمونیكی ضربه‎‎پذیرتر از بقیة مشتركین می‎باشند.اعوجاج هارمونیكی یك پدیده جدید در سیستم‎های قدرت به شمار نمی‎رود. نگرانی ناشی از اعوجاج در بسیاری از دوره‎ها درسیستم‎های قدرت الكتریكی جریان متناوب وجود داشته و دنبال شده است. جستجوی منابع و مطالب تكنیكی دهه‎های قبل نشان می‎دهد كه مقالات مختلفی در رابطه با این موضوع انتشار یافته است. اولین منابع هارمونیكی شناخته‎‎شده، ترانسفورماتورها بودند و اولین مشكل نیز در سیستم‎های تلفن پدید آمد. استفاده گروهی از لامپ‎های قوس الكتریك به‎‎‎دلیل مؤلفه‎های هارمونیكی توجهات خاصی را برانگیخت ولی این مسائل به اندازه اهمیت مسئله مبدل‎های الكترونیك قدرت در سال‎های اخیر نبوده است.
 
خوشبختانه در طی این سال ها پژوهشگران متوجه شده اند كه اگر سیستم انتقال به نحو مناسبی طراحی گردد، به‎‎نحوی كه بتواند مقدار توان مورد نیاز بارها را به راحتی تأمین نماید، احتمال ایجاد مشكل ناشی از هارمونیك‎ها برای سیستم قدرت بسیار كم خواهدبود، گرچه این هارمونیك‎ها می‎توانند موجب مسائلی در سیستم‎های مخابراتی شوند. اغلب در سیستم‎های قدرت مشكلات زمانی بروز می‎كنند كه خازن‎های موجود در سیستم باعث ایجاد تشدید در یك فركانس هارمونیكی گردند. در این شرایط اغتشاشات و اعوجاجات، بسیار بیش از مقادیر معمول می‎گردند. امكان ایجاد این مشكلات در مورد مراكز كوچك مصرف وجود دارد ولی شرایط بدتر در سیستم‎های صنعتی به‎دلیل درجه زیادی از تشدید رخ می‎دهد.
 
سطوح هارمونیک های جریان و ولتاژ در سیستم توزیع دائم در حال افزایش اند، یک دلیل مهم اشاعه وسائلی است که تولید هارمونیک می نمایند. وسایل کنترل کننده تریستوری مثال نمونه ایست که در سطوح قدرت صنعتی، تجاری و خانگی در حد وسیعی مورد استفاده پیدا نموده، این وسایل برای کنترل ولتاژ، سرعت تغییر فرکانس و مدل قدرت بکار برده می شوند و عموماً به سبب قیمت پائین تر، بازده بیشتر و نگهداری ساده تر جایگزین دیگر وسایل شده اند. دلیل دیگر افزایش هارمونیک ها، ازدیاد تحریک ترانسفورماتور های توزیع است که کاربرد پذیری آنها عملاً بیشتر و بیشتر می شود. دلیل سوم استفاده از خازن های شنت را می توان نام برد، خازن ها در هیچ شرایطی تولید هارمونیک نمی نمایند.اما نصب خازن های تصحیح کننده ضریب قدرت مسائل پتانسیلی را افزایش و حضور آنها در مدار القائی اساساً امکان حلقه های شبکه را برای رزونانس محلی ، عمومی یا بزرگ سازی هارمونیک مهیا می سازد.
 
 
 
کلمات کلیدی:

اثرات هارمونیک‌

سیستم‎های برق

جریان هارمونیکی

 
 
 
فهرست مطالب
 
اثرات هارمونیک‌ها1
اثر هارمونیک بر خازن‌ها :10
بررسی عملکرد خازن در محیط هارمونیکی :12
اثر هارمونیک بر روی لامپهای روشنایی و المانهای حرارتی :14
اثر هارمونیک بر ماشین‌های آسنکرون :16
اثر هارمونیک‌ها بر ترانسفورماتورها:16
اثر هارمونیک بر عملکرد رله‌ها :20
عوامل تاثیر گذار بر عملکرد نامناسب رله‌ها :20
اثر هارمونیک بر وسایل اندازه گیری:23
تاثیر هارمونیک بر کلیدها:27
اثر هارمونیک‌ها بر عایق‌ها:27
اثر هارمونیک بر فیوزها :28
اثر هارمونیک‌ها بر سیستم‌های مخابراتی :28
تاثیرات دیگر هارمونیک‌ها :29
 
 
 
 
 
 
 
 
 

دانلود مقاله اثرات هارمونیک‌ها

پنجشنبه 29 مرداد 1394 ساعت: 18:15

 

گزارش كارآموزی مهندسی معدن در كارخانه خلیج مركزی

شن وماسه و ماسه بادی(لای، سیلت و رس را در اصطلاح ماسه بادی گویند)دارای تعریف مختلفی میباشندبر طبق طبقه بندی وزارت کشاورزی آمریکا شن وماسه به این ترتیب معرفی میشوند

دانلود گزارش كارآموزی مهندسی معدن در كارخانه خلیج مركزی

مصالح کوهی
مصالح آبرفتی
کاربرد شن و ماسه
مصالح پر کننده معدن
انواع معدن شن وماسه
دانلود گزارش كارآموزی مهندسی معدن در كارخانه خلیج مركزی
خرید گزارش كارآموزی مهندسی معدن
انجام گزارش كارآموزی مهندسی معدن
سیستم همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش
فروش فایل
fileina
فروشگاه ساز فایل
فروشگاه فایل
دسته بندی معدن
فرمت فایل doc
حجم فایل 10597 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 54

گزارش كارآموزی مهندسی معدن در كارخانه خلیج مركزی

 
مقدمه: 
قبل از انتشار گزارش كارآموزی لازم است ابتدا در مورد شن و ماسه و کاربرد آن مختصر توضیح داده می‌شود.شن وماسه و ماسه بادی(لای، سیلت و رس را در اصطلاح ماسه بادی گویند)دارای تعریف مختلفی میباشند.بر طبق طبقه بندی وزارت کشاورزی آمریکا شن وماسه به این ترتیب معرفی میشوند:
 
شن :ذراتی دارای قطر بزرگتر از 2میلیمتر
ماسه : ذراتی دارای قطر بین 05/0 تا 2میلیمتر
ماسه بادی : ذراتی دارای قطر کوچکتر از 05/0 میلیمتر
بر طبق طبقه بندی آشتو شن وماسه به این ترتیب معرفی میشوند
شن :ذراتی دارای قطر بین 2تا 75میلیمتر
ماسه : ذراتی دارای قطر بین 075/0 تا 2میلیمتر
ماسه بادی : ذراتی دارای قطر کوچکتر از 075/0 میلیمتر 
بر طبق طبقه بندی متحد (یونیفاید) شن وماسه به این ترتیب معرفی میشوند:
شن :ذراتی دارای قطر بین 75/4 تا 2/76 میلیمتر
ماسه : ذراتی دارای قطر بین 075/0تا 75/4 میلیمتر
ماسه بادی : ذراتی دارای قطر کوچکتر از 075/0 میلیمتر
 
 
 
کلمات کلیدی:

مصالح کوهی

مصالح آبرفتی

کاربرد شن و ماسه

مصالح پر کننده معدن

انواع معدن شن وماسه

 
 
فهرست مطالب
مقدمه1
1-کاربرد شن وماسه1
1-1- تصفیه آب1
1-2- بلوک سازی2
1-3- مصالح پر کننده معدن2
1-4- ماسه تزریقی2
1-5- ریخته گری2
2- انواع معدن شن وماسه3
2-1- معدن رودخانه ای3
2-2- مصالح آبرفتی3
2-3- مصالح کوهی4
3- مزایای مصالح کوهی4
4- مشخصات وسایل مورد استفاده ومعدن خلیج مرکزی5
5- نکات ایمنی در معدن تولید شن وماسه18
6- شرح چگونگی کارکرد معد ن شن وماسه خلیج20
6-1- استخراج مواد اولیه از معدن20
6-2- انتقال مواد به سنگ-شکن و چرخه تولید شن ماسه22
7- کارخانه تولید آسفالت32
نتیجه گیری47
منابع49
 

دانلود گزارش كارآموزی مهندسی معدن در كارخانه خلیج مركزی

پنجشنبه 29 مرداد 1394 ساعت: 14:3

 

گزارش كار آموزی رشته عمران و نقشه كشی معماری با عنوان بتن الیافی

تا كنون مشخص شده است كه انواع الیافها میتوانند ظریف كرنش مقاومت در برابر ضربه میزان جذب انرژی مقاومت سایشی و مقاومت كششی بتن را افزایش دهند

دانلود گزارش كار آموزی رشته عمران و نقشه كشی معماری با عنوان بتن الیافی

بتن الیافی
روشهای سبكسازی بنا
كاربرد بتن الیافی در ایران
مكانیزم عملكرد الیاف در بتن
دانلود گزارش كار آموزی رشته عمران و نقشه كشی معماری با عنوان بتن الیافی
خرید گزارش كار آموزی رشته عمران و نقشه كشی معماری
انجام گزارش كار آموزی رشته عمران و نقشه كشی معماری
آیا استفاده از تكونولوژی بتن الیافی در صنعت ساختمان اقتصادی است
ملاحظات مربوط به خس
دسته بندی نقشه برداری
فرمت فایل doc
حجم فایل 487 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 23

گزارش كار آموزی رشته عمران و نقشه كشی معماری با عنوان بتن الیافی

محل كار آموزی:دفتر خدمات مهندسی 442 تهران

 
 
مقدمه
تا كنون مشخص شده است كه انواع الیافها میتوانند ظریف كرنش مقاومت در برابر ضربه میزان جذب انرژی مقاومت سایشی و مقاومت كششی بتن را افزایش دهند. بطور كلی برای كاربرد در سازه الیاف فولادی میتوانند نقش مكملی برای میلگرد داشته باشد. الیاف فولادی با پخش تركها مقابله میكنند و مقاومت بتن را در برابر خستگی ضربه جمع شدگی و تنشهای حرارتی افزایش داده و بتن در همه مدهای شكست روی خواص مكانیكی بتن تأثیر مثبت میگذارد. از اهم متغیرهایی كه بر خواص بتن با الیاف فولادی اثر میگذارند میتوان به خواص ماتریس بتن بازدهی الیاف و مقدار الیاف اشاره كرد. تكنولوژی بتن پر مقاومت توسعهای جدید در صنعت ساخت سازههای بتنی محسوب میشود.
 
 در بتن سخت شده مقاومت و دوام دو عامل اصلی بوده و هر چه مقاومت فشاری بتن بیشتر میشود بتن تردتر شده و در نتیجه مقاومت كششی آن به نسبت افزایش مقاومت فشاری افزایش نمییابد و نیز از تحمل كرنش پایینتر برخوردار است. بدین دلیل نیاز به استفاده از الیاف در بتن پر مقاومت كاملاً مشهود است. جهت افزایش مقاومت كششی و جلوگیری از گسترش ترك و بویژه افزایش نرمی الیاف در بتن استفاده میشود. مقدار افزایش با تغییر این مقاومتها بستگی به مقاومت بتن بدون الیاف شكل الیاف و درصد الیاف دارد بتن پر مقاومت شامل الیاف فولادی، تركیبی است از سیمان، مصالح سنگی، آب، فوق روان كننده، دوده سیلیس و همچنین درصدی از الیاف فولادی كه به طور درهم و كاملاً اتفاقی و در جهات مختلف در مخلوط پراكنده شده است. وجود الیاف فولادی مشخصات مكانیكی بتن را نسبت به حالت بهبود میبخشد. بتن پر مقاومت یك ماده ترد و شكننده است در حالیكه افزودن الیاف فولادی به بتن پر مقاومت سبب بهبود رفتار ترد بتن و تغییر مد شكست آن میگردد.
 
 
کلمات کلیدی:

بتن الیافی

روشهای سبكسازی بنا

كاربرد بتن الیافی در ایران

مكانیزم عملكرد الیاف در بتن

 
 
 
 
فهرست 
مقدمه4

انواع الیاف و الیاف فولادی5

مكانیزم عملكرد الیاف در بتن5
دالها6
دالهای روی بستر6
دالهای سازهای سقفها7
عرشه پلها7
تیرها7
خمش در تیرها7
اتصالات تیر- ستون7

ملاحظات مربوط به خستگی خمشی8

برش در دالها9
شات كریت9
كاربردهای دیگر9
استفاده و كاربرد بتن الیافی در ایران10
مورد اول10
مورد دوم10

آیا استفاده از تكونولوژی بتن الیافی در صنعت ساختمان اقتصادی است(دیدگاه دكتر خالو)10

الف) روشهای سبكسازی بنا:11
ب) روشهای تولید سریع و اصولی بنا:11
ج) بهرهگیری از مواد جدید11
موارد استفاده و محدودیتهای كاربرد بتن الیافی16

توجیه اقتصادی بتن الیافی17

 
 

دانلود گزارش كار آموزی رشته عمران و نقشه كشی معماری با عنوان بتن الیافی

پنجشنبه 29 مرداد 1394 ساعت: 13:53

 

مقاله ترجمه شده مدلسازی و ارزیابی شناختی با عنوان مدل ادراکی مستقیم گروه بندی برای طرح ‏HCL

درک وبهره برداری از توانایی های انسان در سیستم بینایی بخش مهمی از طراحی رابطه های کربری ‏وتصویری اطلاعات را قابل استفاده می کند

دانلود مقاله ترجمه شده مدلسازی و ارزیابی شناختی با عنوان مدل ادراکی مستقیم گروه بندی برای طرح ‏HCL

سازمان ادراکی
گروه بندی
شباهت
نزدیکی ویکپارچگی کانتور
همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش
فروشگاه ساز فایل 
مقاله ترجمه شده
دانلود مقاله ترجمه شده
مقالات ترجمه شده
انجام ترجمه مقاله
مقاله ترجمه شده رشته مدل سازی
دسته بندی مقالات ترجمه شده
فرمت فایل doc
حجم فایل 3366 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 16

مقاله ترجمه شده مدلسازی و ارزیابی شناختی با عنوان مدل ادراکی مستقیم  گروه بندی برای طرح ‏HCL

 
عنوان انگلیسی : 

An Intuitive Model of Perceptual Grouping for HCI Design

 
 
 
 
چکیده :
درک وبهره برداری از توانایی های انسان در سیستم بینایی بخش مهمی از طراحی رابطه های کربری ‏وتصویری اطلاعات را قابل استفاده می کند. طراحی خوب برای درک سریع،آسان و از روی حقیقت از ‏مولفه های کلیدی را قادر می سازد. جنبه های مهم چشم انسان توانایی آن برای درک بی دردسر وتبدیل ‏آن به ویژگی های منحصر به فرد برای درک محیط وسازه ها واشیا است.
 
ما برای درک مناطق گروه بندی ‏وشباهت های ویژه منحنی هایی را برای مناطق منسجم آن در نظر گرفته ایم. در این مقاله ما در مورد ‏یک مدل ساده برای طیف گسترده ای از ادراک پدیده گروه بندی،پرداخته ایم. یک تصویر دلخواه را ‏به عنوان ورودی در نظر می گیریم وساختار توصیف شده آن در سیستم بصری را به صورت یک ‏تصویر برمی گردانیم. این مدل نشان می دهد که می تواند از جنبه های قوانین طراحی سنتی مانند ‏ضبط کردن وپیش بینی ادراک بصری در صفحه نمایش استفاده کند.‏
 
 
 
کلیدواژه ها:

سازمان ادراکی

گروه بندی

شباهت

نزدیکی ویکپارچگی کانتور

 
 
مقدمه :
طراحی یک رابط کاربریو گرافیکی برای درک ،اطلاعات کمی دارد وتا حدودی از نظر اثربخشی ضعیف ‏است. تعدادی از مسائل را تحت تاثیر طراحی هستند ،زمینه های رفتار انسانی می تواند به وجود بیاورد. ‏طراحی باید یک شناخت خوب باشد. یعنی کاربر ساختار معنایی طراحی را به راحتی درک کند.تفسیر ‏اطلاعات بصری می تواند در طراحی با زحمت زیادی انجام شود. در اینجا ما برروی جنبه های ادراکی ‏طراحی تمرکز می کنیم.
 
شاید مهم ترین جنبه چشم انسان برای طراحی،سیستم ادراکی آن است. ‏سیستم ادراکی ،اشاره به پدیده هایی دارد که در آن سیستم بینایی به سرعت و به ظاهر بی دردسر و ‏تخمینی از ویژگی های منحصر به فرد را از درک منسجم محیط ،سازه واشیا دارد. این پدیده برای ‏اولین بار توسط روانشناسان گشتالت مورد بررسی قرار گرفت که مجموعه ای از موردهای مطالعه به صورت ‏کیفی براساس اصول حاکم بوده است.‏
 
 
 
فهرست مطالب :
چکیده:‏‏1‏
کلیدواژه ها:‏‏2‏
‏1-مقدمه:‏‏2‏

تمایل به چیزهایی که در نزدیکی به گروه هستند(قانون نزدیکی گشتالت)‏‏3‏

به اشتراک گذاشتن ویژگی های مشابه(قانون شباهت)‏‏3‏

مستمر بودن (قانون ادامه)‏‏3‏
مدل:‏‏7‏

پذیرش به عنوان کلید:‏‏7‏

الباقی فرهاد:‏‏9‏

لبه های گروه های ادراکی :‏‏9‏

بحث و بررسی بیشتر مدل:‏‏10‏
نتیجه گیری‏12‏

گروه بندی توسط نزدیکی و شباهت:‏‏12‏

گروه بندی خطوط با تداوم خوب‏13‏
متن و بافت نمونه :‏‏14‏
گرافیک اطلاعات:‏‏14‏
بحث و نتیجه گیری‏15‏
 

دانلود مقاله ترجمه شده مدلسازی و ارزیابی شناختی با عنوان مدل ادراکی مستقیم گروه بندی برای طرح ‏HCL

پنجشنبه 29 مرداد 1394 ساعت: 13:52

 

پروژه سیستمهای تلویزیون

استفاده ازمخابرات در پردازش تصویر رقمی معمولا“درمورد ارسال داده های تصویری است و اغلب شامل مخابره محلی بین رسانه های پردازش تصویر ومخابره را دور از یك نقطه به نقطه دیگر می باشد

دانلود پروژه سیستمهای تلویزیون

رمزنگاری
مدلهای رنگ
سیستمهای تلویزیون
مدلهای فشرده سازی تصویر
دانلود پروژه سیستمهای تلویزیون
سیستم همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش
فروش فایل
انجام پروژه و پایان نامه رشته الکترونیک
fileina
فروشگاه ساز فایل
فروشگاه فایل
فشرده سازی تصویر
دسته بندی برق، الکترونیک، مخابرات
فرمت فایل doc
حجم فایل 45 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 34

پروژه سیستمهای تلویزیون

پردازش
مدلهای متعدد سامانه های پردازش تصویر كه در حدود نیمه دهه 80در سراسر دنیا به فروش رسید وسایل جانبی نسبتا“بزرگی بود كه به رایانه های میزبان با همان بزرگی متصل می شد.درانتهای دهه 80و ابتدای دهه 90سخت افزارهای تجاری پردازش تصویر به شكل بردهای تكی كه برای سازگاری با بزرگراه های استاندارد صنعتی و انطباق با كارگاه های كوچك مهندسی و رایانه های شخصی طراحی شده بود تغییر یافت .این تغییر علاوه بركاهش هزینه ها یكی از عوامل تاسیس شركت های زیادی با تخصص تولید نرم افزار پردازش تصویر بود.
 
گرچه هنوز هم سامانه های پردازش تصویر بزرگ برای كاربردهای نظیر پردازش تصاویر ماهواره ای به فروش می رسندحركت به سوی كوچك سازی وایجاد رایانه های كوچك همه منظوره كه به سخت افزار پردازش تصویر مجهز است همچنان ادامه دارد.سخت افزار لصلی تصویربرداری كه به این رایانه ها افزوده می شود تركیبی از یك ((رقمی ساز و بافرقاب ))برای رقمی سازی و ذخیره موقت تصویر یك ((واحد محاسبه و منطق))(ALU)برای اجرای عملیات حسابی ومنطقی درنرخ قاب و یك یا چند((بافرقاب))برای دستیابی سریع به داده های تصویر در طول پردازش است.امروزه می توان نرم افزارهای پردازش تصویرفراهم می شود وسایل نمایش و نرم افزارهای كارآمد پردازش كلمه و تولید گزارش ارائه نتایج را تسهیل می كند اغلب نتایج به دست آمده با چنین سامانه هایی به بردهای پردازش تصویر سریع و خاصی كه بابزرگراه مورد استفاده سازگارند انتقال می یابد.
 
یكی از مشخصه های علم پردازش تصویرعدم استفاده از یك راه حل برای كاربردهای متفاوت است بنابراین فنونی كه دریك مورد خوب كار می كنند ممكن است در دیگری كاملا“ضعیف باشند تنها فایده وجود سخت افزار قوی ونرم افزارپایه درحال حاضر این است كه نقطه شروع كار نسبت به یك دهه پیش  بسیار پیشرفته تر (وبازار صرفا“كسری از هزینه آن موقع)می باشد.به طوركلی هنوز هم پیدا كردن راه حل واقعی برای یك مساله خاص نیازمند تحقیق و توسعه فراوان است مباحثی كه درفصول بعدی مطرح می شود فقط برای این نوع فعالیت ها ابزارهایی را ارائه می كند.
 
 
کلمات کلیدی:

رمزنگاری

مدلهای رنگ

سیستمهای تلویزیون

مدلهای فشرده سازی تصویر

 
 
مخابرات
استفاده ازمخابرات در پردازش تصویر رقمی معمولا“درمورد ارسال داده های تصویری است و اغلب شامل مخابره محلی بین رسانه های پردازش تصویر ومخابره را دور از یك نقطه به نقطه دیگر می باشدبرای اغلب رایانه ها سخت افزار ونرم افزار مخابره محلی به آسانی در دسترس است بیشتر كتب راجع به شبكه های رایانه ای به روشنی توافق های مخابره استاندارد را توضیح می دهند.
 
اگرداده های تصویری فشرده نشده در فواصل طولانی مخابره شوند مشكل جدی تری ایجاد می شود تاكنون باید این موضوع روشن شده باشد كه تصاویر رقمی حاوی مقادیر بزرگی از داده ها هستند اما یك خط تلفن صوتی حداكثر می تواند9600بیت بر ثانیه را انتقال دهد؛بنابراین ارسال یك تصویر 8بیتی 512×512با این نرخ بیت تقریبا“پنج دقیقه طول می كشد.ارتباط بیسیم با استفاده از ایستگاه های میانی نظیر ماهواره ها بسیار سریعتر است گرچه هزینه بیشتری دارد نكته این است كه دربسیاری مواقع ارسال تصاویر كامل درفواصل طولانی مورد نیاز است درفصل 6نشان خواهیم داد كه فشرده سازی وافشرده سازی و (انبساط)داده ها نقش اصلی را در حل این مشكل بر عهده دارد.
 
 
 
فهرست مطالب
 
پروژة سیستمهای تلویزیون1
پردازش1
مخابرات4
نمایش4
فشرده سازی تصویر6
مبانی8
مدلهای فشرده سازی تصویر8
رمزگزار ورمزبردار منبع9
رمزگذارورمزبردار كانال10
فشرده سازی بدون خطا11
رمزنگاری طول متغیر12
رمزنگاری هافمن13
رمزگذاری حسابی13
رمز نگاری بیت-صفحه ای15
رمزنگاری ناحیه ثابت16
استانداردهای فشرده سازی تصویر17
فشرده سازی یك بعدی18
فشرده سازی دوبعدی18
فشرده سازی تصاویر تكرنگ و رنگی دنباله ای19
پردازش تصویر رنگی21
مدلهای رنگ26
مدل رنگRGB27
مدل رنگ CMY28
مدل رنگ YIQ29
مدل رنگ HIS30
پردازش تصویر تمام رنگی30
ارتقا با استفاده ازمدلHSI33

دانلود پروژه سیستمهای تلویزیون

پنجشنبه 29 مرداد 1394 ساعت: 13:9

 

سیستم های ذخیره سازی اطلاعات

حافظه ها از نظر ذخیره سازی اطلاعات و بازیابی آن به دو دسته تقسیم می شوند یکی حافظه های درون ماشین هستند و دیگری حافظه های بیرون ماشین

دانلود سیستم های ذخیره سازی اطلاعات

دانلود مقاله سیستم های ذخیره سازی اطلاعات
حافظه
ذخیره سازی اطلاعات
سیستم های ذخیره سازی اطلاعات
انواع تعریف ساختار فایل
در فایل ترتیبی نحوه پردازش چگونه است؟
بافر و بافرینگ
سیستم همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش
فروش فایل
fileina
فروشگاه ساز فایل
فروشگاه فایل
دسته بندی کامپیوتر و IT
فرمت فایل doc
حجم فایل 83 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 50

مقاله سیستم های ذخیره سازی اطلاعات

 
مقدمه:
حافظه ها از نظر ذخیره سازی اطلاعات و بازیابی آن به دو دسته تقسیم می شوند. یکی حافظه های درون ماشین هستند و دیگری حافظه های بیرون ماشین.حافظه های درون ماشین: عموماً حافظه های اصلی را شامل می شوند و حافظه های درون ماشین عموماً حافظه هایی هستند که عملیات کنترلی و ذخیره و نگهداری موقت اطلاعات را در سیستم انجام می دهند این حافظه ها به ذخیره شدن اطلاعات در سیستم کمک می کنند مثلاً RAM شامل 4 ناحیه است این چهار ناحیه هر کدام یک عمل خاصی را در ذخیره سازی بازیابی و نگهداری پردازش انجام می دهند.منطقه‌ی سیستم عامل در RAM برای ذخیره سازی فایل های اصلی سیستم عامل و برنامه های مدیریتی سیستم عامل می باشد. منطقه ی انباره یا storage برای ذخیره سازی نتیجه ی پردازش و داده های رد و بدل شده در سیستم می باشد منطقه ی پیش پردازش برای دریافت اطلاعات از ورودی استفاده می شود اما ROM رام یک حافظه ی دائمی است که فقط اطلاعات اصلی سیستم که منحصر به سخت افزار است در خود ذخیره می کنند. 
 
بافر حافظه اصلی است که بین واحد ورودی و خروجی و RAM قرار می گیرد. بافر اطلاعات را به صورت بسته بسته روی هارد دیسک یا رسانه¬ی خروجی یا رسانه¬ی ذخیره سازی قرار می دهد و از ورودی نیز داده های خوانده شده و گفته شده به صورت بسته در رم می چیند. Cash حافظه ای است که هم به صورت نرم افزاری و هم سخت افزاری وجود دارد این حافظه باعث می شود تا واسط سریعی بین رم و CPU وهم چنین دستگاه های نقل وانتقال قرار می گیرد این حافظه از سیستم عامل دستور می گیرد و در بعضی از سیستم عامل ها میزان آن و نحوه ی کارکرد آن قابل تغییر است مثل Linux –Unix.
 
 
 
 
کلمات کلیدی:

حافظه

ذخیره سازی اطلاعات

سیستم های ذخیره سازی اطلاعات

 
 
 
 
 
فهرست مطالب
 
سیستمهای ذخیره سازی اطلاعات:1
Tape یا نوار مغناطیسی:3

پارامترهای مهم در نوار:4

Disk یا حافظه گردان مغناطیسی:5
نحوهی ضبط اطلاعات بر روی دیسک:8

تعریف مفاهیم بنیادی فایل:10

مفاهیم رکورد و تعریفهای مختلف رکورد در سیستم ذخیره و بازیابی:11
تعریف رکور و تعریف منطقی رکورد:13
فایل چیست؟16
بلاک بندی چیست؟16
چگالی یا لود اولیر یعنی چه؟17
P: حافظه هرز درون بلاک19
حافظه هرز ناشی از نگنجیدن      20

باکت یعنی چه؟   "Bucket"21

نشانی دهی و آدرس دهی فایل ها:25
بافر و بافرینگ:27
مدیریت بافرها:28
انواع بافرینگ:29
سیستم و ساختار فایلها:32

انواع تعریف ساختار فایل33

فایل مرتب شده اصلی(ترتیبی)34
فایل شاخص34
زمان عمل درج:39
عمل به هنگام سازی:39
زمان خواندن تمام فایل:40
زمان سازماندهی مجدد:40
ساختار فایل ترتیبی و ارزیابی آن:41

ارزیابی های کارایی فایل های ترتیبی:42

به دست آوردن زمان رکورد بعدی:43
زمان خواندن کل فایل:45
فایل ترتیبی شاخص دار:46

در فایل ترتیبی نحوه پردازش چگونه است؟46

د) الگوریتم های کنترل بازوی دیسک:51
 

دانلود سیستم های ذخیره سازی اطلاعات

پنجشنبه 29 مرداد 1394 ساعت: 13:6

 

پروژه کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات – سیستم‌های تحت شبکه با عنوان گذری بر شبکه هایVANET

در این پروژه به معرفی کلی شبکه‌های اقتضایی بین خودرویی پرداخته و توضیحاتی در رابطه با ماهیت این شبکه‌ها ارایه شده است

دانلود پایان‌نامه کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات – سیستم‌های تحت شبکه با عنوان گذری بر شبکه هایVANET

دانلود پایان‌نامه کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات – سیستم‌های تحت شبکه با عنوان گذری بر شبکه هایVANET
VANET
شبیه‌سازی
شبکه‌ی خودرویی
شبکه‌های اقتضایی بین خودرویی
سیستم همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش فایل
فروش فایل
انجام پایان نامه مهندسی فناوری اطلاعات و آی تی
fileina
فروشگاه ساز فایل
فروشگاه فایل
دسته بندی کامپیوتر و IT
فرمت فایل doc
حجم فایل 15947 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 86

پایان‌نامه کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات – سیستم‌های تحت شبکه با عنوان گذری بر شبکه هایVANET

 
چکیده:
در این پروژه به معرفی کلی شبکه‌های اقتضایی بین خودرویی پرداخته و توضیحاتی در رابطه با ماهیت این شبکه‌ها ارایه شده است. پس از بررسی کلی این شبکه‌‌ها تعدادی از کاربردهای آن را مورد بررسی قرار داده تا به این ترتیب دلیل محبوبیت این شبکه‌ها را بیان کرده باشیم. سپس به بحث پیرامون ساختار کلی این شبکه ها و نحوه برقراری ارتباط میان گره‌ها پرداخته و انواع پیام‌هایی که بین گره ها رد و بدل می‌شوند را مورد بررسی قرار داده‌ایم.در آخر نیز برای نشان دادن طرز کارکرد شبکه‌های اقتضایی بین خودرویی بحث‌هایی را در رابطه با انواع شبیه‌ساز‌های موجود و فواید آن‌ها مطرح کرده‌ایم. 
 
 
واژه‌های كلیدی:

VANET

شبیه‌سازی

شبکه‌ی خودرویی

شبکه‌های اقتضایی بین خودرویی

 
 
 مقدمه:
بدون شک اختراع اتومبیل یکی از جنجالی ترین اختراعات بشر در قرن بیستم است. گسترش جوامع بشری به طور عمیقی تحت تاثیر گسترش جاده‌ها و آزادی در جابجایی بوده است. با این‌حال این مورد همیشه وجود داشته است که هرجا خودروها هستند، تصادفات نیز وجود دارند. تصادف مساله کوچکی نیست چرا که امروزه سالانه بیش از یک میلیون نفر در دنیا جان خود را بر اثر تصادفات رانندگی از دست می‌دهند و میلیاردها دلار در اثر خسارات وارده ناشی از تصادفات از بین می‌رود، با این اوصاف ایمنی ترافیک هنوز مشکلی جدی و مهم تلقی می‌گردد[1،5،2]. 
 
آمارها بر جدیت این مساله تاکید دارد. برای مثال، با اینکه تلفات جانی ناشی از تصادفات رانندگی در اروپا در ده سال گذشته روند رو به کاهشی داشته است اما با این حال بیش از 42000 نفر در سال 2004 میلادی تنها در اتحادیه اروپا جان خود را از دست داده‌اند. علاوه بر مرگ و میر و معلولیت‌های ناشی از تصادفات، تاثیرات اقتصادی آن نیز بسیار عظیم و گسترده است. برای مثال، در سال 2003 میلادی خسارات گزارش شده ناشی از تصادفات در آمریکا بیش از 230 میلیارد دلار بوده است[3]. 
 
 
 
فهرست مطالب
 
فصل 1 - مقدمه5
1-1- مقدمه5
 

فصل2- شبکههای اقتضایی خودرویی11

2-1- شبکههای اقتضایی خودرویی11
2-1-1- کاربردها12
2-1-2- فناوری ها14
2-2- شبکه های اقتضایی خودرویی هوشمند16
 

فصل3- مشخصات ارتباط خودرویی19

3-1- کلیات شبکه‌سازی و ارتباط19
3-2- عملیات پروتکل27
3-3- سازماندهی و عملیات شبکه32
3-3-1- کلیات عملیات شبکه32
3-3-2- سازمان‌دهی شبکه‌ی خودرویی33
3-4- ساختار پیامهای ایمنی38
3-4-1- پیامهای ایمنی پایه40
3-4-2- پیامهای هشداری45
3-4-3- پیامهای دیگر49
 

فصل4 - انتقال اطلاعات51

4-1- مقدمه51
4-2- انتقال پیامهای ایمنی پایه51
4-3- مسیریابی Intra-Network53
4-4- انتقال پیامهای هشداری58
 

فصل5 - شبیه سازی60

5-1- مقدمه60
5-2- معرفی61
5-3- نمایی کلی از شبیه سازهایVANET62
5-4- ایجاد کنندههای جابجاییVANET64
5-4-1- مدلهای ترافیک خودرویی64
5-4-2- ایجادکنندههای جابجایی موجود66
5-4-3- مقایسه و نتیجه گیری71
5-5- شبیهسازهای شبکه71
5-5-1- شبیهسازهای شبکه موجود72
5-5-2- مقایسه و نتیجه73
5-6- شبیهسازهایVANET74
5-6-1- شبیهسازهای VANET موجود74
5-7- نتیجه گیری80
مراجع82
 
 
فهرست اشکال
شکل (1-1) آمار تلفات جانی در اروپا[4]6
شکل (2-1) انواع ارتباط درون شبکهVANET15
شکل (3-1) مثال شبکه محلی22
شکل (3-2) نمونه ارتباط27
شکل (3-3) عملکرد پروتکل ارتباطی- دریافت پیام30
شکل (3-4) عملکرد پروتکل ارتباطی- ارسال پیام30
شکل (3-5) دید کلی مدیریت شبکه33
شکل (3-6) نمونه سازمان‌دهی میزبان گرا34
شکل (3-7) نمونه سازمان‌دهی مبتنی بر گروه35
شکل (3-8) پیام ایمنی پایه - خودرو میزبان41
شکل (3-9) پیام ایمنی پایه- میزبان ثابت43
شکل (3-10) پیام هشدار48
شکل (4-1) مثالی از وضعیتی که مسیریابی در آن نیاز است.52
شکل (4-2) مسیریابیInter-Network - مثالی برای سازماندهی مبتنی بر میزبان55
شکل (5-1) دسته بندی شبیهسازهایVANET63
شکل (5-2) رابط گرافیکی کاربر a) SUMO   b) MOVE   c) CityMobv. 270
شکل (5-3) برنامه TraNS77
شکل (5-4) محیط گرافیکی برنامه a) GrooveNet  b) NCTUns  c) MobiREAL78
 
 
فهرست جداول
جدول (3-1)تشریح فیلدهادرBSM42
جدول (3-2)تشریح فیلدهای پیامهای ارسالی توسط میزبان ثابت43
جدول (3-3)تشریح فیلدهای پیام هشدار49
 
 

دانلود پایان‌نامه کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات – سیستم‌های تحت شبکه با عنوان گذری بر شبکه هایVANET

پنجشنبه 29 مرداد 1394 ساعت: 13:2

 

پروژه کارشناسی رشته الهیات و معارف اسلامی با عنوان اسارت در خود

درباره ساختار وجودی انسان و اینكه دو ساحتی است یا تك قطبی، دو نظریه مهم و كلی وجود دارداول نظریه اكثر اندیشمندان غربی مبنی بر اینكه انسان هویتی تك قطبی و طبیعی دارد انسان موجودی مادی و زیستی است كه تحت تاثیر تاریخ، جامعه ، تربیت ، ویا انتخاب خود ساخته می شود

دانلود پایان نامه کارشناسی رشته الهیات و معارف اسلامی با عنوان اسارت در خود

نفس انسانی
هویت انسان
خواهش های نفسانی
دانلود پایان نامه کارشناسی رشته الهیات و معارف اسلامی با عنوان اسارت در خود
راه عملی مبارزه با خودخواهی
سخنانی از امام خمینی (ره)در مورد خودخواهی وخودبینی
خرید پایان نامه کارشناسی رشته الهیات و معارف اسلامی
همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش
فروش فایل
انجام پایان نامه کارشناسی رشته الهیات و معارف ا
دسته بندی فقه،الهیات،معارف
فرمت فایل doc
حجم فایل 114 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 71

پایان نامه کارشناسی رشته الهیات و معارف اسلامی با عنوان اسارت در خود

 
 

ساختار هویت انسان:

درباره ساختار وجودی انسان و اینكه دو ساحتی است یا تك قطبی، دو نظریه مهم و كلی وجود دارد.اول. نظریه اكثر اندیشمندان غربی مبنی بر اینكه انسان هویتی تك قطبی و طبیعی دارد. انسان موجودی مادی و زیستی است كه تحت تاثیر تاریخ، جامعه ، تربیت ، ویا انتخاب خود ساخته می شود. این نظریه عمدتا مربوط به كسانی است كه روح انسان را از سنخ بدن و طبیعت و ماده می دانند.دوم . نظریه اندیشمندانی كه علاوه بر بعد طبیعی، برای انسان بعدی متافیزیكی نیز قایل اند  كسانی كه انسان را دارای روحی مجرد و از سنخ ملكوت می دانند.اسلام طرفدار نظریه دوم است. از این دیدگاه آدمی به طور کلی از دو گونه هویت معنوی و مادی برخوردار است. از این نظر كه از بدن مادی و طبیعی  سود می برد ، هویتی بشری و طبیعی دارد و از آن جهت كه دارای روحی مجرد و فرا طبیعی است، دارای هویتی مجرد نیز هست.
 
قرآن كریم به ساختار دو بعدی روح انسان اشاره كرده و می فرماید: خداوند آفرینش انسان را ازگل آغاز كرد، سپس او را سازمان هماهنگ بخشید و از روح خود در او دمید، پس انسان آمیزه ‏اى از عنصرى مادی و زمینى و عنصری مجرد و الهى است، و بدأ خلق الانسان من طین‏ ثم سوّاه و نفخ فیه من روحه، شروع خلقت انسان از خاك بود، سپس او را بیاراست و از روح خویش در او دمید. سجده / 9 و 7.در آموزه های دینی ما تعبیرهای فراوانی نسبت به دو واقعیت وجودی انسان وجود دارد، همچون: خود حقیقی و خود مجازی، خود ملكوتی و خود ملكی، خود مثبت و خود منفی، خود عالی و خود سافل، خود مجرد و خود مادی، خود معنوی و خود طبیعی و مانند آن.
 
اینكه انسان دارای دوساحت مادی و مجرد است، قابل انكار نیست، ولی از دیدگاه انسان شناسی و خودشناسی باید به این نكته توجه كنیم كه ما به عنوان انسان، موجودی فرامادی و روحانی هستیم و بدن مادی، تنها قالب این جهانی ما است. ما به بدن طبیعی خود در این دنیا نیاز داریم، ولی بدن نیستیم. انسان، طبیعت مادی نیست، انسان یك حقیقت روحانی است و بدن تنها ابزاری است كه خدای متعال در این زندگی در اختیار ما قرار داده تا بتوانیم در عالم عنصری و طبیعت مادی این عالم زندگی كنیم.این رویکرد باعث نمی شود که ما بدن و هویت بشری خود را فراموش کنیم و یا آن را از حیطه فعالیت های خودسازانه خارج بدانیم، زیرا در هر صورت انسان تا هنگامی که زنده است و در این سرای زندگی می کند، در طبیعت رشد می کند و به بدن و هویت بشری خود نیاز دارد و تا هنگامی که آن را به خوبی مدیریت نکند، امکان رشد معنوی و انسانی نیز نخواهد داشت.
 
 
 
کلمات کلیدی:

نفس انسانی

هویت انسان

كرامت نفس

خواهش های نفسانی

 
 
 

سه گانگی هویت انسان:

قرآن کریم در مورد انسان از سه واقعیت وجودی نفس، عقل و قلب سخن می گوید. نفس مجموعه ای از قوای غریزی آدمی است و هویت بشری انسان را می سازد، عقل که مرکز ادراک و استدلال است، به انسان هویت انسانی می دهد و قلب که عرش رحمان است، به آدمی هویتی الهی می بخشد.مطابق این رویکرد، بعد مجرد انسان نیز خود به دو هویت انسانی و الهی تقسیم می شود. بنابراین در یک نظریه کلی و نهایی درباره ساختار هویت انسان می توان گفت: انسان به طور کلی دارای سه گونه هویت است.
 
1.هویت بشری که در عرصه حیات طبیعی شکل می گیرد و توسط نفس مدیریت می شود. 
2.هویت انسانی که در عرصه حیات عقلانی و توسط نیروی عقل رشد می کند. 
3.هویت الهی که در عرصه حیات عرفانی و قلب پرورش می یابد.
 
 
 
 
فهرست مطالب
 
مقدمه1
فصل اول3
دو نوع در تعالیم اسلامی3
خود دوستی ودگردوستی9
غریزه خود دوستی و تمایل دگردوستی9
 
فصل دوم11
كرامت نفس ومبارزه با نفس11
خواهش های نفسانی14
مبارزه با خواهش های نفسانی14
صبر در برابر مشكلات15
 
فصل سوم17
خودخواهی سرچشمۀ انحطاط17
سخنانی از امام خمینی (ره)در مورد خودخواهی وخودبینی19
 
فصل چهارم
21مظاهر خودخواهی درزندگی انسان21
دو مورد از تعالیم اسلامی در مبارزۀمستقیم با عوارض خودخواهی21
فصل پنجم25
حق25
 
فصل ششم27
كبر ونخوت27
آیه ای از كبر ونخوت28
فصل هفتم29
غرور و خود بینی29
مفهوم غرور29
غرور در قرآن مجید30
تفسیر و جمع بندی33
نتیجه نهایی37
نكوهش غرور در روایات اسلامی37
 
فصل هشتم45
دین گریزی45
فصل نهم50
مبارزه با خودخواهی50
 
فصل دهم52
عبادت بی ثمر52
حركات صعودی57
شنوندگان سخن غیرحق57
 
فصل یازدهم60
راه عملی مبارزه با خودخواهی60
مبدأ و معاد60
آثار سازندۀ عقیده به معاد61
آثاراجتماعی عقیده به معاد63
ایجاد تعادل در امیال67
منابع و مأخذ71
 

دانلود پایان نامه کارشناسی رشته الهیات و معارف اسلامی با عنوان اسارت در خود

پنجشنبه 29 مرداد 1394 ساعت: 12:8

 

عشق و محبت و ارتباط آن با مقولاتی چون فطرت، خلقت، توحید، وحدت، ایمان از دیدگاه ملاصدرا و امام خمینی (ره)

نظام خلقت در فلسفه افرینش جایگاه خاص ومعتبری دارد لذا از جنبه معرفت شناسی در الاهیات ، مقوله محبت بر طبق مبانی اصیل خلقت ،ارزش وجایگاهی ویژه را می طلبد از طرفی بر این باوریم که محبت واقعی یا عشق افلا طونی (عشق الاهی )حقتعالی است

دانلود عشق و محبت و ارتباط آن با مقولاتی چون فطرت، خلقت، توحید، وحدت، ایمان از دیدگاه ملاصدرا و امام خمینی (ره)

دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی با عنوان عشق و محبت و ارتباط آن با مقولاتی چون فطرت، خلقت، توحید، وحدت، ایمان از دیدگاه ملاصدرا و امام خمینی (ره)
دیدگاه حضرت امام در تعریف محبت و بیان ویژگیهای عشق و محبت
ایمان و رابطه محبت و دین
فطریات چیست؟
مقوله راز آفرینش و خلقت و ارتباط آن با محبت از دیدگاه ملاصدرا
انجام پایان نامه
دسته بندی فقه،حقوق،الهیات
فرمت فایل doc
حجم فایل 484 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 358

پایان نامه کارشناسی ارشد رشته الهیات و معارف اسلامی با عنوان عشق و محبت و ارتباط آن با مقولاتی چون فطرت، خلقت، توحید، وحدت، ایمان از دیدگاه ملاصدرا و امام خمینی (ره)

 
چکیده :
 نظام خلقت در فلسفه افرینش جایگاه خاص ومعتبری دارد لذا از جنبه معرفت شناسی در الاهیات ، مقوله محبت  بر طبق مبانی اصیل خلقت ،ارزش وجایگاهی ویژه را می طلبد .از طرفی بر این باوریم  که محبت واقعی یا عشق افلا طونی (عشق الاهی )حقتعالی است و از انجا که عشق مساوق  با وجود اغست ، وجود هم امری مشکک است لذا عشق هم به تبع وجود امری اصیل ومشکک می باشد . محبت امری درونی و تعریف نشدنی  است ،اما از طریق اوصاف وصفات  واحوالات محب است که به اوصا ف عشق اگاه می شویم .تعریف عشق  تعریفی  شرح السمی  و بدون حد ورسم  است  وحقیت کنه ان را احدی  در نیافته  وهر کسی به فرا خور ظرفیت  وجودی ادراک خود ، از ان بر طبق احوالات وجودی خویش ، مطابق   زبان و حال و قال  خود  تعریفی ارائه می دهد .و اینگونه  قداست ان  در خور و ارزش گذاری  است .
 
 از دیدگاه عرفان ،عشق از مواهب  الاهی  ودا ده های  خداوندی  است ، نه از دستاوردهای  بشری ، یعنی اگر چه مقدمات دست یابی به عشق می تواند  تحصیلی باشد  اما خود فرایند عشق است  که انسان از تمامی قید و بندهای کاهنده هستی ازاد شده  است . لذا با فضیلت ترین  بنائی که در  عالم وجود  بنا شده ،بنا ی محبت است. در این رساله  فرضیه های چون  ارتباط ورابطه مقولاتی چون فطرت، خلقت، وحدت، توحید ،ایمان با مقوله بیان شود . بدین صورت که دردیدگاه عرفان و فلسفه رابطه  وارتباط  تنگا تنگی بین مقولات با  مقوله عشق و محبت  یافت می شود .
 
به گونه که در قوس نزول  مراتب خلقت و جهان افرینش  با فطرتی عاشقانه توام با حب ذاتی حق افریده شده است در عا لم ملک انسان  با عبادت و ستایش  عالمانه  وعاشقانه  خداوند جمال  حق را مشاهده  کرده  و به گونه ای  عارفانه  با توحیدی عاشقانه  اتحاد با او را شهود کرده است .و در این راستا  چون  انسان با اطاعت از خداوند و فرامین او سر می نهد خدا را با یقین باور می کند و ایمان عاشقانه در قلبش حا صل می شود و از طریق حرکت جوهری نفس خود به سوی کمال حقیقی گامی جمیل وعاشقانه بر می دارد. رساله حدودا دو سال به طول انجامید  علی رغم تمام مشکلات ومحدودیتهای مکانی، کمبود وعدم دسترسی به منابع، گسستگی موضوع ومطالب  در فلسفه ملاصدرا و امام  و وجود داشته و در اخر رساله به صورت تحقیق مطالعه ای و فیش برداری انجام شد .
 
 
 
کلمات کلیدی:

عشق و محبت

فطرت و خلقت

توحید،وحدت و ایمان

ملاصدرا و امام خمینی (ره)

 
 
 
مقدمه:
نظام خلقت در فلسفه آفرینش جایگاه خاص و معتبری دارد لذا از جهت جنبه معرفت شناسی در الهیات مقوله محبت بر طبق مبانی اصیل خلقت خالق، ارزش و جایگاهی ویژه می طلبد. می دانیم محبت واقعی یا (عشق الهی) منحصر به فرد حق تعالی است و از آنجا که عشق مساوق با وجود است عشق هم به تبع وجود، اصیل و مشکک می باشد.محبت امری درونی و تعریف نشدنی است ،  اما از طریق اوصاف و صفات و احوالاتِ محب است که به اوصاف حب (عشق) پی می بریم.تعریفی شرح الاسمی است زیرا ، حد و رسم، ندارد و حقیقت،  کنه آن را احدی درنیافته بلکه زبان حال و قال دیگران است و قداست آن در خور ستایش و ارج نهادن است.
 
 
 
فهرست مطالب
1- مقدمه1
2- چکیده فارسی2
3- چکیده انگلیسی4
4- تقدیر و قدردانی6
 
فصل اول، بخش اول

5- شرح زندگانی صدرالمتالهین محمد بن ابراهیم شیرازی7

6- شرح زندگانی امام خمینی (ره)17

7- اساس و ریشه واژه عشق و نظریات مختلف در رابطه با آن22
8- تعابیر نظریات مختلف در رابطه با ماهیت مفهوم و لغت عشق25
بخش دوم

9- پیشینه و سیر تاریخی مسأله عشق و محبت27

10- تأثیر فلسفه نو افلاطونی و مسأله عشق و محبت بر فیلسوفان مسلمان32

11- جایگاه عشق در عرفان35
12- خداوند فاعل بالعشق39
13- نظریه وحدت وجود ارتباط آن با مقولة عشق و محبت43
14- نظریه وحدت وجود عشق و محبت وحدت وجود43
بخش سوم

15- انواع و درجات محبت و عشق54

16- عشق مجازی و معشوق مجازی66
17- ترکیبات و تقسیمات گوناگون عشق و محبت69

18- انواع عشق72

19- آثار عمومی عشق77
 
فصل دوم
20- بخش اول89

21- مقوله راز آفرینش و خلقت و ارتباط آن با محبت از دیدگاه ملاصدرا90

22- تقسیم عشق بر مبنای مراتب موجودات به طور کلی95
23- تقسیم عشق بر مبنای مرتبه‌ای از موجودات95
24- نگاه صدرا به دیدگاه بوعلی در عشق و شوق هیولا به صورت98
25- عشق نباتی98
26- حیوانی99
27- انسانی100
بخش دوم
28- مقوله فطرت102

29- ویژگیهای فطرت106

30- فطرت به معنای عام و خاص107
31- شناخت امور فطری112

32- فطریات چیست؟115

بخش سوم
33- وحدانیت حق تعالی123
34- وحدت شهود و ارتباط با آن با مسأله محبت124
35- مقوله وحدت127
36- اقسام وحدت128
37- وحدت عددی130
38- سخنی از نهج‌البلاغه در نفی وحدت عددی130
 
فصل سوم
بخش اول
39- مقوله خلقت در فلسفه ملاصدرا133
40- مقوله فطرت152
بخش دوم

41- ایمان و رابطه محبت و دین260

42- مرزهای ایمان و توحید در تفسیر سوره‌های قرآنی260
43- مترتب و مقدم بودن اسلام بر ایمان
44- رابطه دین و محبت
45- تکامل انسان و مقصد نهایی265
46- ارتباط ایمان و کمال نهایی266
بخش سوم

47- مقوله وحدت وجود و مسأله عشق و محبت در مکتب ملاصدرا268

48- نظریه وحدت وجود و عشق‌های مجازی271
49- علم و دانش از منظر عارف175
50- مقابله عقل و عشق178
 
فصل چهارم
بخش اول

51- دیدگاه حضرت امام در تعریف محبت و بیان ویژگیهای عشق و محبت286

52- جایگاه عشق و محبت

53- تفاوت‌های حب حقیقی و حب مجای292

54- عوامل محبت
55- موانع محبت
بخش دوم
56- اقسام محبت
57- اقسام محبت در مشرب عرفانی399

58- مراتب محبت در هستی شناسی امام304

بخش سوم
59 عشق در دیوان امام
60- تعریف محی‌الدین بن عربی (محب روحانی)325
61- ویژگی محب232
62- ویژگی‌های محب از دیدگاه حضرت امام
 
فصل پنجم
63- بخش اول نتیجه گیری346
64- فهرست منابع فارسی
65- فهرست منابع عربی
 
 
 
 
 

دانلود عشق و محبت و ارتباط آن با مقولاتی چون فطرت، خلقت، توحید، وحدت، ایمان از دیدگاه ملاصدرا و امام خمینی (ره)

پنجشنبه 29 مرداد 1394 ساعت: 12:7

 

نحوه حقوق و دستمزد بیمارستان لقمان حکیم

پروژه مالی بیمارستان لقمان حکیم

دانلود نحوه حقوق و دستمزد بیمارستان لقمان حکیم

حسابرسی
حقوق و دستمزد
طبقه بندی هزینه ها
دانلود نحوه حقوق و دستمزد بیمارستان لقمان حکیم
هزینه های پرسنلی
هزینه های اداری
هزینه های سرمایه های
پرداخت های انتقالی
همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش
فروش فایل
انجام پروژه و پایان نامه رشته حسابداری
fileina
فروشگاه ساز فایل
فروشگاه فایل
دسته بندی حسابداری
فرمت فایل pdf
حجم فایل 241 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 52

نحوه حقوق و دستمزد بیمارستان لقمان حکیم

 

تاریخچه کلی بیمارستان لقمان حکیم

ظاهرا" بنای اولیه بیمارستان لقمان درمنطقه جنوب غربی شهر تهران ساخته ودر ابتدا به بیماران عفونی اختصاص داشته است . سپس بهداری وقت تهران در سال 1327 اقدام به گسترش آن نمود و بیمارستانی سیصد تختخوابی را احداث نمودند که به پاس خدمات دکتر لقمان ادهم ملقب به لقمان الدوله که از پایه گزاران دانشکده پزشکی دانشگاه تهران نیز می باشد به لقب ایشان نامگذاری شد . در سال 1345 به بهداری وقت تحویل داده شد و درسال 1349 به عنوان بیمارستان شماره 2 تحت نظارت ارتش قرار گرفت واز سال 1350 در اختیار دانشگاه ملی وقت قرار داده شد .ابن بیمارستان پس از پیروزی انقلاب اسلامی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی به فعالیت های خود ادامه داده است و تا سال 1362 به بیمارستان لقمان الدوله معروف بود , دراین سال به مرکز پزشکی , درمانی و آموزشی لقمان حکیم تغییر نام داد .
 
درحال حاضر با مساحتی بالغ بر 19000 مترمربع و زیربنایی حدود 29440 مترمربع دارای 8 ساختمان در چهارو شش طبقه و پارکینک روباز و مسقف ومحل توقف آمبولانس و موتور به صورت جداگانه و دو درب ورودی شرقی و شمالی می باشد . که درب شمالی جهت رفاه حال کارکنان تا ساعت 17:30 باز می باشد . همچنین شرکت تعاونی مصرف کارکنان و باشگاه بدنسازی و رستوران و کافی شاپ درمحوطه حیاط به منظور تحکیم منشور حقوق کارکنان تدبیر و بنا شده است .اکنون به عنوان مرکز پزشکی , درمانی , آموزشی و پژوهشی فوق تخصصی با 420 تخت مصوب و حدود 76 تخت ستاره دار دارای 24 بخش بستری و 14واحد پاراکلینیک و 33 واحد درمانگاه و مراکز توسعه و پژوهش , تحقیقات مسمومین , تحقیقات عفونی و بیماری های گرمسیری درعرصه های مختلف علمی ارائه خدمت می نماید .همچنین بخش مسمومین به عنوان قطب علمی مسمومین شناخته شده است .
 
بخش های بستری :
روماتولوژی - قلب وریه- گوارش - جراحی اعصاب -اعصاب زنان- جراحی عمومی -گوش و حلق و بینی - پوست - عفونی - اطفال CCU - ICU- جنرال - دیالیز و اتاق عمل های فعال - داخلی زنان- داخلی مردان -  VIP- جراحی مردان - بلوک زایمان - دیالیز- مسمومین زنان - مسمومین مردان - ICU  مسمومین - اورژانس مسمومین - اورژانس جنرال - عفونی - تحت نظر-
 
واحد های تخصص پاراکلینیکی :
سی تی اسکن – رادیولوژی – سونوگرافی داپلر – نوارهای مغزی – نوار عصب و عضله -   اکو کاردیو گرافی – سنجش تراکم استخوان – تست ورزشی – برونکو سکوپی - آزمایشگاه – حجامت – سم زدایی  آندوسکوپی – اسپیرومتری -
 
درمانگاه ها :
جراحی پلاستیک - داخلی اعصاب – عفونی – ارتوپدی - جراحی عمومی – روماتولوژی - زنان و زایمان - چشم پزشکی – بیهوشی – قلب - ENT – روانپزشکی -  غدد -  نفرولوژی – داخلی -  اطفال -  اطفال ،فوق تخصص آلرژی و ایمونولوژی بالینی – پوست – انکولوژی - جراحی اعصاب - بینایی سنجی – دیابت - رژیم درمانی - سم شناسی بالینی و مسمومیتها – فیزیوتراپی – کاردرمانی – شنوایی سنجی -
 
 
 
کلمات کلیدی:

پرداختی کارمندان

حقوق و دستمزد

طبقه بندی هزینه ها

بیمارستان لقمان حکیم

 
 
 
 
فهرست مطالب

فصل اول:هزینه های پرسنلی

فصل دوم:هزینه های اداری

فصل سوم :هزینه های سرمایه های

فصل چهارم:پرداخت های انتقالی

دانلود نحوه حقوق و دستمزد بیمارستان لقمان حکیم

پنجشنبه 29 مرداد 1394 ساعت: 12:3

 

مقاله ترجمه شده با عنوان نقش حسابرسین در قرار داد های مالی: بر اساس مدارک بدست آمده از ‏SFAS 141(R)‎

در این مقاله قصد داریم به بررسیِ تأثیر طراحی قرار داد های مالی و به دنبال آن تأثیر آن بر روی ‏استاندارد های حسابداری بپردازیم ‏SFAS 141(R)‎‏ نیاز به تشخیص و اندازه گیری دوره ای بدهی ها ‏داشته تا بتوان پرداخت های مشروط به کسب درآمد از بدهی را که در اخذ قرار داد ها دخیل هستند پیش ‏بینی کرد

دانلود مقاله ترجمه شده با عنوان نقش حسابرسین در قرار داد های مالی: بر اساس مدارک بدست آمده از ‏SFAS 141(R)‎

مالکیت
حسابرسین
قرار داد های مالی
درآمد حاصل از بدهی
مقاله ترجمه شده با عنوان نقش حسابرسین در قرار داد های مالی بر اساس مدارک بدست آمده از ‏SFAS 141(R)‎
همکاری در فروش فایل 
فروشگاه ساز فایل
همکار در فروش
مقاله ترجمه شده 
دانلود مقاله ترجمه شده رشته حسابداری
دسته بندی حسابداری
فرمت فایل doc
حجم فایل 607 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 40

مقاله ترجمه شده رشته حسابداری با عنوان نقش حسابرسین در قرار داد های مالی: بر اساس مدارک بدست آمده از ‏SFAS 141(R)‎

 
 
عنوان انگلیسی : 

Auditors’ Role in Financial Contracting: Evidence from ‎SFAS 141(R)‎

 
 
رویکردی تجربی بر:
 
نقش حسابرسین در قرار داد های مالی: بر اساس مدارک بدست آمده از ‏SFAS 141(R)‎
 
مؤلفین:‏
 
‏ کریستیان آل(دانشگاه ‏Winscosin‏)‏
 
دانیل وانگرین (دانشگاه ایالت میشیگان)‏
 
چکیده:‏
‏      در این مقاله قصد داریم به بررسیِ تأثیر طراحی قرار داد های مالی و به دنبال آن تأثیر آن بر روی ‏استاندارد های حسابداری بپردازیم. ‏SFAS 141(R)‎‏ نیاز به تشخیص و اندازه گیری دوره ای بدهی ها ‏داشته تا بتوان پرداخت های مشروط به کسب درآمد از بدهی را که در اخذ قرار داد ها دخیل هستند پیش ‏بینی کرد. از این رو، حسابرسین باید این تضمین را فراهم کرده تا یک چنین شرط و احتمالی را تضمین ‏کرده و به صورت مستقیم مشخص کنند که آیا شرکت ها از نظر قرار داده می¬توانند پرداخت های بیشتری ‏را به سهامدارن شرکت موصول کنند یا خیر. مشابه با فرضیه های هزینه ی گزارش مالی، مشخص شده ‏است که چنین درآمد هایی تحت استاندارد های جدید به ندرت صورت میگیرد. اگرچه ما یافته ایم که ‏وجود یک واسط حسابرس متخصص میتواند بر روی هزینه های گزارش مالی حاصل از درآمد های تحت ‏SFAS 141(R)‎‏ تأثیر داشته باشد. همچنین مشخص کرده ایم که این قرار داد ها با احتمال زیادی شامل ‏بنچ مارک های کارائی مبتنی بر حسابداری ‏ تحت نظر یک حسابرس با تجربه و تحت ‏SFAS 141(R)‎‏ ‏میباشد. نتایج ما نشان داده است که ایجاد تعادل بین هزینه های گزارش مالی برای قرارداد ها ناشی از ‏وارسی حسابرس از اعداد حسابداری موجود در قرار داد های مالی میباشد.‏
 
 
 
واژگان کلیدی: 

مالکیت

حسابرسین

قرار داد های مالی

درآمد حاصل از بدهی

 
 
 
مقدمه :
‎    ‎استاندارد های حسابداری، نقش عمده ای را در سیاست های حسابداری شرکت های تجاری و قرار ‏داد های مالی بازی میکنند.(وات و زیمرمن 1990). بنابراین، در زمانی که این استاندارد ها تغییر میکند، ‏به نوبه ی خود گزارش های مالی و هزینه های قراردادی نیز تغییر خواهد کرد و این بر روی طراحی قرار ‏داد های مالی تأثیر خواهد گذاشت‎(Beatty,2002,Frankel 2008)‎‏. از آنجایی که رویکرد های قبلی ‏به بررسی ماهیت گزارش گیری مالی ای پرداخته اند که قرار داد های مالی را ترسیم میکند، ولی مدارک ‏کمی وجود دارد مبنی بر اینکه چطور حسابرسی بر روی قرار داد های مالی تأثیر میگذارد. تا به امروز، در ‏این زمینه هیچ پژوهشی صورت نگرفته است.‏
به منظور پاسخ به این سوال، قصد داریم قرار داد های مالی استفاده شده در تراکنش های ادغامی و ‏اتخاذی‎(M&A)‎ ‏  که حول محور ‏SFAS 141(R)‎‏ میباشد را بررسی کرده و چگونگی تأثیر وجود یک ‏حسابرس خبره بر روی احتمال کسب درآمد از قرارداد را مشخص سازیم.‏
قرار داد های خرید معمولاً در زمانی که عدم قطعیت زیادی در مورد دیدگاه های آینده ی اتخاذ یک ‏شغل وجود دارد،  شامل کسب درآمد از ارائه میباشد. یک درآمد مشروط برای پرداخت درآمد به ‏سهامداران‎ ‎به محض رسیدن به معیار کارائی خاص تکمیل شده است.‏
 
 
 
 
فهرست مطالب :
چکیده:‏‏2‏
واژگان کلیدی:‏‏3‏
‏1.مقدمه‏3‏
‏2. زمینه و پیش بینی ها‏8‏

هزینه های گزارش گیری مالی مربوط به کسب درآمد مشروط تحت ‏SFAS 141(R)‎‏8‏

نقش حسابرس‏11‏

‏3.طراحی پژوهش‏12‏

مدل سازی تصمیم برای استفاده از قرار داد درآمد مشروط‏12‏

کنترل هایی برای مشخصه های هدف و معامله‏14‏

کنترل هایی برای شرایط اقتصادی ماکرو‏15‏

کنترل هایی برای مشخصه های فراگیر‏16‏

‏4.آمار و ارقام نمونه و تشریحی‏16‏
همبستگی زوجی‏19‏
‏5.نتایج‏23‏
یافته های اصلی‏23‏
تست های استواری‏25‏

ویژه گری صنعتی به عنوان یک پراکسی جایگزین برای کیفیت حسابرسی‏27‏

تحلیل های بیشر بر روی بنچ مارک های درآمد مشروط مبنی بر حسابداری‏28‏

تفاوت ها در سایر ویژگی های قرار داد های مشروط پس از ‏SFAS 141®‎‏29‏

‏6.نتیجه گیری‏30‏
منابع‏33‏
 

دانلود مقاله ترجمه شده با عنوان نقش حسابرسین در قرار داد های مالی: بر اساس مدارک بدست آمده از ‏SFAS 141(R)‎

پنجشنبه 29 مرداد 1394 ساعت: 11:46

 

پایان نامه کارشناسی رشته تغذیه با عنوان نوشابه و صنایع نوشابه‌سازی

در یك رژیم متعادل آب قسمت مهمی از آن محسوب می‌شود بدن به آب نیاز دارد تا بتواند غذا را هضم كند تغییرات شیمیایی در عضلات صورت بگیرد، درجه حرارت بدن تنظیم گردد و مفصلها نرم گردند، اكسیژن در ششها جذب شده، انیدرید كربنیك دفع شود و بالاخره مواد زائد بدن خارج گردد

دانلود پایان نامه کارشناسی رشته تغذیه با عنوان نوشابه و صنایع نوشابه‌سازی

ویژگیهای آب در صنایع نوشابه‌سازی
آزمایشات انجام گرفته روی نوشابه
صنایع نوشابه‌سازی
دانلود پایان نامه کارشناسی رشته تغذیه با عنوان نوشابه و صنایع نوشابه‌سازی
همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش
فروش فایل
انجام پروژه و پایان نامه کارشناسی رشته تغذیه
fileina
خرید پایان نامه کارشناسی رشته تغذیه
فروشگاه ساز فایل
فروشگاه فایل
دسته بندی تغذیه
فرمت فایل doc
حجم فایل 92 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 95

پایان نامه کارشناسی رشته تغذیه با عنوان نوشابه و صنایع نوشابه‌سازی

 
مقدمه:
در یك رژیم متعادل آب قسمت مهمی از آن محسوب می‌شود. بدن به آب نیاز دارد تا بتواند غذا را هضم كند. تغییرات شیمیایی در عضلات صورت بگیرد، درجه حرارت بدن تنظیم گردد و مفصلها نرم گردند، اكسیژن در ششها جذب شده، انیدرید كربنیك دفع شود و بالاخره مواد زائد بدن خارج گردد. علاوه بر مقدار آبی كه از طریق غذاهای مختلف به بدن می‌رسد، بدن در روز به 5 الی 6 لیواندیگر آب نیاز دارد. این مقدار‌آب بر حسب عادات غذایی به صورت‌های مختلف وارد بدن می‌شود. آب میوه به علت گرانی در حد نسبتاً كمی در مقایسه با نوشابه‌های دیگر مصرف می‌شود. عصاره تقطیر بعضی از گیاهان به نام عرقیات در تبریز، شیراز، اصفهان و سایر شهرها كم و بیش رواج دارد.
 
آشامیدنی‌های دیگر مانند آب معدنی، قهوه و غیره به مقادیر كم مصرف می‌شود. در كشورهای دیگر نیز كم و بیش به همین ترتیب است چنانچه در انگلیس چای، در فرانسه شراب، در آمریكا نسكافه باشیر، در برزیل قهوه و بالاخره در پاكستان شیر مصرف می‌شود. اما در 200 سال اخیر در رژیم غذایی مردم دنیا نوشیدنی‌های رسوخ پیدا كرده و جای افتاده است كه همان نوشابه‌های غیر الكلی گازدار یا سبك می‌باشد.بدیهی است كه دراین مدت مصرف نوشابه‌های فوق در ایران نیز كم وبیش عمومیت پیدا كرده و لذا موضوع نوشابه‌های غیر الكی گازدار قسمت مهمی از این مباحث را تشكیل می‌دهد.
 
نوشابه‌های غیر الكلی، محصولات غذایی هستند كه دارای دو خصوصیت عمده می‌باشند:
محصولاتی هستند كه به صورت مایع مصرف می‌شوند.
معمولاً برای رفع عطش مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 
اصطلاح نوشابه حدود 30 سال است كه به این صورت در زبان فارسی به كار می‌رود. نوشابه‌ها جزء نوشیدنی‌ها هستند. تفاوت نوشیدنی‌ها با آشامیدنی‌ها در این است كه آشامیدنی‌ها گذشته از جنبه فرح بخش بودن نیاز بدن را نیز تامین می‌كنند.نوشابه‌های موجود در ایران در بین مردم جا افتاده و در غذای روزمره به غلط یا صحیح مصرف می‌شوند و مصرف آنها روز به روز بیشتر می‌شود، به همین دلیل كارخانه‌های تولید كننده هم تمام مساعی خود را افزایش تولید به كار گمارده‌اند. وقتی كه برنامه فقط افزایش تولید باشد، كیفیت فدای كمیت می‌شود، تا زمانی كه كیفیت نوشابه‌های تولید داخل در سطح بازار جهانی نباشد، نمی‌توان از وارد شدن مقادیر زیادی نوشابه از كشورهای دیگر جلوگیری كرد و این امر مستلزم سرمایه‌گذاری كارخانه‌ها و ایجاد خطوط تولید نوشابه‌هایی با طعم و خصوصیات متنوع در انواع مختلف بطری یا پلاستیكی مورد مصرف خانواده و ارتقاء محتوای آن می‌باشد. به همین دلیل كیفیت نوشابه باید مورد تحقیقات كامل قرار گیرد و امكانات تولید نوشابه‌های دیگری كه بتواند كیفیت مطلوب داشته باشد با استفاده از امكانات داخلی و استفاده از مواد سنتی و به خصوص آب میوه و عرقیات سنتی و غیره مورد توجه قرار گیرد.
 
 
کلمات کلیدی:

نوشابه

بطری شور

آب صنعتی

شیرین كننده‌ها

صنایع نوشابه‌سازی

 
 
فهرست مطالب
مقدمه:1

تاریخچه نوشابه:3

آب6

ویژگیهای آب در صنایع نوشابه‌سازی:7

آب مورد استفاده در صنایع نوشابه‌سازی:9

خواص فیزیكی آب:10
بو و مزه:11
خواص شیمیایی آب:12
تصفیه آب خام:14
تصفیه مقدماتی:15
تصفیه شیمیایی:15
روشهای تصفیه شیمیایی:16
دستگاه تهیه آب صنعتی:17

انواع مواد شیمیایی مصرفی جهت تصفیه جهت آب:19

تصفیه آب19
عملیات واحد تصفیه آب:21
تانك واكنش:23
تانك شن:24
تانك ذغال:25
پولیشر آب:25
عصاره یا بنیان نوشابه26
افزودنیهای مجاز در نوشابه27
شیرین كننده‌ها (Sweeters):27
تهیه شربت اولیه از شكر جامد29
فیلتراسیون شربت اولیه30

روشهای فیلتراسیون شربت اولیه30

تولید شربت غلیظ32
تهیه شربت غذایی:33

روش نگهداری و ذخیره عصاره غلیظ نوشابه34

عصاره كولا35
نحوه و شكل عرضه عصاره كولا37
مشخصات عصاره‌های پرتقالی و ساده37
عصاره نوشابه‌های ساده38
واحد گاز دی اكسید كربن40
خصوصیات گاز كربنیك نوشابه40
خط تولید45
دستگاه تخلیه كننده بطری از جعبه45
بطری شور45

عوامل موثر در كار بطری شور47

چگونگی عمل بطری شور47

مواد شیمیایی مورد مصرف در بطری شور48

مسائلی كه در بطری شور پیش می‌آید:49
اینترمیكس51
هواگیر آب52

چگونگی كار سیستم كربوكولر53

كمپرسورها54
كندانسورها55
پركردن بطری56
اصول برچسب گذاری تغذیه‌ای58
ب- اطلاعات تغذیه‌ای تكمیلی58
پ- برچسب گذاری تغذیه‌ای58
اطلاعات تغذیه‌ای تكمیلی60
بازنگری ادواری برچسب گذاری تغذیه‌ای61
دستگاه درب زن61
اصول برچسب گذاری62
دستگاه كد زن یا جت پرینت62
بسته‌بندی63

انواع نوشابه‌های گازدار:63

دستگاه فیلر65
دستگاه درب بند65
دستگاه آیینه‌بانی65
دستگاه لیبل زن65
دستگاه كد زن یا جت پرینتر65
كنترل كیفی66
آزمایش‌های مربوط به آب67
آزمایش مقدار كلر در تانك واكنش68
آزمایش سختی آب69
آزمایش عصاره خانه70
آزمایش سود:71

آزمایشات انجام گرفته روی نوشابه72

بریكس یا بومه72
اندازه‌گیری فشار و دمای گاز دی‌اكسید كربن73
روش اسنیف75
آزمایش نقطه پر شده76
اندازه‌گیری وزن مخصوص به وسیله پیكنومتر77
اندازه‌گیری وزن مخصوص به وسیله bume Hyprometer78
اندازه‌گیری قند قبل از هیدرولیز و بعد از هیدرولیز79
اندازه‌گیری با رفراكتومتر81
آزمایش اسیدیته كل81
اندازه‌گیری چگالی نوشابه توسط دستگاه چگالی سنج اندازه‌گیری می‌شود.82
آزمایش طعم و ظاهر نوشابه82
اندازه‌گیری درصد سود كاستیك در بطری شوی83
آزمایش بطری خارج شده از بطری شوی83
تعیین مقدار بنزوات سدیم برحسب اسید بنزوئیك84
آزمایش‌های میكروبی85
روش كار86
ساخت محیط كشت86
روش انجام آزمایش میكروبی87
روش نمونه‌برداری90

انواع فساد در نوشابه‌های گازدار92

فساد فیزیكی92
فساد شیمیایی و بیوشیمیایی92
 

دانلود پایان نامه کارشناسی رشته تغذیه با عنوان نوشابه و صنایع نوشابه‌سازی

پنجشنبه 29 مرداد 1394 ساعت: 11:41

 

پایان نامه كارشناسی ادبیات نمایشی با عنوان بررسی زبان در آثار نمایشی مرحوم علی حاتمی

علی حاتمی در سال 1323 در کوچه اردیبهشت ، واقع در خیابان شاهپور تهران متولد شد خیابان شاهپور در همان محله ای بود که رضا خوشنویس « هزار دستان » در زیر سه پایه و انبرداغ به عنوان نشانی محل سکونتش به مفتش شش انگشتی بروز می دهد

دانلود پایان نامه كارشناسی ادبیات نمایشی با عنوان بررسی زبان در آثار نمایشی مرحوم علی حاتمی

نمایشنامه
علی حاتمی
هنرهای نمایشی
دانلود پایان نامه كارشناسی ادبیات نمایشی با عنوان بررسی زبان در آثار نمایشی مرحوم علی حاتمی
مفهوم زبان در نمایشنامه
خصوصیات قصه های عامیانه ایرانی
معرفی و بررسی ویژگیهای كلی نمایشنامه های علی حاتمی
بررسی زبان در پنج اثر نمایشی علی حاتمی
انجام پایان نامه كارشناسی ادبیات نمایشی
خرید پایان نامه كارشناسی ادبی
دسته بندی تاریخ و ادبیات
فرمت فایل doc
حجم فایل 197 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 177

پایان نامه كارشناسی ادبیات نمایشی با موضوع نظری:بررسی زبان در آثار نمایشی مرحوم علی حاتمی

و موضوع عملی:نگارش نمایشنامه آقادار نمایشنامه آقادار

 
مقدمه :
باغ همیشه گل خواهد داشت ، در نبودن این گل ، گل دیگری هست ، همانطور كه تو نخواهی بود و آدمهای دیگری خواهند آمد ، اینكه ما نباشیم چه تأسفی دارد ، حرف ، حرف بودن است ، روز ، روز توست ، طلسم به نام توست ، می شود طلسم را شكست ، می شود طلسم را شكست .در اغلب كتاب ها و پایان نامه ها دیده ام كه مقدمه ای می گذارند بنابراین نوشتن را با قسمتی از دیالوگ ماهیگیر در نمایشنامه ی حریر و ماهیگیر مرحوم علی حاتمی آغاز كردم تا مقدمه ی این رساله كه شاید تمام اندیشه چهار سال تحصیلم در آن است لبریز است یاد او باشد .حاتمی با وجود تمام بودنش ناتمام رفت ، او نماند همانند نمایشنامه هایش . مرگ او نیستی او نیست . مرگ او آغاز تولدیست . 
 
او رفت اما فیلمهایش ماندند و به حیات خود ادامه دادند . حاتمی هنرمند نامدار ایرانی بود . هنرمندی كه نزدیك به سه دهه شاهد حضور كم و بیش پیوسته او در صحنه های نمایش بودیم او را به واسطه فیلم ها و سریالهایش می شناسند . اما او قبل از فیلمسازی و فیلمنامه نویسی ، كار خود را با نمایشنامه نویسی آغاز كرده است . نمایشنامه هایی كه با زبان خاص كمتر از آنها نام برده شده است او جزء آغازگران فرم خاصی از نمایشنامه نویسی ایران بود اما متأسفانه اگر امروزه در حضور دانشجوی تئاتر از نمایشنامه نویس بودن او سخن بگوئیم با دیده تعجب به این موضوع می نگرد . 
 
هنر ایران او را به عنوان علی حاتمی فیلم ساز در حافظه خود ثبت كرده است ولی به راستی چرا نمایشنامه های او به اندازه ی فیلمهایش دیده و خوانده نشد . شاید علت این باشد كه حاتمی پای نمایشنامه ها و تجربه های تئاتری خود نماند و یا شاید هیچگاه جایی برای ثبت آثار خود نداشت . حاتمی در سالهای آخر عمر سعی در جمع آوری آثار خویش نمود تا بتواند همچون فیلمهایش در ذهن ها ثبت كند . در مورد حاتمی و آثار و زبان جذاب او هرچدر بگوئیم كم گفته ایم . حاتمی با اینكه نیست اما باقی ماند زیرا او زندگی را با بودن آغاز كرد .در پایان امید است كه این رساله مقبول طبع دوستان و علاقه مندان به آثار حاتمی قرار گیرد و باشد كه باقی بماند زیرا « حرف ، حرف بودن است » .
 
 
کلمات کلیدی:

ادبیات

نمایشنامه

علی حاتمی

هنرهای نمایشی

 
 
 

زندگینامه علی حاتمی

علی حاتمی در سال 1323 در کوچه اردیبهشت ، واقع در خیابان شاهپور تهران متولد شد .خیابان شاهپور در همان محله ای بود که رضا خوشنویس « هزار دستان » در زیر سه پایه و انبرداغ به عنوان نشانی محل سکونتش به مفتش شش انگشتی بروز می دهد .مادرش خانه دار بود و پدرش شغل مهم صفحه آرا در یک چاپخانه را داشت . علی ( با نام اصلی عباسعلی ) دومین فرزند پسر خانواده حاتمی بود . تابستان ها با تعطیل شدن درس و مشق به نزد پدرش در چاپخانه می رفت . خودش گفته است : « از همانجا ، در محل کار پدر ، در فضایی آغشته به ذرات سرب و در لابه لای گارسه و صدای ماشین ملخی با رمز و راز حروف آشنا شدم و به تدریج کلام برایم اهمیت بسزایی پیدا کرد » .
 
در همان ایام در هشت یا ده سالگی ، به بیماری سختی مبتلا شد که به ناچار در منزل یکی از بستگان متعین و اشرف زاده مادرش که پزشک بوده است بستری شد . خانواده ای با نسب و فرهنگ قاجاری . اقامت در آن خانه و حشر و نشر با ساکنان آن در پایان برای او نتایجی در برداشت که یکی از آنها آشنایی با زندگی و فرهنگ اشرفی و قاجاری بود و دیگری فراگیری حکایت ها و قصه های رنگین . حاتمی در این رابطه گفته است : « از خانه پدری فقط آن چیزهایی را که مستقیماً به مادرم مربوط می شد و در خاطرم محفوظ مانده است . شاید به جهت اینکه مادرم را در نوجوانی از دست داده باشم » حاتمی در همان سالهای تحصیل ، به اقتضای سن و سال ، نمایشنامه های کوتاهی نوشت که در کوچه پس کوچه های محله شان ، به همراه گروهی از دوستانش اجرا می کرد . شوق نمایشنامه نویسی پای او را به تماشاخانه های لاله زار باز کرد که در ساعات روز ، قبل از تاریکی هوا ، بلیتشان ارزان تر بود . در آنجا بود که محسور بازی هنرمندانه جعفر توکل شد . 
 
 
 
فهرست مطالب
مقدمه
فصل اول :
1 – زندگینامه
2 – سالشمار

فصل دوم :مفهوم زبان در نمایشنامه

فصل سوم :خصوصیات قصه های عامیانه ایرانی

معرفی و بررسی ویژگیهای كلی نمایشنامه های علی حاتمی

فصل چهارم :بررسی زبان در پنج اثر نمایشی علی حاتمی

1 – چل گیس
2 – حریر و ماهیگیر
3 – حسن كچل
4 – فوتبال
5 – بیمارستان عشق ( هاسپیتال )
نتیجه گیری
پیوست ها :
1 - گفت و گو با احمد بخشی
2 – گفت و گو با امید روحانی
منابع

دانلود پایان نامه كارشناسی ادبیات نمایشی با عنوان بررسی زبان در آثار نمایشی مرحوم علی حاتمی

پنجشنبه 29 مرداد 1394 ساعت: 11:18

 

پایان نامه کارشناسی رشته صنایع غذایی با عنوان صنعت قند‎ ‎‏، نیشکر و چغندر

بتدریج و با توسعه سطح زیر ‏کشت نیشکر و شناسایی مناطق دیگر و امکان تولید نیشکر بیشتر در سال ‏‏1353 دومین کارخانه قند نیشکری با ظرفیت 20000 تن قابل افزایش تا ‏‏30000 تن در کشت وصنعت کارون در شمال شهر شوشتر تاسیس و راه ‏اندازی گردید تولید نیشکر و شکر تولیدی در دوکارخانه مذکور در ده سال ‏گذشته جمع آوری شده است‏

دانلود پایان نامه کارشناسی رشته صنایع غذایی با عنوان صنعت قند‎ ‎‏، نیشکر و چغندر

پایان نامه
صنعت قند‎ 
پایان نامه کارشناسی رشته صنایع با عنوان صنعت قند‎ ‎‏، نیشکر و چغندر
نیشکر 
سیستم همکاری در فروش فایل
چغندر
صنایع غذایی
ساکاروز و خواص آن
پایان نامه رشته صنایع
كریستالیزاسیون
ضایعات قندی
دكانتور مكانیكی
دسته بندی صنایع غذایی
فرمت فایل doc
حجم فایل 80 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 90

پایان نامه کارشناسی رشته صنایع با عنوان صنعت قند‎ ‎‏، نیشکر و چغندر

 
 
مقدمه :
تلاش جهت احیای کشت نیشکر پس از قرن ها فراموشی طی سالهای 1316 ‏تا 1320 باکشت قلمه هایی درمناطق آهودشت، اهواز، حمیدیه وسایر ‏مناطق مساعد خوزستان به طور آزمایشی آغاز گردید.سطح زیر کشت در ‏سال 1320 به 300 هکتار رسید . با ادامه آزمایش و بررسی های انجام شده ‏بالاخره در سال 1338 تسطیح زمین ها و متعاقبأ عملیات مربوط به احداث ‏کارخانه نیشکر هفت تپه با ظرفیت ده هزار تن نیشکر آغاز و این کارخانه ‏توانست اولین دوره بهره برداری خود را در آذر 1340 با برداشت نیشکر از ‏سطحی معادل 2400 هکتار آغاز نماید. بتدریج و با توسعه سطح زیر ‏کشت نیشکر و شناسایی مناطق دیگر و امکان تولید نیشکر بیشتر در سال ‏‏1353 دومین کارخانه قند نیشکری با ظرفیت 20000 تن قابل افزایش تا ‏‏30000 تن در کشت وصنعت کارون در شمال شهر شوشتر تاسیس و راه ‏اندازی گردید .تولید نیشکر و شکر تولیدی در دوکارخانه مذکور در ده سال ‏گذشته جمع آوری شده است.‏
 
 
 
 
کلمات کلیدی :

صنعت قند‎ 

نیشکر 

چغندر

ساکاروز و خواص آن

كریستالیزاسیون

ضایعات قندی

دكانتور مكانیكی

 
 
فهرست :
 
نیشکر‏4‏

‏2- ساکاروز و خواص آن‏5‏

واکنش در مقابل قلیایی ها‏7‏
تجزیه منوساکاریدها‏8‏
تولید مواد رنگی :‏‏9‏
تولید مواد رنگی :‏‏10‏
تاثیر آنزیم ها و میكروارگانیسم ها‏11‏
خواص فیزیكی كریستال ساكاروز‏15‏
تصفیه شربت‏16‏
دفكاسیون‏17‏
سولفیتاتسیون‏18‏
كربناتاسیون‏20‏
تغلیظ شربت تصفیه شده (اواپراسیون)‏‏21‏
كریستالیزاسیون‏22‏
مواد قندی(ساكارز)‏‏22‏
مواد قندی آلی( غیر از ساكاروز) محلول در آب‏24‏

گالاكتوز‏25‏

رافینوز‏25‏

كستوزها‏27‏

آمینو اسیدها‏27‏

اسید گلوتامیك‏28‏

گلوتامین‏29‏
اسید اسپارتیك‏29‏

ویژگی های آمینو اسیدها در رابطه با صنعت قند‏29‏

نیتروژن مضره‏30‏
مواد رنگی‏30‏

‏- ملانوایدین‏31‏

مواد غیر قندی معدنی‏32‏
آماده سازی زمین :‏‏33‏
تناوب‏34‏
تحویل وتخلیه‏43‏
تخلیه چغندر‏45‏
تخلیه مكانیكی‏45‏

عیار  سنجی مبنای خرید چغندر‏47‏

نمونه برداری‏48‏
سیلو كردن چغندر قند دركارخانه‏49‏
زمان مطلوب برداشت‏50‏

تاثیر زمان برداشت بر روز درصد قند و وزن تك ریشه چغندر قند‏50‏

ضایعات قندی (ساكاروز)‌در اثر تنفس‏51‏
تاثیر سطح مخصوص چغندر قند در تنفس( ضایعات)‏‏52‏
ضایعات قندی (‌ساكارز)‌دراثر آسیب دیدگی چغندر‏52‏

ضایعات قندی (ساكارز) در اثر دما‏53‏

آماده سازی چغندر قند‏54‏
تخلیه با اب یا تخلیه هیدرولیكی‏54‏
روش تخلیه خشك‏55‏
خصوصیات كانالها‏57‏
كشو جهت جلوگیری از ورود چغندر به خط تولید‏58‏

آسیاب خلال با صفحه متحرك( برش كامل)‏‏59‏

استخراج (‌شربت گیری)‏‏61‏
استخراج جامد- مایع‏61‏

استخراج گاز- مایع‏62‏

شروط استفاده از استخراج در صنعت قند‏62‏
فاكتورهای موثر در استخراج شربت‏62‏
دما‏63‏
مدت دیفوزیون‏64‏

مقدار آب مصرفی‏64‏

آلودگی میكروبی‏64‏
كیفیت آب مصرفی در دیفوزیون‏65‏
تفاله خشك  كنی‏65‏

روشهای تصفیه شربت خام‏66‏

حلالیت آهك درمحلولهای قندی‏66‏
آهك خور مقدماتی‏68‏
آهك خور اصلی‏68‏

كربناتاسیون یا ساتراسیون یك‏70‏

كربناتاسیون یا ساتراسیون دو‏71‏
آهك خور اصلی‏72‏
كنترل وتنظیم فشار گاز‏72‏
گاز پخش كن‏73‏
ته نشین كننده یا دكانتور‏73‏

‏- دكانتور استاتیكی(‌ایستایی)‏‏73‏

‏- دكانتور مكانیكی‏74‏
صافی تغلیظ گل‏74‏
صافی های تغلیظ مداوم‏75‏
غلیظ كردن شربت رقیق(اواپراسیون)‏‏75‏
كریستالیزاسیون‏76‏

هدف كریستالیزاسیون‏76‏

محلول اشباع‏77‏
فوق اشباع و ضریب فوق اشباع‏78‏

بدنه های طباخی با بهم زن های مكانیكی‏79‏

سایر تجهیزات دستگاه های طباخی‏80‏

مایشه كردن پخت(‌ملاكسور، رفریژان)‌یا كریستالیزاسیون سرد‏80‏

ساختمان مایشه ها(‌بهم زن و سرد كننده)‏‏82‏
الف- بارگیری‏83‏

ب- جداكردن شربت‏84‏

سانتریفوژهای دائم‏85‏
قندگیری از ملاس‏88‏
 
 
 

دانلود پایان نامه کارشناسی رشته صنایع غذایی با عنوان صنعت قند‎ ‎‏، نیشکر و چغندر

چهارشنبه 28 مرداد 1394 ساعت: 20:13

 

مقاله رشته روانشناسی با عنوان انگیزش

«انگیزه عاملی است که موجود زنده را به فعالیت وادار می‌کند و فعالیت او را در جهتی سوق می‌دهد حالتی که انگیزه را در موجود زنده به وجود می‌آورد، انگیزش می‌نامند؛ مثلاً نیاز به آب و غذا را انگیزه می‌گویند؛ احساس تشنگی و گرسنگی را انگیزش می‌نامندبنابراین انگیزش در روان‌شناسی مبحثی است که چرایی رفتارها را توصیه می‌کند»

دانلود مقاله رشته روانشناسی با عنوان انگیزش

زمینه‌های تاریخی پیدایش نظریه انگیزش
انگیزش Provocation
انگیزه‌های هوشیار و ناهوشیار
دانلود مقاله رشته روانشناسی با عنوان انگیزش
سیستم همکاری در فروش فایل فایلینا
همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش
فروش فایل
انجام پروژه و پایان نامه رشته روانشناسی
fileina
فروشگاه ساز فایلینا
فروشگاه فایل
دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی
فرمت فایل doc
حجم فایل 45 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 15

مقاله رشته روانشناسی با عنوان انگیزش

 

انگیزش Provocation چیست؟

«انگیزه عاملی است که موجود زنده را به فعالیت وادار می‌کند و فعالیت او را در جهتی سوق می‌دهد. حالتی که انگیزه را در موجود زنده به وجود می‌آورد، انگیزش می‌نامند؛ مثلاً نیاز به آب و غذا را انگیزه می‌گویند؛ احساس تشنگی و گرسنگی را انگیزش می‌نامند.بنابراین انگیزش در روان‌شناسی مبحثی است که چرایی رفتارها را توصیه می‌کند».
انگیزش در برابر پرسشها مطرح می‌شود؛ که چرا موجود آدمی به جای آسایش و خواب به کار و کوشش می‌پردازد؛ یا آنکه چرا به یک کار معین تا این اندازه بها می‌دهد و با وجود دشواری‌های فراوان از آن دست نمی‌کشد؟
 
 
کلمات کلیدی:

نظریه انگیزش

انگیزش Provocation

انگیزه‌های هوشیار و ناهوشیار

 
 

زمینه‌های تاریخی پیدایش نظریه انگیزش

«مبحث انگیزش دارای پیشینه کهنی است که به عهد باستان باز می‌گردد اما از زمانی که داروین در اواسط قرن 19 نظریه تکامل انواع خود را مطرح کرد که چگونه موجودهای زنده راه تکامل را می‌پیمایند، از نظریات وی برداشتهایی صورت گرفت که با انگیزش ارتباط پیدا کرد یکی آنکه در انسان رفتارهای ناشناخته و به ظاهر نامعقول هم هست و دیگر آنکه تفاوت‌های فردی اساس آموزش و پرورش پیشرو را تشکیل می‌دهد. اما برای نخستین بار در پایان قرن 19 با بررسی‌های علمی درباره انگیزش بوسیله فروید، نقطه عطف و آغاز نوی در طرح مسائل مربوط به انگیزش بوجود آمد» 
 
 
 
 
فهرست مطالب
انگیزش Provocation1
زمینه‌های تاریخی پیدایش نظریه انگیزش2

دسته‌بندی انگیزش‌ها2

انگیزش درونی و انگیزش بیرونی:3

انگیزش اولیه در مقابل انگیزش ثانویه4

انگیزش اجتماعی5

انگیزه پیشرفت6
انگیزش پیچیده6

انگیزه‌های هوشیار در مقابل انگیزه‌های ناهوشیار7

اهمیت ایجاد انگیزه در نیروی انسانی8
منابع و مواخذ:14

دانلود مقاله رشته روانشناسی با عنوان انگیزش

چهارشنبه 28 مرداد 1394 ساعت: 20:9

 

پژوهش كارشناسی رشته روانشناسی صنعتی و سازمانی با عنوان رابطه بین تنیدگی شغلی و عملکرد شغلی

هدف این پژوهش، بررسی رابطه بین تنیدگی شغلی و عملكرد شغلی بود نمونه پژوهش حاضر 60 نفر از كارگران كارخانه صنعتی منطقه چهار دانگه شهر تهران بود كه با روش نمونه برداری در دسترس انتخاب شدند و به پرسشنامه عوامل تنیدگی زای حرفه‎ای ( اسپكتور و جكس، 1998) پاسخ دادند

دانلود پایان نامه كارشناسی رشته روانشناسی صنعتی و سازمانی با عنوان رابطه بین تنیدگی شغلی و عملکرد شغلی

تنیدگی شغلی
عملكرد شغلی
كارگران صنعتی
دانلود پایان نامه كارشناسی رشته روانشناسی صنعتی و سازمانی با عنوان رابطه بین تنیدگی شغلی و عملکرد شغلی
اهداف ارزیابی عملكرد شغلی
عوامل تنیدگی شغلی
سنجشهای تنیدگی زای حرفه ای
رابطه میان تنیدگی و عملكرد شغلی
انجام پایان نامه كارشناسی رشته روانشناسی صنعتی و سازمانی
خرید پایان نامه
پایان نامه
دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی
فرمت فایل doc
حجم فایل 438 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 30

پایان نامه كارشناسی رشته روانشناسی صنعتی و سازمانی  با عنوان رابطه بین تنیدگی شغلی و عملکرد شغلی

 
چكیده:
هدف این پژوهش، بررسی رابطه بین تنیدگی شغلی و عملكرد شغلی بود. نمونه پژوهش حاضر 60 نفر از كارگران كارخانه صنعتی منطقه چهار دانگه شهر تهران بود كه با روش نمونه برداری   در دسترس انتخاب شدند و به پرسشنامه عوامل تنیدگی زای حرفه‎ای ( اسپكتور و جكس، 1998) پاسخ دادند. پرسشنامه محقق ساخته ارزیابی عملكرد شغلی نیز توسط سرپرستان آنان تكمیل شد. داده ها با استفاده از آزمون همبستگی تحلیل شدند. نتایج نشان دادند كه بین تنیدگی شغلی و عملكرد شغلی رابطه منفی معنادار 001/0 p<، 077/0r=-  وجود دارد.
 
 
واژه های كلیدی:

تنیدگی شغلی

عملكرد شغلی

كارگران صنعتی

 
 
مقدمه
     تنیدگی  شاید عمومی‎‎ترین مسئله زندگی روزمره انسان باشد که وجه مشخصه  زندگی امروز شده است. سه الگوی مختلف تنیدگی وجود دارند که از لحاظ دید کلی با هم متفاوتند: الگوی اول تنیدگی را پاسخی می‎داند که فرد در برابر شرایط و پیشامدها از خود نشان می‎دهد. دومی آن را مجموعه درهم آمیخته‎ای از مشکلات می‎داند که فرد در محیط خود با آنها رو‎برو است و الگوی سوم، تنیدگی را کنش متقابل معرفی می‎کند که بین ویژگیهای فرد و عاملهای محیط پدید می‎آید. تنیدگی به منزله بخشی از زندگی هر انسان، در همه افراد در حد اعتدال آمیز وجود دارد ودر این حد به عنوان پاسخ سازش یافته2 تلقی می‎شود (دادستان، ١٣٨۶). 
 
     می‎توان گفت که تنیدگی در پاره‎ای از مواقع خلاقیت را در فرد ایجاد می‎کند و امکان تجسم موقعیتها و سلطه بر آنها را فراهم می‎آورد. اما این حالت ممکن است جنبه‎ مرضی داشته باشد، در این صورت نمی‎توان پاسخ را سازش یافته تلقی کرد بلکه باید آن را به منزله منبع شکست، سازش نایافتگی، استیصال گسترده ای تلقی کرد که فرد را از بخش عمده‎ای از امکاناتش محروم می‎کند (دادستان، ١٣٨6).
 
     تنیدگی شغلی  را می‎توان روی هم جمع شدن عاملهای تنیدگی زا و آن ‎گونه وضعیتهای مرتبط با شغل دانست که بیشتر ‎افراد نسبت به تنیدگی‎زا بودن آن اتفاق نظر دارند. برای نمونه یکی از وضعیتهای پر تنیدگی و مرتبط با شغل این است که از یکسو کارگر یا کارمند در معرض خواستها یا فشار‎های زیاد در محیط کار قرار بگیرد و از سوی دیگر، برای بر‎آوردن این خواستها وقت محدودی در ‎اختیار داشته باشد (راس  و آلتمایر ، 1385/2003).ارزیابی عملکرد شغلی  کارکنان، باید به طور مداوم و در دوره‎های معینی از سال، انجام شود. ارزیابی عملکرد شغلی مرئوسان ممکن است با مشاهده اتفاقی، یادآوری نحوه کار آنان در گذشته، اظهار‎نظر‎افراد دیگر، یا بر اساس شواهد موجود، انجام گیرد. در مواردی نیز ممکن است ازفرمهای رسمی برای ارزیابی عملکرد شغلی کارکنان سازمان، استفاده شود (ساعتچی،١٣٨٠). 
 
 
 
 
فهرست مطالب
عنوان
چكیده.
فصل اول: معرفی پژوهش
1. گستره مسئله.
  1-1. مقدمه
  1-2.بیان مسئله
2. اهمیت موضوع پژوهش
3. هدف پژوهش
4. سوال پژوهش
5. فرضیه پژوهش
6. متغیرهای پژوهش.
7. تعاریف مفهومی و عملیاتی متغیرها.
   7-1. تنیدگی شغلی.
   7-2. عملكرد شغلی
 
فصل دوم: مبانی نظری و پیشینه پژوهش
1. عملكرد شغلی
   1-1. اهداف ارزیابی عملكرد شغلی
   1-2. اندازه گیری عملكرد شغلی.
   1-3. منابع درجه بندی عملكرد شغلی

   1-4. متداولترین روشهای ارزیابی عملكرد شغلی

      1-4-1. پسخوراند 360 درجه
   1-5. مشكلات و اشتباهات ارزیابی عملكرد.
2. تنیدگی شغلی.

   2-1. عوامل تنیدگی شغلی

   2-2. نشانه های تنیدگی.
      2-2-1. نشانه های روانی تنیدگی.
      2-2-2. نشانه های جسمانی تنیدگی.
   2-3. نظریه های تنیدگی
      2-3-1. الگوی سلیه
      2-3-2. الگوی كنش متقابل (الگوی تبادلی).
      2-3-3. الگوی شخص- محیط.
      2-3-4. الگوی تنیدگی شغلی 
  2-4. تنیدگی كارگری

  2-5. مشاغل تنیدگی زا.

  2-6. رابطه میان تنیدگی و عملكرد شغلی

 
فصل سوم: روش شناسی
1. روش پژوهش.
2. جامعه آماری، گروه نمونه و روش نمونه برداری.
  2-1. جامعه آماری.
  2-2. روش نمونه برداری و تعیین گروه نمونه
3. ابزار ارزشیابی
  3-1. سنجشهای تنیدگی زای حرفه ای
  3-2. پرسشنامه عملكرد حرفه ای.
4. طرح تحلیل داده ها
فصل چهارم: تجزیه و تحلیل داده ها
1. یافته های پژوهش 
 
فصل پنجم: بحث و نتیجه گیری
1. بحث و تفسیر نتایج پژوهش
2. محدودیتها
3. پیشنهادات
 
فهرست مطالب
الف. منابع فارسی.
ب. منابع انگلیسی.
 
 
 
 
 
 

دانلود پایان نامه كارشناسی رشته روانشناسی صنعتی و سازمانی با عنوان رابطه بین تنیدگی شغلی و عملکرد شغلی

چهارشنبه 28 مرداد 1394 ساعت: 19:56

 

علاقه مند کردن دانش آموزان به درس دینی

ر طی سال‌های تدریس به وضوح مشاهده كردم كه بیشتر دانش آموزان دوره‌ی راهنمایی،علاقه‌ی چندانی به درس دینی ندارند وبه خاطر نمره وترس از اولیای خانه ومدرسه تن به خواندن آن می‌دهند،در واقع آنها از این درس گریزانند

دانلود علاقه مند کردن دانش آموزان به درس دینی

ارتباط
انگیزه
یادگیری
روش بحث گروهی
روش ایفای نقش«نمایشی»
یادگیری اكتشافی هدایت شده یا كاوشگری
دانلود مقاله علاقه مند کردن دانش آموزان به درس دینی
سیستم همکاری در فروش فایل فایلینا
همکاری در فروش
فروش فایل
انجام پروژه و پایان نامه رشته علوم اجتماعی
fileina
فروشگاه ساز فایلینا
فروشگاه فایل
دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی
فرمت فایل doc
حجم فایل 38 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 10

علاقه مند کردن دانش آموزان به درس دینی

بیان مسأله
    در طی سال‌های تدریس به وضوح مشاهده كردم كه بیشتر دانش آموزان دوره‌ی راهنمایی،علاقه‌ی چندانی به درس دینی ندارند وبه خاطر نمره وترس از اولیای خانه ومدرسه تن به خواندن آن می‌دهند،در واقع آنها از این درس گریزانند.برای بر طرف كردن این مشكل،ابتدا از نظرات دانش آموزان وهمكاران در رابطه با علت موضوع استفاده كردم.  سپس از مجموع نظرات آنها وخودم این گونه استنباط كردم كه درس دینی به دلایل ذیل،مورد علاقه‌ی دانش آموزان نیست:
 
1-ارتباط نامناسب برخی دبیران دینی با دانش آموزان،نادیده گرفتن مشكلات بلوغ نوجوانان وتفاوت‌های فردی آنان موجب فاصله بین معلم و دانش آموزان می‌شود.لذا انگیزه‌ی یادگیری را به مقدار زیادی كاهش می‌دهد.
2-تألیف نامناسب كتاب دینی
   متأسفانه چندین سال است كه كتب دینی دوره‌ی راهنمایی تغییری نكرده،از نظر محتوا ،كلی بوده و  به بیان جزئیات كمتر پرداخته ،ملموس نبوده وبا مسائل روزمره‌ی زندگی كمتر ارتباط دارد.
3-تدریس سنتی برخی دبیران،به طوری كه تنها از روش سخنرانی (توضیحی محض) استفاده می‌كنند،بدون اینكه از روش‌های دیگر فعال تدریس،همچون پرسش وپاسخ، روش كاوشگری،ایفای نقش،روش بحث گروهی و.…استفاده نمی‌كنند.
4-نداشتن طرح درس مناسب برخی دبیران.
5-تأكید برنمره.
 
 
کلمات کلیدی:

ارتباط

انگیزه

یادگیری

روش بحث گروهی

روش ایفای نقش«نمایشی»

یادگیری اكتشافی هدایت شده یا كاوشگری

 
 
فهرست 
مقدمه3
بیان مسأله4
تعریف واژه های كلیدی4
روش‌های گرد آوری اطلاعات5
اقدام راه حل پیشنهادی6
ارزیابی نتایج6
محدودیت‌ها و مشكلات8
ارائه‌ی پیشنهادها8
فهرست منابع….10
 

دانلود علاقه مند کردن دانش آموزان به درس دینی

چهارشنبه 28 مرداد 1394 ساعت: 19:55

 

پژوهش کارشناسی ارشد گروه برنامه ریزی رفاه اجتماعی با عنوان بررسی عوامل موثر بر مهاجرت روستایی در بخش احمد آباد مشهد

موضوع این تحقیق بررسی عوامل موثر بر مهاجرت روستایی از بخش احمدآباد مشهد می باشد این مطالعه به صورت مقایسه ای بین وضعیت مهاجرت کنندگان قبل از مهاجرت و افراد ساکن در بخش احمد آباد که درمبداء مانده اند، انجام شده است

دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد گروه برنامه ریزی رفاه اجتماعی با عنوان بررسی عوامل موثر بر مهاجرت روستایی در بخش احمد آباد مشهد

مهاجرت روستایی
سیمای مهاجرت در ایران
مهاجرت روستایی در بخش احمد آباد مشهد
دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد گروه برنامه ریزی رفاه اجتماعی با عنوان بررسی عوامل موثر بر مهاجرت روستایی در بخش احمد آباد مشهد
عوامل موثر بر مهاجرت روستایی 
تفاوت کوچ و مهاجرت
تاریخچه مهاجرت روستایی 
آثار و پیامد های مهاجرت
انجام پایان نامه کارشناسی ارشد رشته علوم ا
دسته بندی روانشناسی،علوم تربیتی واجتماعی
فرمت فایل doc
حجم فایل 416 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 166

پایان نامه کارشناسی ارشد گروه برنامه ریزی رفاه اجتماعی با عنوان

بررسی عوامل موثر بر مهاجرت روستایی در بخش احمد آباد مشهد

 
چکیده:
موضوع این تحقیق بررسی عوامل موثر بر مهاجرت روستایی از بخش احمدآباد مشهد می باشد. این مطالعه به صورت مقایسه ای بین وضعیت مهاجرت کنندگان قبل از مهاجرت و افراد ساکن در بخش احمد آباد که درمبداء مانده اند، انجام شده است. تعداد 360 خانواده به صورت مساوی از هر 2 جامعه با استفاده از نمونه گیری چندمرحله ای مورد مقایسه قرار گرفته اند. بعد از مفهوم شناسی مهاجرت و ارائه انواع تقسیم بندی های آن ، دیدگاه های مختلف کارکردگرایی، نوسازی، وابستگی، نگرش سیستمی مورد بررسی قرار گرفتند و در این میان به مهم ترین نظریه پردازان مهاجرت مثل اورت سی لی، لاری شاستاد، روانشتاین، پل سنجر، موبوگنج، تودارو و پترسون اشاره گردید.
 
 در پیشینه تحقیقات، به مطالعات انجام شده در مورد موضوع تحقیق پرداخته ایم. چارچوب نظری تحقیق تلفیقی از نظرات ارائه شده وابستگی، نظریه های روانشتاین، لی، موبوگنج، شاستاد، تودارو و پترسون می باشد که درنهایت متغیرهایی همچون سن، برخورداری از امکانات رفاهی، برخورداری از دام و زمین کشاورزی، میزان احساس امنیت، پایگاه اقتصادی اجتماعی، میزان بیکاری در سال، نگرش عامگرایانه و درآمد به عنوان متغیرهای اصلی مستقل از بین نظریات تحقیق اخذ گردیدند. نتایج تحقیق حاکی از وجود تفاوت معنی دار در بین دو  جامعه(مهاجرین قبل از مهاجرت و مبداء مهاجرین) در متغیرهای درآمد، میزان بیکاری، نگرش عامگرایانه، سن، برخورداری از امکانات رفاهی و برخورداری از دام و زمین کشاورزی می باشد. ضمناً تفاوت پایگاه و میزان احساس امنیت در بین دو جامعه قبل از مهاجرت مهاجرین معنی دار نبود.
 
 
کلمات کلیدی:

مهاجرت روستایی

سیمای مهاجرت در ایران

تفاوت کوچ و مهاجرت

مهاجرت روستایی در بخش احمد آباد مشهد

 
 
مقدمه
مهاجرت و کوچ کردن قدمتی به اندازه تاریخ و فرهنگ بشریت دارد. انسان از دیرباز و به دلایل مختلف محیطی، امنیتی، اجتماعی و فرهنگی دست به مهاجرت و ایجاد تشکل های جمعی مختلف می زده است. به جرات  می توان یکجا نشینی و اسکان یافتن بشر در حاشیه رودخانه ها که نخستین جرقه های تمدن و فرهنگ بشریت را رقم زده است ، را محصول مهاجرت های پی در پی در جهت یافتن نوعی امنیت و ثبات دانست.اما آنچه امروزه و در دنیای مدرن بارز و مبرهن است جنبه های پیچیده و در هم تنیده شده مفهوم مهاجرت و نقل مکان از جایی به جای دیگر است. و به همین دلیل امروزه بسیاری از انواع مهاجرت به صورت مسئله هایی اجتماعی مورد توجه جامعه شناسان قرار گرفته و پژوهش های فروانی را در این زمینه برانگیخته اند.
 
کشور ما ایران به عنوان یکی از کشورهای در حال گذار به توسعه با مسائل و مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کند، که مسئله مهاجرت روستاییان به شهرها و خالی شدن روستاها از جمعیت فعال و سازنده یکی از مهمترین چالش های کشور در مسیر توسعه می باشد.ما در این پژوهش قصد بررسی علت های مختلف موثر در بروز پدیده مهاجرت روستاییان بخش احمد آباد شهرستان مشهد به شهر مشهد، و تاثیرات این پدیده بر بافت اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی این منطقه را داریم.
 
 
 
 
فهرست مطالب
 
فصل اول : کلیات تحقیق
مقدمه   2
طرح مساله   3
ضرورت و اهمیت تحقیق   6
اهداف تحقیق   7
 
فصل دوم : مبانی نظری تحقیق 
  مقدمه 9

تعاریف مهاجرت 9

انواع مهاجرت 10

تفاوت کوچ و مهاجرت 14

تاریخچه مهاجرت روستایی 24

آثار و پیامد های مهاجرت 27

سیمای مهاجرت در ایران 33

دیدگاهها و نظریه های مهاجرت 37

کارکرد گرایی 37
دیدگاه تفاوت ها 41
دیدگاه نوسازی 42
دیدگاه مکتب وابستگی 43
دیدگاه سیستمی 44
دیدگاه اقتصادی 45
دیدگاه اجتماعی 51
دیدگاه سیاسی 53
دیدگاه سیستمی 54
نظریه روانشتاین 58
نظریه اورت سی لی 60
تئوری لاری شاستاد 65
نظریه آرتور لوییس 66
هاریس و تودارو 70
پترسون 71
پل سنجر 73
موبوگنج 74
دیدگاههای مواقفان و مخالفان مهاجرت 76
مروری بر تحقیقات پیشین 80
چارچوب نظری 91
مدل نظری تحقیق  97
      فرضیه‌های تحقیق 97
 
فصل سوم : روش شناسی
مقدمه 99
روش تحقیق 100
جامعه آماری 100
حجم نمونه و روش نمونه گیری 101
پیش آزمون ابزار سنجش  103
روش جمع‌آوری اطلاعات 103
فنون مورد استفاده در تجزیه و تحلیل داده‌ها 104
تعریف نظری و عملیاتی مفاهیم تحقیق ..105
 
فصل چهارم: یافته های تحقیق
مقدمه....110
جداول و نمودارها....111
 
فصل پنجم: نتیجه گیری و پیشنهادات
مقدمه139
خلاصه‌آزمون فرضیات 141
نتیجه گیری 142
پیشنهادات تحقیق 144
محدودیت های تحقیق 147
فهرست منابع 148
 

دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد گروه برنامه ریزی رفاه اجتماعی با عنوان بررسی عوامل موثر بر مهاجرت روستایی در بخش احمد آباد مشهد

چهارشنبه 28 مرداد 1394 ساعت: 19:51

 

پروژه کارشناسی ارشد رشته مدیریت و روانشناسی با عنوان بررسی رابطه فرهنگ سازمانی بر فرسودگی شغلی معلمان مقطع ابتدایی ناحیه 2 زنجان

بی شک چنین می توان ادعا نمود که جامعه ای می تواند به توسعه پایدار دست یابد که آن جامعه توسعه یافته، سالم، آموزش دیده، خلاق، مسئولیت پذیر و آگاه باشد پرورش این مردم آگاه و مسئولیت پذیر بر عهده نظام آموزش و پرورش است

دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت و روانشناسی با عنوان بررسی رابطه فرهنگ سازمانی بر فرسودگی شغلی معلمان مقطع ابتدایی ناحیه 2 زنجان

عوامل مؤثر در شکل گیری فرهنگ سازمانی
کارآمدی
فرهنگ سازمانی چیست
فرسودگی شغلی معلمان
دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت و روانشناسی با عنوان بررسی رابطه فرهنگ سازمانی بر فرسودگی شغلی معلمان مقطع ابتدایی ناحیه 2 زنجان
رابطه استرس با فرسودگی شغلی
انجام پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت و روانشناسی
خرید پایان نامه کارشناسی ارشد رشته
دسته بندی روانشناسی،علوم تربیتی واجتماعی
فرمت فایل doc
حجم فایل 733 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 126

پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت و روانشناسی با عنوان

بررسی رابطه فرهنگ سازمانی بر فرسودگی شغلی معلمان مقطع ابتدایی ناحیه 2 زنجان

 
مقدمه:
بی شک چنین می توان ادعا نمود که جامعه ای می تواند به توسعه پایدار دست یابد که آن جامعه توسعه یافته، سالم، آموزش دیده، خلاق، مسئولیت پذیر و آگاه باشد. پرورش این مردم آگاه و مسئولیت پذیر بر عهده نظام آموزش و پرورش است. امروزه آموزش و پرورش به صورت رسمی و سازمان یافته در سطحی گسترده جریان دارد که با رشد اخلاقی، اجتماعی، فرهنگی و توسعه  علمی، صنعتی و اقتصادی بسیار مرتبط است. نگاه گسترده به نقش های آموزش وپرورش به مثابه عاملی مؤثر در فعالیت بخشیدن به استعدادهای بالقوه آدمی، انتقال تجارب بشری به نسل تازه، ارائه ارزش های مطلوب، افزایش معلومات و ایجاد .مهارت های لازم در افراد برای زندگی و تسهیل سیر حرکت وجود آدمی به سوی کمال و قرب الهی است و این امر اهمیت این نهاد اجتماعی را بیش از پیش نشان می دهد.
 
با چنین اهمیت و ارزشی که برای آموزش و معلم در جامعه تصور می شود، سرمایه گذاری در جهت تربیت و تأمین رکن مهم، سودمندترین و بهترین سرمایه گذاری هاست. بر این اساس معلم و مربی در همه سطوح و مقاصد آموزشی، نخستین عامل بهبود کیفیت آموزشی در نظام آموزشی و موضوع سلامت روانی معلمان و تأثیر آن بر نحوه رفتار، تدریس و کارآیی معلم و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان، موضوعی که بیشتر متخصصان آموزش وپرورش براهمیت آن تأکید دارند، حتی گروهی عقیده دارند که این موضوع از میزان دانسته ها و روشهای تدریس آنان مهم تر است(فرهمند 1386ص13). مسلماً عوامل متعددی بر کیفیت کاری معلمان، دلزدگی آنان، علاقمندی اشان و یا احیاناً فرسودگی آنان مؤثر است. در این میان، فرهنگ سازمانی مدارسی که معلمان در آن مشغول کارند یکی از مهمترین عناصر اثرگذار محسوب می شود، به طوری که شاید بتوان گفت: «داستان فرهنگ سازمانی همان داستان(حاضر غایب) است». فرهنگ سازمانی پدیده ای است که در سازمان وجود دارد، ولی«غیبت» آن به شدت احساس می شود. همه اعضای سازمان بر این امر اتفاق نظر دارند که این دست ناپیدا افراد را در جهت نوعی رفتار نامرعی هدایت می کند(اعرابی و پارسائیان،1377 ص1092). بدیهی است معلمان شاغل در مقطع ابتدایی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و کارآمدی آنان و یا فرسودگی شغلی اشان با فرهنگ سازمانی مدارسی که در آن مشغولند گره خورده است.
 
 
کلمات کلیدی:

سازمان

کارآمدی

فرهنگ سازمانی

فرسودگی شغلی معلمان

 
 

تاریخچه فرهنگ سازمانی

این موضوع که باید سازمان را به عنوان نوعی فرهنگ به حساب آورد (یعنی وجود سیستمی که اعضای آن درک واستنباط مشترکی ازسازمان دارند)، یک پدیده نسبتاً تازه است. حدود 15 سال پیش تصور بر این بود که سازمان یک وسیله و یا یکی از ابزارهای معقول و منطقی است که می توان با استفاده از آن یک گروه از افراد را کنترل و کارهای آنها را هماهنگ کرد. این سازمانها دارای سطوح عمودی دوایر، سلسله مراتب اختیارات و از این قبیل ویژگی ها بودند. ولی واقعیت این است که سازمان چیزی بیش از این هاست یک سازمان یک فرد، دارای شخصیت است دارای شخصیت است و می تواند دارای ویژگیهای زیر باشد انعطاف پذیر، دوستانه، خلاق، محافظه کار یا صمیمی(اعرابی و پارسائیان 1377ص1057).
 
درسالهای 1940-1930 هم «التون میو» و هم «چستر بارنارد» اهمیت هنجارهای گروه، ارزشها و عمل و عکس العمل ظاهر شده در محل کار با توضیح دادن طبیعت و کارکردهای سازمان غیر رسمی را مورد تأکید قرار دادند(عباس زاده 1370 ص48و49). در سال 1960 «مک گریگور» نظریه های X وY را مطرح نمود و سازمانها را براساس عکس العمل نسبت به افراد سازمان دسته بندی نمود. سپس «کتز و کان» در سال 1978 کل تحلیل خود از سازمانها را بر گِرد نظریه نظام ها و پویایی شناسی نظام ها استوار کردند و از این راه مهمترین بنیان نظری را برای بررسی های فرهنگ سازمانی فراهم آوردند(طوسی 1372 ص28(. اما در دهه 1980 مطالعه وسیع و جدی توسط صدها محقق در زمینه فرهنگ سازمانی انجام شد و تقریباً در زمان کوتاهی کتب سازمانی که ثبت فرهنگ را به عنوان یک موضوع مورد مطالعه از قلم انداخته بودند کهنه شده و از دور خارج شدند(گریفین ، 1989، ص493).
 
 
 
 
 
 
فهرست مطالب
1-2 مقدمه:
2-2 تاریخچة پژوهش
1-2-2 تاریخچه فرهنگ سازمانی
2-2-2 تاریخچة فرسودگی شغلی
3-2 مفاهیم

1-3-2 مفهوم فرهنگ سازمانی

2-3-2 مفهوم فرسودگی شغلی

4-2 مفاهیم مرتبط با متغیرها
1-4-2 مفاهیم مرتبط با فرهنگ سازمانی
1-1-4-2 معنای فرهنگ
2-1-4-2 کشف فرهنگ
3-1-4-2 ریشه های فرهنگ سازمانی
4-1-4-2 شیوه شکل گیری فرهنگ ها
5-1-4-2 سطوح فرهنگ
6-1-4-2 جنبه های رسمی و آشکار
7-1-4-2 ابعاد فرهنگ سازمانی
8-1-4-2 اجزای ملازم با فرهنگ سازمانی

9-1-4-2 عوامل مؤثر در شکل گیری فرهنگ سازمانی

10-1-4-2  ویژگیهای فرهنگی سازمانی 
11-1-4-2 ویژگیهای فرهنگ سازمانی از نظر استیفن رابینز
12-1-4-2 ویژگیهای فرهنگ سازمانی از دیدگاه پیرس و رابینسون
13-1-4-2 سیمای فضای فرهنگی سازمان
14-1-4-2 آثار وپیامد های فضای فرهنگی سازمان
15-1-4-2 آثار وپیامد های فرهنگ سازمانی توانمند
16-1-4-2 فرهنگ حاکم در سازمان
2-4-2 مفاهیم مرتبط با فرسودگی شغلی

1-2-4-2 رابطه استرس با فرسودگی شغلی

2-2-4-2 رابطه بین استرس زاها، استرس ها و پیامدها و عواقب
3-2-4-2 پیامدها و عواقب استرس
4-2-4-2 آثار فوری و سریع استرس
5-2-4-2 چه چیز باعث فرسودگی شغلی می شود
6-2-4-2 شناخت علل زمینه ای در پیدایش فرسودگی 
7-2-4-2 علل فرسودگی شغلی
8-2-4-2 فرسودگی شغلی در معلمان و علل آن

9-2-4-2 عوامل مؤثر در فرسودگی شغلی معلمان

10-2-4-2 فرایند فرسودگی شغلی
11-2-4-2 مراحل فرسودگی شغلی
12-2-4-2 ابعاد فرسودگی روانی ناشی از کار
13-2-4-2 نشانگان فرسودگی شغلی
14-2-4-2 اثرات عمده فرسودگی شغلی 
15-2-4-2 شیوه‌های درمان و پیشگیری از فرسودگی شغلی
16-2-4-2 فرسودگی شغلی حال و آینده:
5-2 تئوری ها و مدلها
1-5-2 تئوری ها و مدلهای مطرح در فرهنگ سازمانی
1-1-5-2 نظریات فرهنگ سازمانی
2-1-5-2 انواع فرهنگ سازمانی

3-1-5-2 تقسیم بندی کویین(Quinn) و گارت(Gareth) از فرهنگ سازمانی

4-1-5-2 انواع فرهنگ های سازمانی از نظر سانیفلد 

5-1-5-2 تقسیم بندی فرهنگ سازمانی از نظر دفت

6-1-5-2 مدل فرهنگ سازمانی پارسونز: 
7-1-5-2 الگوی فرهنگ سازمانی پیترز و واترمن
8-1-5-2 الگوی فرهنگ سازمانی ( لیت وین) و(استرینگر)
9-1-5-2 الگوی فرهنگ سازمانی شاین
10-1-5-2 مدل فرهنگ سازمانی گردن(جردن)
2-5-2 تئوری ها و مدل های فرسودگی شغلی
1-2-5-2 تئوری ها و مدل های مطرح در فرسودگی شغلی
‏2-2-5-2 رویکردهای مختلف نسبت به فرسودگی شغلی
1-2-2-5-2 مدل کَپنر
2-2-2-5-2 رویکرد تعاملی چرنیس
3-2-2-5-2 رویکرد روانشناختی- اجتماعی
4-2-2-5-2  رویکرد بالینی
6-2 پیشینه تحقیق
1-6-2 پیشینه تحقیق در جهان
2-6-2 پیشینة تحقیق در ایران
 

دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت و روانشناسی با عنوان بررسی رابطه فرهنگ سازمانی بر فرسودگی شغلی معلمان مقطع ابتدایی ناحیه 2 زنجان

چهارشنبه 28 مرداد 1394 ساعت: 18:58

 

آموزش و پرورش کارآمد و ویژگی های آن

امروه آموزش و پرورش به عنوان یکی از مهمترین عوامل توسعه ی جوامع محسوب می شود و کشورهای جهان می کوشند تا درانتخاب نظام آموزشی کارآمد یا کارآمدتر نمودن نظام آموزشی خود کمترین فرصتی را از دست ندهند

دانلود آموزش و پرورش کارآمد و ویژگی های آن

کارآیی ( Efficeiency )
آموزش و پرورش کارآمد
کارآیی نظام های آموزشی
دانلود مقاله آموزش و پرورش کارآمد و ویژگی های آن
ویژگی های آموزش و پرورش کارآمد
سیستم همکاری در فروش فایل فایلینا
همکاری در فروش فایل
فروش فایل
انجام پروژه و پایان نامه رشته علوم تربیتی
fileina
فروشگاه ساز فایلینا
فروشگاه فایل
دسته بندی روانشناسی و علوم تربیتی
فرمت فایل doc
حجم فایل 34 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 41

آموزش و پرورش کارآمد و ویژگی های آن

 
چکیده:
امروه آموزش و پرورش به عنوان یکی از مهمترین عوامل توسعه ی جوامع محسوب می شود و کشورهای جهان می کوشند تا درانتخاب نظام آموزشی کارآمد یا کارآمدتر نمودن نظام آموزشی خود کمترین فرصتی را از دست ندهند. اما به راستی کارآمدی یعنی چه؟ منظور از آموزش و پرورش کارآمد چیست؟ چه ملاکهایی برای سنجش کارآمدی وجود دارد؟ ارتباط کارآمدی، اثربخشی و بهره وری چگونه است؟ کارآیی در نظام آموزشی یعنی چه؟ اتلاف در آموزش و پرورش یعنی چه؟ عوامل مؤثر بر کارآیی نظام های آموزشی کدامند؟در این مقاله با بررسی سؤال های فوق، ویژگی های آموزش و پرورش کارآمد با توجه به نتایج تحقیقات و نظر صاحب نظران ارائه می شود. قابل ذکر است در این نوشتار مفهوم کارآمدی معادل کارآیی ( Efficeiency ) در نظر گرفته شده است، هر چند برخی صاحب نظران بین این دو واژه تفاوت قائل شده اند.
 
 
 
کلمات کلیدی:

کارآیی ( Efficeiency )

آموزش و پرورش کارآمد

کارآیی نظام های آموزشی

 
 
 
مقدمه
امروزه نقش آموزش و پرورش در فرآیند توسعه ی اقتصادی، احتماعی و فرهنگی جوامع بارزتر گشته به طوری که تو سعه ی هر جامعه ای را مستلزم توسعه در نظام آموزشی آن می دانند. اما محدودیت منابع انسانی و مالی که معمولاً جوامع با آن رورو هستند، این موضوع را با مشکل مواجه نموده است. همچنین در جوامع کنونی که تغییرات سریع و غیرقابل پیش بینی علم و دانش نقش مهمی در کلیه ی شؤون زندگی فردی و جمعی کشورها دارد، گرایش فراگیر و جهانی به آموزش و پرورش از یک طرف وکمبود منابع مالی، مادی و انسانی از طرف دیگر چالش هایی را در این زمینه ایجاد نموده است.لذا مسؤولان و برنامه ریزان آموزشی به کارآمدی ( کارآیی ) نظام آموزشی توجه ویژه ای را معطوف می نماید. در واقع با مشخص شدن کارآمدی ( کارآیی ) نظام آموزشی در می یابند که از منابعی که جامعه در اختیار نظام آموزشی قرار داده به چه میزان ( تا چه حد ) به نحو مطلوب استفاده شده است.
 
 
در هر حال آموزش و پرورش به دنبال رسیدن به اهداف تعیین شده و اجرای مطلوبی برنامه های مصوب خود می باشد. اما به رغم انتظار مسؤولان برنامه ریزان، دانش آموزان و خانواده ها هموارهعواملی موجب می شود که اهداف و برنامه های تعیین شده، تحقق نیابند. به عنوان مثال: تعدادی از دانش آموزان در مدت تعیین شده نمی توانند دوره های تحصیلی خود را با موفقیت طی نمایند. این عدم موفقیت به صورت مردودی ( تکرار پایه ) Repetition و یا ترک تحصیل زودرس Dropping-out خود را نشان می دهد که هر دو شاهدی ر دور شدن از اهداف آموزش و پرورش است و یا همه ی فارغ التحصیلان نمی توانند به نیازهای فردی، جامعه و بازار کار پاسخ دهند که این مورد نیز شاهدی دیگر بر دور شدن از اهداف آموزش و پرورش می باشد.این مقاله سعی می نمایدبه معرفی کارآمدی ( کارایی ) و ویژگی های آموزش و پرورش کارآمد ( کارا ) بپردازد.
 
 
 
 
فهرست مطالب
آموزش و پرورش کارآمد و ویژگی های آن2
چکیده2
بیان مسأله:4
اهمیت و ضرورت بررسی9
اهداف بررسی:10

محور اول: تعاریف کارآمدی و اثربخشی10

محور دوم: کارآیی، اثربخشی و رابطه ی آنها با بهره وری12

محور سوم: ملاک های کارآیی و اثربخشی14

محور چهارم: کارآیی در نظام آموزشی17

انواع کارآیی در آموزش و پرورش19

محاسبه کارآیی درونی:21
محور پنجم: اتلاف ( افت یا شکست تحصیلی ):27
هزینه ی سنگین اتلاف ( شکست یا افت تحصیلی ) در آموزش و پرورش:30

محور ششم: برخی از عوامل مؤثر بر کارآیی نظام های آموزشی:35

محور هفتم: ویژگی های آموزش و پرورش کارآمد ( کارا ):36

منـابع38
 

دانلود آموزش و پرورش کارآمد و ویژگی های آن

چهارشنبه 28 مرداد 1394 ساعت: 18:53

 

مقاله مدیریت زمان

استفاده مؤثر و اثربخش از زمان ضرورتی اجتناب ناپذیر برای موفقیت در عرصه كار و زندگی است مدیریت زمان شامل مجموعه‌ای از مهارتها برای كنترل كردن و استفاده بهتر از زمان است این مقاله به تشریح مفاهیم و اصول مدیریت زمان پرداخته و فنون و ابزاری را برای مدیریت زمان در محیط زندگی و كار ارائه می‌كند

دانلود مقاله مدیریت زمان

زمان
اولویت
مدیریت زمان
بهبود كیفیت وقت
حوزه كسب و كار 
دانلود مقاله مدیریت زمان
سیستم همکاری در فروش فایل فایلینا
همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش
فروش فایل
انجام پروژه و پایان نامه رشته مدیریت
fileina
فروشگاه ساز فایلینا
فروشگاه فایل
دسته بندی مدیریت
فرمت فایل doc
حجم فایل 50 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 30

مقاله مدیریت زمان

 
چكیده:
استفاده مؤثر و اثربخش از زمان ضرورتی اجتناب ناپذیر برای موفقیت در عرصه كار و زندگی است. مدیریت زمان شامل مجموعه‌ای از مهارتها برای كنترل كردن و استفاده بهتر از زمان است. این مقاله به تشریح مفاهیم و اصول مدیریت زمان پرداخته و فنون و ابزاری را برای مدیریت زمان در محیط زندگی و كار ارائه می‌كند.
 
 
كلیدواژه :

زمان

اولویت

مدیریت زمان

بهبود كیفیت وقت

حوزه كسب و كار 

 
مقدمه:
راه‌های مختلفی برای بیان درك ما از زمان وجود دارد. برای قرنها مردم از حركت ماه، ساعت آفتابی، اذان،‌ زنگ كلیسا برای تنظیم برنامه‌ زمانی روزانه خود استفاده كردند تا اینكه در قرن دوازدهم راهبان كاتولیك ساعت‌هایی را برای تنظیم فعالیت‌های خود ساختند.در طول تاریخ تمدن‌ها به زمان و ابعاد آن توجه داشته‌اند و این توجه در این دوران نیز وجود دارد و عباراتی مانند «وقت لاست» گویای این توجه است. جوامع امروزی جوامعی هستند كه در آنها تعداد ساعات كافی در طول روز وجود ندارد. فناوری‌های نو محیطی فراهم آورده‌اند كه تقریباً در مدت زمان كم می‌توان به خیلی از اطلاعات دسترسی پیدا كرد و خیلی كارها را سریعتر و آسانتر انجام داد اما تمایل به سریعتر انجام دادن كارها و بیشتر كار انجام دادن روز ‌به ‌روز بیشتر می‌شود.
 
این رویكرد كه همواره با بشر همراه بوده ‌است این احساس را برای او به وجود آورده ‌است كه از زمان عقب می‌ماند و نمی‌تواند از آن به صورت مؤثر بهره گیرد. تاریخ به ما می‌گوید كه مدیریت ضعیف زمان یك مسئله قدیمی است، مسئله‌ای است كه فناوری آن را به وجود نیاورده ‌است و آن را نمی‌تواند حل كند. در شرایطی كه ابزار بیشتری برای مدیریت زمان در اختیار داریم و فرایند‌های اداری، كمتر درپیچ و تاب تشریفات اداری و كاغذ بازی گم می‌شوند، مدیریت ضعیف زمان را كمتر می‌توان مخفی كرد. مدیریت زمان موضوعی است كه همه ما، چه در زندگی شخصی و چه در زندگی حرفه‌ای، نیاز داریم با آن روبرو شویم تا در زندگی موفق شویم.
 
در ادامه در مورد وجوه مختلف مدیریت زمان صحبت می‌كنیم. ابتدا نگاهی به اصول عمومی مدیریت زمان خواهیم داشت. توجه به این اصول كمك می‌كند كه درك بهتری از مفهوم مدیریت زمان داشته باشیم و پیشنهادهایی ارائه می‌كند كه می‌توانید آنها را در حوزه‌های مدیریت زمان در زندگی خود به كار برید. پس از ارائه رهنمودهای عمومی، به حوزه‌های مدیریت زمان به صورت دقیق‌تر خواهیم پرداخت. ابتدا راجع به مدیریت زمان در زندگی شخصی می‌پردازیم و سپس مدیریت زمان را در حوزه كسب و كار مدنظر قرار می‌دهیم.
 
 
 
فهرست مطالب
مدیریت زمان1
مقدمه3
بیان مسئله4
اهمیت و ضرورت پژوهش6
اولویت‌بندی فعالیت‌ها7
هدف تحقیق8
نكات سودمند برای بهبود كیفیت وقت10
مبانی نظری10
بر بهره‌ور بودن تأكید كنید نه مشغول بودن11
سرعت خود را تنظیم كنید11
مدیریت زمان شخصی12
تعریف نظری12
اهداف شخصی13
اهداف خود را اولویت‌بندی كنید14
جامعه آماری16
مزاحمت كمال‌گرایی17
روش نمونه گیری17
مدیریت میز كار20
مدیریت زمان و كسب وكار22
منابع و مواخذ:30 
 

دانلود مقاله مدیریت زمان

چهارشنبه 28 مرداد 1394 ساعت: 12:55

 

پروژه كارشناسی ارشد رشته طراحی و برنامه ریزی شهری و منطقه ای با عنوان مطالعه تطبیقی اسکان رسمی با اسکان غیر رسمی با تاکید بر ویژگی های کمی و کی

در آغاز هزاره سوم مشکل دیرپای مسکن هنوز یکی از مهمترین مشکلات جوامع بشری است و متاسفانه نسبت به گذشته ابعادآن گسترده تر نیز گشته استبی مسکنی ،‌مسکن نابه هنجار، بدمسکنی و اسکان غیررسمی انواع گوناگون مسکن کم درآمدهاست ، در این میان به اسکان رسمی توجه بیشتری معطوف گشته ، ولی توجه کافی به سایر اشکال مسکن کم درآمدها صورت نگرفته است و مقایسه ای نیز مابی

دانلود پایان نامه كارشناسی ارشد رشته طراحی و برنامه ریزی شهری و منطقه ای با عنوان مطالعه تطبیقی اسکان رسمی با اسکان غیر رسمی با تاکید بر ویژگی های کمی و کی

اسلام شهر
‌مسکن
اسکان رسمی
اسکان غیررسمی
شاخص های مسکن
برنامه ریزی شهری و منطقه ای
دانلود پایان نامه كارشناسی ارشد رشته شهرسازی گرایش طراحی و برنامه ریزی شهری و منطقه ای با عنوان مطالعه تطبیقی اسکان رسمی با اسکان غیر رسمی با تاکید بر ویژگی های کمی و کیفی مسکن (نمونه موردی اسلامشهر)
دانلود پایان نامه كارشناسی ارشد رشته شهرسازی
fileina
دسته بندی کارشناسی ارشد
فرمت فایل doc
حجم فایل 342 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 199

پایان نامه  كارشناسی ارشد رشته شهرسازی گرایش طراحی و برنامه ریزی شهری و منطقه ای با عنوان

مطالعه تطبیقی اسکان رسمی با اسکان غیر رسمی با تاکید بر ویژگی های کمی و  کیفی مسکن (نمونه موردی اسلامشهر)

 
 
چکیده :
در آغاز هزاره سوم مشکل دیرپای مسکن هنوز یکی از مهمترین مشکلات جوامع بشری است و متاسفانه نسبت به گذشته ابعادآن گسترده تر نیز گشته است.بی مسکنی ،‌مسکن نابه هنجار، بدمسکنی و اسکان غیررسمی انواع گوناگون مسکن کم درآمدهاست ، در این میان به اسکان رسمی توجه بیشتری معطوف گشته ، ولی توجه کافی به سایر اشکال مسکن کم درآمدها صورت نگرفته است و مقایسه ای نیز مابین اسکان غیررسمی و اسکان رسمی در محلات فقرنشین صورت نپذیرفته است ، این در حالیست که اسکان غیررسمی خصوصیات و ویژگیهای خاصی در ایران دارد، در نتیجه ساماندهی آن سیاست ها و راهبردهای خاص خود را طلب می کند.
 
شاخص های مسکن مهم ترین و کلیدی ترین ابزار در بررسی و تجزیه و تحلیل وضعیت مسکن محسوب می گردد. با بررسی آنها مؤلفه ها و پارامترهای مؤثر در امر مسکن را می‌توان شناخت و هرگونه برنامه‌ر یزی و تصمیم گیری را در مورد مسکن تسهیل نمود.در این مقاله شاخص های کمی و کیفی مسکن در اسلامشهر و شهرک طالقانی بررسی و مقایسه می‌شوند، این بررسی و مقایسه ابتدا به صورت بررسی تک به تک شاخص ها صورت می‌گیرد سپس با استفاده از روش های تحلیل آماری فرضیه ها مورد بررسی قرار می گیرند.
 
با استفاده از روش آزمون t دو گروه مستقل فرضیه های اول و سوم مورد تأیید قرار گرفت و فرضیه های دوم و چهارم به ترتیب با استفاده از روش های مجذور خی و اسمیرنوف كلموگروف مورد بررسی قرار گرفتند كه برخی از شاخص های آنها دارای تفاوت معنی دار بودنند و دیگر شاخص ها دارای تفاوت معنی دار نبودند . شایان ذكر است امكان آزمون شاخص های فرضیه دوم و چهارم به صورت گروهی وجود نداشت.
 
 
واژگان کلیدی :

‌مسکن

اسلام شهر

اسکان رسمی

اسکان غیررسمی

شاخص های مسکن

برنامه ریزی شهری و منطقه ای

 
 
مقدمه:
انسان از دیرباز تاکنون درگیر مسئله مسکن بوده است، به طوریکه تاریخ این مشکل حتی به قبل از یکجانشینی باز می گردد، در ابتدا این مشکل ناشی از مقوله فن آوری بود، زیرا بشر بخوبی نمی توانست طبیعت را به تسخیر درآورد و منابع اولیه لازم یعنی مصالح ساختمانی با کیفیت را در ساخت مسکن به کار برد، با گذشت زمان بشر توانست مصالح ساختمانی مناسب تری تهیه کند و کیفیت مسکن خود را ارتقاء دهد. اما امروزه با گذشت قرن ها و در آغاز هزاره سوم هنوز مشکل مسکن پا برجاست و متاسفانه ابعاد آن گسترده تر نیز گردیده است، زیرا با افزایش جمعیت، حجم جمعیتی که با موضوع درگیر هستند افزایش یافته است.
 
در جوامع بشری امروزی ریشه مشکل مسکن در شرایط اقتصادی ـ اجتماعی آن ها نهفته است ، زیرا توزیع درآمد به گونه ای است که اقشار کم در آمد قادر به تامین مسکن به عنوان یک نیاز اولیه و اساسی نیستند در حالیکه ضرورت داشتن مسکن در تمام قوانین بین المللی و داخلی مورد تاکید قرار گرفته است. بی مسکنی، مسکن نابهنجار، بد مسکنی و اسکان غیر رسمی و... انواع گوناگون مسکن کم در آمدهاست، که در حال حاضر موضوع روز بوده و مورد توجه مردم و دولت است. لذا این پژوهش سعی دارد شناخت بهتری از ابعاد گوناگون وویژگیهای این نوع واحدهای مسکونی بدست آورد و راهکارهایی برای بهبود وضعیت مسکن ارائه نماید. 
 
 
 
فهرست مطالب
فصل اول : طرح تحقیق 
مقدمه 2
1-1- طرح مسئله 3
1-2-ضرورت و اهمیت تحقیق 4
1-3- اهداف تحقیق 8
1-4-فرضیه های تحقیق 10
1-5- قلمرو تحقیق 10
1-6- روش تحقیق 11
1-7-شیوه گردآوری اطلاعات 13
1-8-سابقه تحقیق 15
1-9- محدودیتهای تحقیق 16
 
فصل دوم :چارچوب نظری 
2-1- تعاریف و مفاهیم 19
2-2- اسکان غیررسمی24
2-3- طبقه بندی نظریات اسکان غیررسمی 38

2-4- ویژگیها ، خصوصیات و شرایط زیست اسکان غیررسمی40

2-5- نتایج و اثرات اسکان غیررسمی 41

2-6- توانمند سازی 43

2-7- تاریخچه اسکان غیررسمی در ایران 44
2-8- مسکن 47
2-9- نظریه های مسکن 52
2-10- سیاست های بین المللی مسکن 57
2-11- ابعاد گوناگون مسکن 65

2-12- مقوله مسکن و سکونت از دیدگاه برنامه ریزی شهری 72

2-13- شاخص ها 79
2-14- شاخص های انتخابی پژوهش 88
 

فصل سوم : سیمای اسلامشهر 

3-1- اسلامشهر و جایگاه آن در استان تهران 91

3-2- مجموعه شهری تهران و اسکان غیررسمی در آن بعنوان علمی ترین ویژگی 91

3-3- تاریخچه اسلامشهر 94

3-4-انتخاب شهرك طالقانی بعنوان اسكان غیررسمی 100

 

فصل چهارم : روش شناسی 

4-1- روش امتیاز استاندارد شده 117

4-2- روش رتبه بندی شاخص های مسکن 121

4-3- روش ارزیابی 122
4-4- روش نقد و ارزیابی روش های فوق 123
4-5- روش های آماری 124
 
فصل پنجم : تجزیه و تحلیل آزمون فرضیه 
5-1- شاخص ها و کاربرد آنها در مطالعات تطبیقی 129
5-2- شاخص های مورد مطالعه و داده های مربوط به آنها 130
5-3- آمار توصیفی1150
5-4- آمار استنباطی 1170
 
فصل ششم : جمع بندی و نتیجه گیری 
جمع بندی و نتیجه گیری 185
منابع و مآخذ 192
پیوست ها 195
 
 
 
 
 

دانلود پایان نامه كارشناسی ارشد رشته طراحی و برنامه ریزی شهری و منطقه ای با عنوان مطالعه تطبیقی اسکان رسمی با اسکان غیر رسمی با تاکید بر ویژگی های کمی و کی

چهارشنبه 28 مرداد 1394 ساعت: 11:9

 

مقاله رشته معماری با عنوان معماری به سبك اصفهانی

(معماری برمی آذربایجان پدید آورنده 3 شیوه معماری ایران از جمله شیوه اصفهانی بوده است (آذری پارسی اصفهانی) پس خاستگاه این شیوه شهر اصفهان نبوده ولی در آنجا رشد كرده و بهترین ساختمان‌های آن در این شهر ساخته شده‌اند) شیوه اصفهانی در بر گیرنده شیوه‌هایی است كه در نوشته‌های غربی به شیوه صفوی، افشاری، قاجاری و زند قاجار خوانده شده‌اند این شیوه كمی پیش

دانلود مقاله رشته معماری با عنوان معماری به سبك اصفهانی

سبکهای معماری
 معماری اصفهانی
ویژگی‌های نیارشی
دانلود مقاله رشته معماری با عنوان معماری به سبك اصفهانی
خرید مقالات معماری
سیستم همکاری در فروش فایل فایلینا
همکاری در فروش فایل
فروش فایل
انجام پروژه و پایان نامه
fileina
فروشگاه ساز فایلینا
تاریخچه معماری سبك اصفهانی 
ویژگی‌های سبک اصفهانی
دسته بندی معماری
فرمت فایل doc
حجم فایل 31 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 18

مقاله رشته معماری با عنوان معماری به سبك اصفهانی

 

تاریخچه سبك اصفهانی 

(معماری برمی آذربایجان  پدید آورنده 3 شیوه معماری ایران از جمله شیوه اصفهانی بوده است. (آذری- پارسی- اصفهانی). پس خاستگاه این شیوه شهر اصفهان نبوده ولی در آنجا رشد كرده و بهترین ساختمان‌های آن در این شهر ساخته شده‌اند.) شیوه اصفهانی در بر گیرنده شیوه‌هایی است كه در نوشته‌های غربی به شیوه صفوی، افشاری، قاجاری و زند- قاجار خوانده شده‌اند.
 
این شیوه كمی پیش از روی كار آمدن صفویان از زمان قره قویونلوها  آغاز شده است.در طول تاریخ؛ عباس میرزا  از نوادگان خاندان صفوی در سال 995 به تخت نشست. او در سال 1006 پایتخت خود را از قزوین به اصفهان منتقل كرد و در این دوره است كه شهر اصفهان به نهایت آبادی خود می‌رسد. در دوره او روابطی با كشورهای غربی ایجاد گردید. صفویان این شهر را بسیار آباد كردند تا جایی كه شاردن جهانگرد فرانسوی آنرا برابر با لندن می‌داند. شهری با یك میلیون و دویست هزار نفر جمعیت و حدود چهار صد هزار ساختمان. از زمان صفویان اندامهای شهری مانند چهار باغ، بازار قیصریه و میدان نقش جهان به جای مانده‌اند. 
 

ویژگی‌های سبک اصفهانی

1- ساده شدن طرح‌ها كه در بیشتر ساختمان‌ها، فضاها یا چهار پهلو (مربع) هستند و یا مستطیل. 
2- در شیوه آذری با بكارگیری یك هندسه قوی، طرح‌های پیچیده‌ای ساخته شده‌اند، اما در شیوه اصفهانی هندسه ساده و شكل‌ها و خط‌های شكسته بیشتر به كار رفته‌اند. 
3- در تهرنگ ساختمان‌ها پیش آمدگی و پس رفتگی كمتر شد ولی از این شیوه به بعد ساخت گوشه‌های پخ در ساختمان رایج‌تر شد. 
4- پیمون بندی و بهره‌گیری از اندام‌ها و اندازه‌های یكسان در ساختمان دنبال شد. 
5- سادگی طرح در بناها هم آشكار شد. 
 

نیارش

از ویژگی‌های نیارشی در معماری ایران این بوده است كه به نشست كلی ساختمان در روند ساخت و اثر آن بر نماسازی توجه داشتند. در این شیوه سنت كاری و نازك كاری با هم انجام می‌شد، یعنی كار «همچین» می‌شد و برای اینكه نشست یكسان پدید آمد. سفت كاری و نازك كاری را با هم چفت و بست می‌كردند. اما در شیوه آذری چون در ساختن شتاب داشتند. زبره و نما (سفت كاری و نازك كاری) جداگانه ساخته می‌شدند. این روش در شیوه اصفهانی نیز پیگیری شد و شاید از دید فنی روش درست‌تری بود.
 
همچنین در این شیوه همه گونه‌های تاقها و گنبدها به كار برده شد. گنبدهای گسسته میان تهی در بیشتر ساختمان‌های این شیوه به زیبایی دیده می‌شوند. مانند: گنبد مسجد شاه اصفهان، گنبد مدرسه چهار باغ، گنبد مدرسه آقا بزرگ كاشان و دیگر جاها. در این شیوه برخی ساخت مایه‌ها را نخست دگرگون كرده و سپس به كار می‌برند كه این روش، كیفیت ساختمان را پایین می‌آورد. و به متن ساختمان نیز آسیب می‌زند. مثلاً از آجر آبساب یا آجر تراش بهره می‌گرفتند و درز میان آجرها در آجرچینی كم می‌شد. كه پس از زمانی كه لبه آجرهای پریده زشت می‌شد. از دیگر كاستی‌های موجود در این شیوه نسبت به سایرین می‌توان هر آنچه و پوشش‌هایی آویخته و دروغین، بی‌باكی و جسارت بیش از اندازه در پرسش گنبدها نام برد كه همگی از سر شتاب در ساختمان‌ سازی بوده است. 
 
 
 
کلمات کلیدی:

سبکهای معماری

 معماری اصفهانی

ویژگی‌های نیارشی

 
 
 
 
 
فهرست
1- تاریخچه سبك اصفهانی 
2- ویژگیهای این شیوه 
3- نیارش 
4- آرایه 
5- میدان نقش جهان اصفهان 
6- مسجد شاه 
7- مسجد شیخ لطف الله 
8- كاخ علی قاپو 
9- كوشك هشت بهشت 
10- پل الله وردی خان و پل خواجو 
11- مدرسه خان شیراز 
12- ارسن گنجعلی خان 
13- مدرسه چهار باغ اصفهان 
14- كلات نادری 
15- باغ دولت آباد 
16- بازار وكیل شیراز 
17- باغ دلگشای شیراز 
18- ارسن كرمان 
19- مدرسه و مسجد آقا بزرگ كاشان 
20- شمس العماره 
 

دانلود مقاله رشته معماری با عنوان معماری به سبك اصفهانی

چهارشنبه 28 مرداد 1394 ساعت: 11:8

 

پروژه مالی رشته حسابداری با عنوان شرکت گسترش انفورماتیک ایران

شرکت گسترش انفورماتیک ایران با در نظر گرفتن اهمیت روز افزون سرمایه گذاری در بخش صنعت انفورماتیک و فن آوری اطلاعات، در سال 1369 تاسیس گردید و فعالیت رسمی خود را از سال 1370 با اخذ موافقت اصولی و پروانه بهره برداری از وزارت صنایع برای مونتاژ 28000 دستگاه کامپیوتر در سال آغاز نمود

دانلود پروژه مالی رشته حسابداری با عنوان شرکت گسترش انفورماتیک ایران

پروژه مالی
انفورماتیک
شرکت گسترش انفورماتیک ایران
دانلود پروژه مالی رشته حسابداری با عنوان شرکت گسترش انفورماتیک ایران
سیستم همکاری در فروش فایل فایلینا
دانلود پروژه مالی رشته حسابداری
خرید پروژه مالی رشته حسابداری
همکاری در فروش فایل
فروش فایل
انجام پروژه مالی رشته حسابداری
fileina
فروشگاه ساز فایلینا
پروژه مالی حسابدار
دانلود پروژه
دسته بندی حسابداری
فرمت فایل doc
حجم فایل 105 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 111

پروژه مالی رشته حسابداری با عنوان شرکت گسترش انفورماتیک ایران

 
 

معرفی شرکت گسترش انفورماتیک ایران

* اطلاعات عمومی شرکت:
شرکت گسترش انفورماتیک ایران با در نظر گرفتن اهمیت روز افزون سرمایه گذاری در بخش صنعت انفورماتیک و فن آوری اطلاعات، در سال 1369 تاسیس گردید و فعالیت رسمی خود را از سال 1370 با اخذ موافقت اصولی و پروانه بهره برداری از وزارت صنایع برای مونتاژ 28000 دستگاه کامپیوتر در سال آغاز نمود.
 
شرکت گسترش انفورماتیک ایران از طریق ایجاد بخش های مطالعاتی و تحقیقاتی، دانش فنی متخصصین خود را به روز نگه داشته و با ایجاد سیستمهای CRM ارتباط مشتریان با شرکت را راحت تر و مطلوب تر می نماید تا بدین وسیله سفارشات مورد نظر مشتریان را بهتر دریافت نموده و نیز در ارائه خدمات خود با سرعت و دقت بیشتر عمل نماید. همچنین این شرکت با استفاده از SCM خدمات و محصولات خود را با کیفیت و قیمت مناسب و مورد نظر مشتری در زمان مقرر تحویل می نماید تا رضایت مشتری را که سرلوحه کار خود قرار داده است به دست آورد.
 
در همین راستا، به منظور اطمینان خاطر بیشتر استفاده کنندگان از کامپیوتر سهند، این شرکت اقدام به پیاده سازی استاندارد ISO9001 ویرایش 2000 برای مونتاژ این محصول نموده است که در این زمینه جزو شرکتهای پیشرو محسوب می شود.شرکت گسترش انفورماتیک ایران دارای گرید مناسب از شورای عالی انفورماتیک کشور می باشد. (در کلیه حوزه های تعریف شده بین 2 تا 4.) و عضو انجمن شرکتهای انفورماتیک و جامعه مهندسین مشاور نیز می باشد.همچنین دارای بیش از 160 نمایندگی فعال در سراسر ایران و 7 شرکت تحت پوشش می باشد.
 
* اهداف تجاری و مزایای رقابتی
مدل تجاری شرکت که بر مبنای ارئهء خدمات طراحی، مشاوره، مدیریت پروژه، برون سپاری خدمات ICT و انجان پروژه های کلید در دست می باشد، بر مبنای دانش فنی مهندسی و تجربه مدیریتی بالای مجموعه این شرکت و همکاران استراتژیک، شکل گرفته است.این دانش و تجربه بالا با توجه به پیچیدگی های خاص پروژه های ICT در سطوح طراحی، خرید، نصب، راه اندازی، تست و گارانتی در ابعاد مختلف از جمله منابع انسانی، منابع مالی، زمانبندی اجرا و تضمین کیفیت، هدف اول شرکت را مبنی بر تبدیل پروژه های ICT به پروژه های قابل کنترل با بازگشت سرمایه ء مناسب برای مشتریان را بر اساس اصول زیر کاملاً برآورده ساخته است.
 
 
 
کلمات کلیدی:

پروژه مالی

انفورماتیک

شرکت گسترش انفورماتیک ایران

 
 
فهرست مطالب
معرفی شرکت گسترش انفورماتیک ایران1
* اطلاعات عمومی شرکت:3
* اهداف تجاری و مزایای رقابتی4
کیفیت برتر:4
هزینه کمتر:4
مدت زمان اجرای کوتاه تر:5
* حوزه های اصلی فعالیت شرکت:5
سخت افزار5
شبکه و ارتباطات5
امکانات و توانمندیهای قابل ارائه واحد شبکه در امور انفورماتیک و فن آوری اطلاعات،‌مختصراً به شرح ذیل می باشد:6
* خدمات واحد سیستم های پیشرفته و طرح و برنامه8
توسعه محصولات جدید10
شرکت های زیر مجموعه گسترش انفورماتیک ایران11
* مجوزهای دریافت شده:11
شرکای تجاری:13
* شرکای تجاری:14
* روشهای کنترل پروژه و کنترل کیفیت15
* سرویسها16
سابقه فعالیتها و پروژه ها18
لیست برخی از پروژه های انجام شده (نرم افزار و سیستم)18
لیست برخی از پروژه ها در حوزه شبکه و ارتباطات:21
تامین تجهیزات شبکه (Passive, Active. Cashing, Security)22
طرحهایی که در زمینه ایجاد شبکه های Wireless  ارایه گردیده:23
لیست برخی پرروژه ها و فعالیتهای در دست اقدام23
شرح برخی از پروژه های شرکت گسترش انفورماتیک ایران25
جمع آوری اطلاعات وضع موجود (AS-IS)25
تعیین مقتضیات سیستم (TO-Be)25
شرح برخی از پروژه های شرکت گسترش انفورماتیک ایران26
ارزیابی و تحلیل اطلاعات (GAP-Analysis)26
انتخاب تامین کننده ERP Solution for Holding Companies و تهیه RFP26
شرح برخی از پروژه های شرکت گسترش انفورماتیک ایران27
شرح خدمات پروژه:27
* پروژه VSAT ایران خودرو:28
پروژه سایت 110 ناجا:28
پروژه سایت نهاد ریاست جمهوری:29
پروژه 5000 دستگاه ATM بانک صنعت و معدن.29
* پروژه آموزش از طریق شبیه سازی برای ناجا:29
* پروژه 500 دستگاه DVB-T صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران:29
- هدف: زمانسنجی ارائه خدمات بانکی به روش Stop Watch30
* امکان سنجی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) بانک صنعت و معدن و تهیه RFP31
مجتمع عمومی عادی صاحبان سهام32
گردش حساب سود (زیان) انباشته38
فعالیتهای تامین مالی:40
1- تاریخچه فعالیت شرکت41
1-1- کلیات41
2-1- فعالیت اصلی شرکت41
3-1- وضعیت اشتغال42
3- خلاصه اهم رویه های حسابداری43
1-3- موجودی مواد و کالا:43
2-3- سرمایه گذاریها:43
3-3- دارائیهای ثابت مشهود:43
4-3-3- تسعیر ارز44
5-3-3- ذخیره مزایای پایان خدمت کارکنان45
6-3-3- هزینه های خدمت بعد از فروش46
7-3-3- مخارج تامین مالی46
8-3-3- فروش اقساطی کامپیوتر46
5- سرمایه گذاری کوتاه مدت50
6- حسابها و اسناد دریافتی تجاری50
7- حسابهای جاری با سازمان و شرکتها55
8- سایر حسابهای دریافتی57
9- موجودی قطعات و کالا62
10- سفارشات و پیش پرداختها67
11- داراییهای ثابت مشهود:69
12- دارائیهای نامشهود71
15- حسابها و اسناد پرداختنی تجاری75
16- سایر حسابهای پرداختنی81
17- پیش دریافتها83
19- سود سهام پیشنهادی و پرداختنی85
23- اندوخته قانونی87
24- سایر اندوخته ها87
24- رویدادهای پس از تاریخ ترازنامه108
35- معاملات ماده 129 اصلاحیه قانون تجارت و شرکتهای وابسته زیر می باشد:108
36- مقایسه بودجه با درآمد هزینه های واقعی111
 

دانلود پروژه مالی رشته حسابداری با عنوان شرکت گسترش انفورماتیک ایران

چهارشنبه 28 مرداد 1394 ساعت: 10:55

 

مقاله کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی با عنوان حمایت کیفری از حقوق ثبت

حقوق ثبت در حوزه عمل و اجرا به ضمانت اجرا نیازمند است ضمانت اجرای آن، حقوق کیفری است حقوق کیفری از طریق اعمال مجازات ها در حق مجرمین ثبتی به حمایت از حقوق ثبت می پردازد جرم ثبتی فعل یا ترک فعل کارمندان ثبت و سران دفاتر رسمی در نقض قوانین و مقررا ت ثبتی است جرائم ثبتی مجموعه ای از جرائم عمومی ، انتظامی ،خطا های کیفری و امور خلافی می باشد کیفرهای

دانلود مقاله کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی با عنوان حمایت کیفری از حقوق ثبت

حقوق ثبت
جرم ثبتی
حقوق کیفری
حمایت کیفری از حقوق ثبت
دانلود مقاله کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی با عنوان حمایت کیفری از حقوق ثبت
خرید مقالات حقوقی
سیستم همکاری در فروش فایل فایلینا
همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش
فروش فایل
انجام پروژه و پایان نامه
fileina
مقالات ترجمه شده
فروشگاه ساز فایلینا
دسته بندی فقه،حقوق،الهیات
فرمت فایل doc
حجم فایل 47 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 15

مقاله کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی با عنوان حمایت کیفری از حقوق ثبت

 
*با تشکر از آقای علی توسلی ایذه مدرس دانشگاه و سر دفتر اسناد رسمی استان خوزستان که برای نشر مطالبشان بصورت کامل در سایت فایلینا همکاری نمودند.
 
چکیده
حقوق ثبت در حوزه عمل و اجرا به ضمانت اجرا نیازمند است . ضمانت اجرای آن، حقوق کیفری است .حقوق کیفری از طریق اعمال مجازات ها در حق مجرمین ثبتی به حمایت از حقوق ثبت می پردازد .جرم ثبتی فعل یا ترک فعل کارمندان ثبت و سران دفاتر رسمی در نقض قوانین و مقررا ت ثبتی است . جرائم ثبتی مجموعه ای از جرائم عمومی ، انتظامی ،خطا های کیفری و امور خلافی می باشد .کیفرهای ثبتی زیر مجموعه مجازات های باز دارنده می باشد که عبارتند از حبس ، جزای نقدی ، تعطیلی و لغو پروانه ، انفصال .
 
 ویژگی های مهم  قوانین ثبتی و حقوق ثبت عبارتند از: استحکام بخشی به مالکیت ، تولید امنیت قضایی و اقتصادی ، در آمد زدایی ، خاصیت لازم اجرایی و آمریت ، تردید و انکار ناپذیری .دو جرم عمومی فراگیر در حقوق ثبت کلا هبرداری  ثبتی و جعل ثبتی و گونه های متفاوت آن  می باشد . جرایم امتناع از تحویل اوراق و دفاتر ثبتی توسط سردفتر منفصل ، عقد نمودن زن شوهر دار ، ازدواج بدون گواهی سلامت ، از جرایم ویژه ثبتی است که حقوق کیفری با اعمال مجازات حبس و جزای نقدی در حق اینگونه مجرمین به حمایت از حقوق قربانیان جرایم ثبتی پرداخته است .
 
جرایمی از قبیل تقصیر منجر به از اعتبار افتادن سند ، ثبت اسناد مخالف قانون ، عدم احراز هویت در ثبت سند ، قصور منجر به ثبت سند معارض ، دریافت وجه اضافه و رفتارهای خارج از نزاکت شغلی کیفر انفصال دارند .
جرائمی  مانند ثبت ازدواج بدون گواهی سلامت ، ثبت طلاق بدون حکم دادگاه و جرائم مورد تشخیص رئیس سازمان ثبت از قبیل سو ء شهرت، عدم صلاحیت علمی یا عملی سردفتر و رفتارهای مغایر با نظم.  قربانیان این گونه جرائم ثبتی با کیفر شلاق و سلب صلاحیت مورد حمایت قرار گرفته اند . 
 
 
کلمات کلیدی:

حقوق ثبت

جرم ثبتی

حقوق کیفری

حمایت کیفری از حقوق ثبت

 
 

حقوق ثبت :

حقوق ثبت در ایران زمین دانش تازه ای است . از فقه و سنت و علوم دینی تولد نیافته ، بلکه دانش خارجی است که بن مایه های آن از حقوق فرانسه گرفته شده و با حقوق مدنی و فقه اسلامی  امتزاج یافته است .
هدف مهم این دانش تحکیم و تثبیت حقوق مالکانه انسانها بر مالکیت خود می باشد.حقوق ثبت از چهار قانون تشکیل یافته است .
 
 
 
فهرست مطالب

حمایت کیفری از حقوق ثبت1

چکیده2
حقوق ثبت :2

حقوق ثبت از چهار قانون تشکیل یافته است . این چهار قانون عبارتنداز :3

ویژگی های حقوق ثبت :3

اهداف حقوق ثبت :4

حمایت مدنی و کیفری :5

حقوق کیفری :5
جرم ثبتی :6
کیفرهای بازدارنده عبارند از6

انواع کیفرها در حقوق کیفری :6

ویژگیهای حقوق کیفری :7

تفاوت های حقوق کیفری با حقوق ثبت از حیث آیین دادرسی :8

تقسیم جرائم ثبتی از حیث مجازات ها و چگونگی حمایت کیفری :9

الف: حمایت کیفری با کیفر حبس و جزای نقدی :9
ب:حمایت کیفری با کیفر انفصال :11
ج: حمایت کیفری با کیفر شلاق :12
د: حمایت کیفری با کیفر لغو پروانه یا سلب صلاحیت :12
نتیجه:13
منابع :14
 

دانلود مقاله کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی با عنوان حمایت کیفری از حقوق ثبت

دوشنبه 26 مرداد 1394 ساعت: 18:46

 

پروژه  مهندسی عمران با عنوان تزریق با فشار بالا (جت گروتینگ (Jet Grouting))

تزریق با فشار بسیار بالا روشی برای اصلاح خاک است که در آن آب یا دوغاب، با فشار بسیار بالا و سرعت زیاد از طریق نازل‏هایی به داخل خاک تزریق شده و باعث تخریب ساختار خاک می‌شود دانلود پروژه و پایان نامه مهندسی عمران با عنوان تزریق با فشار بالا (جت گروتینگ (Jet Grouting)) پروژه کامل جت گروتینگ (Jet Grouting) پروژه کامل و جامع تزریق با فشار بالا

دانلود پروژه و پایان نامه مهندسی عمران با عنوان تزریق با فشار بالا (جت گروتینگ (Jet Grouting))

خاک
اصلاح خاک
بهسازی خااک
بهبود زمین
تزریق
تزریق با فشار بالا
جت گروتینگ (Jet Grouting)
دانلود پروژه و پایان نامه مهندسی عمران با عنوان تزریق با فشار بالا (جت گروتینگ (Jet Grouting))
پروژه کامل جت گروتینگ (Jet Grouting)
پروژه کامل و جامع تزریق با فشار بالا
تزریق با فشار بالا چیست
روشهای تزریق در خاک
مراحل تزریق با فشار بالا
دسته بندی عمران
فرمت فایل doc
حجم فایل 20111 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 72

پروژه و پایان نامه مهندسی عمران با عنوان تزریق با فشار بالا (جت گروتینگ (Jet Grouting))

 
 
چکیده
تزریق با فشار بسیار بالا روشی برای اصلاح خاک است که در آن آب یا دوغاب، با فشار بسیار بالا و سرعت زیاد از طریق نازل‏هایی به داخل خاک تزریق شده و باعث تخریب ساختار خاک می‌شود. طی این فرآیند، بخشی از ذرات خاک و دوغاب از درون گمانه حفاری بیرون آمده و بخشی دیگر به‏صورت درجا با دوغاب مخلوط می‏شوند. در نتیجه این فرآیند، توده‌ای از خاک اصلاح شده به‏وجود می‌آید که به آن اصطلاحاً توده خاک-سیمان اطلاق می‌شود.
 
ستون‏های خاک- سیمان ایجاد شده از طریق روش تزریق با فشار بالا در داخل خاک، دارای مقاومت بالا، تغییر شکل‌پذیری اندک و نفوذپذیری بسیار پایین هستند و باعث تقویت خصوصیات خاک محل می‌شوند. در پروژه حاضر ابتدا خاک،مقاومت خاک،روشهای بهسازی و اصول تزریق با فشار بالا و عوامل مؤثر در این روش تشریح شده است، سپس به بررسی نتایج حاصل از خاک‏برداری اطراف ستون‏های خاک- سیمان ایجادشده با تزریق با فشار بسیار بالای آزمایشی و آزمایش‏های انجام‏شده روی نمونه‏های اخذ شده از این ستون‏ها پرداخته شده است. با توجه به نتایج به‏دست آمده از آزمون‌های مذکور، عملیات تزریق با فشار بسیار بالا باعث افزایش و تقویت خصوصیات فیزیکی و مکانیکی خاک محل از جمله مقاومت فشاری تک محوری، چسبندگی و زاویه اصطکاک داخلی تا چندین برابر شده است. در پایان نیز مقادیر و نمونه انجام شده در ایران مورد بررسی قرار گرفته است.
 
 
 
کلمات کلیدی:

خاک

اصلاح خاک

بهسازی خاک

بهبود زمین

تزریق

تزریق با فشار بالا

جت گروتینگ (Jet Grouting)

 
 
 
 
فهرست مطالب
چکیده:5
کلمات کلیدی:6
مقدمه6
 

فصل اول:خاک7

خاک7
محتویات7
عوامل موثر در تشکیل خاک7
سنگ‌های اولیه یا سنگ مادر7
پوشش گیاهی و فعالیت موجودات زنده7
زمان8
آب و هوا8
توپوگرافی محل تشکیل خاکها8
مواد تشکیل دهنده خاک‌ها8
موادی که خاک‌ها را تشکیل می‌دهند به چهار قسمت تقسیم می‌شوند:8
تقسیم‌بندی خاک‌ها از لحاظ سنگ‌های تشکیل دهنده9
خاک رسی9
خاک‌های سیلتی9
خاک‌های ماسه‌ای9
خاک‌های اسکلتی9
طبقه‌بندی خاک10
مورفولوژی خاک10
1) افق های خاک و تشخیص آنها در صحرا :11
2) نامگذاری افق های خاک :11
پروفیل خاک :11
نیمرخ خاک :11
مقاومت فشاری خاک معمولا چقدر است؟12
 

فصل دوم: خاک های ضعیف و روش های اصلاح12

مقدمه13
شکل 1:روشهای متداول پایداری شیب14
مشکلات ناشی از خاک های واگرا14
شکل 2:روش تراکم لرزه ای15
روش های شناسایی خاک های واگرا15
شناسایی خاک های واگرا در بررسی های محلی15
آزمایش های متداول در شناسایی خاک های واگرا16
ملاحظات طراحی در مواجه با خاک های واگرا و روش های بهسازی16
تعریف16
شکل 3:رفتار خاکهای دانه ای پس از تراکم17
خاک های مستقر بر روی زمین های دفن زباله17
خاک های متورم شونده18
بهترین تعریف از پدیده ی تورم18
نشانه های صحرایی تورم در خاک18
استعداد روان گرایی19
مقاوم سازی لرزه ای خاک20
روش های ارتعاشی20
ارتعاش شناوری (Vibro Flotation)20
روش دینامیکی21
تراکم دینامیکی21
تراکم توسط انفجار21
روش زهکشی21
تزریق تراکمی22

کاربردهای تزریق در بهسازی خاک22

شکل 4:روش پرتاب وزنه23
تزریق با فشار23
لزوم استفاده از روش های بالا بردن مقاومت خاک24
شکل 5 و 6:روشهای تزریق در خاک24
شکل 7:درصد سیمان25
تثبیت سیمان26
جدول 1:درصدهای متفاوت اختلاط آهک27
تثبیت خاک با آهک27
خاک های مناسب اختلاط با آهک27
استفاده از مواد پلیمری چسبناک28
از خصوصیات محیطی این ماده می توان به موارد زیر اشاره کرد:29
جدول 2:درصدهای متفاوت اختلاط پلیمر و خاک30
جمع بندی و نتیجه گیری30

فصل سوم: روش های نوین بهسازی زمین31

فلسفه بهسازی31
تعریف بهسازی32
ویژگیهای اصلی32
مـزایـــا32
اثر بهسازی مکانیکی بر بافت خاک32
در رس33
در ماسه33
اثر افزایش تراكم بر چسبندگی34
اثر افزایش تراكم بر زوایه برشی ماسه35
اثر افزایش تراكم بر روانگرایی35
روش های بهسازی37
كاربرد روش های بهسازی37
كاربرد روش های بهسازی38
بهبود كیفی زمین38
علاج بخشی پی38
كنترل آلودگی38
پایدارسازی گود38
كنترل آب زیرزمینی38
روش های بهسازی و مطالعات موردی در ایران39
تراکم لرزه ای / جایگزینی39
ساختمان و عملكرد ویبراتور39
ستون سنگی – حفاری / ارتعاشی41
ستون سنگی – جایگزینی/ ارتعاشی42
مراحل تراکم42
رفتار ماسه قبل و بعد از تراكم43
ستون های سنگی برای رفع روانگرایی و افزایش ظرفیت باربری پروژه برج ستاره دریایی (بندرعباس)44
تراكم دینامیكی44
تعاریف مهم44
كاربرد تراكم دینامیكی45
محدوده های اجرایی تراكم دینامیكی45
پیش بارگذاری45
اثر فواصل زهکش عمودی در زمان پیش بارگذاری46
 

فصل چهارم:تزریق با فشار بالا47

بهسازی با تزریق47

روشهای عمومی تزریق در خاک و سنگ47

تزریق:47
کاربردها:47

انواع تزریق48

تزریق تماسی (Contact Grouting)48
تزریق با ایجاد شکاف (Fracture Grouting)48
تزریق درزه­ ای (Joint Grouting)48
تزریق آب­بندی (تزریق پرده آب­بندCurtain Grouting)48
تزریق تحکیمی (Consolidation Grouting)48
تزریق تراکمی (Compact Grouting)48
تزریق شیمیایی (Chemical Grouting)49
كاربرد تزریق های شیمیایی49
تزریق  با فشار بالا50
تعاریف50
نحوه‌ی اجرا51

مراحل تزریق با فشار بالا51

سیستم های تزریق با فشار بالا52

(F1) سیستم تزریق تک مرحله ای52
(F2) سیستم تزریق دو مرحله ای53
(F3) سیستم تزریق سه مرحله ای53
پارامترهای اجرایی تزریق با فشار بالا55
اندازه شکل هندسی تابعی است از:55

مقاومت فشاری جت گروتینگ56

فرم‌های مختلف ایجاد شده توسط جت گروتینگ56
کاربرد های عمل جت گروتینگ57
تجهیزات اصلی یک کارگاه جت گروتینگ :57
کنترل و آزمایش58
جت گروتینگ به منظور ایجاد دیوار آب بند:58

کاربردهای مختلف جت گروتینگ59

محدوده‌ی کاربرد61
 محدوده‌‌ی تأثیر جت گروتینگ در انواع خاک62
تجهیزات مورد نیاز برای جت گروتینگ62
آرایش ستون و پانل های تزریق با فشار بالا64
كاربرد و نکات طراحی64

دامنه کاربرد روش های تزریق برحسب دانه بندی خاک65

موارد استفاده از تزریق با فشار بالا65

مزایای تزریق با فشار بالا66

روش های كنترل كیفی و كمی66
مطالعات موردی تزریق با فشار بالا در ایران66

پایدارسازی گودبرداری به عمق 55 متر به روش J.G در پی سد بتنی شهریار مقطع زمین شناسی محور سد شهریار66

فرازبند و محل اجرای عملیات بهسازی مقاومتی و آب بندی آبرفت67
تزریق آزمایشی با فشار بالا68
نتیجه:70
پی‌نوشت‌ها:71
مراجع و منابع71
 
 

دانلود پروژه و پایان نامه مهندسی عمران با عنوان تزریق با فشار بالا (جت گروتینگ (Jet Grouting))

یکشنبه 25 مرداد 1394 ساعت: 20:47

 

پروژه کارشناسی‌ارشد رشته مدیریت دولتی گرایش مدیریت تحول با عنوان بررسی ارتباط میان یادگیری سازمانی و رفتار شهروندی سازمانی در سازمانهای دولتی اس

بررسی ارتباط میان یادگیری سازمانی و رفتار شهروندی سازمانی در سازمانهای دولتی سیستم همکاری در فروش فایل فایلینا همکاری در فروش فایل

دانلود پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد رشته مدیریت دولتی گرایش مدیریت تحول با عنوان بررسی ارتباط میان یادگیری سازمانی و رفتار شهروندی سازمانی در سازمانهای دولتی اس

عمکرد سازمان
یادگیری سازمانی
رفتار شهروندی سازمانی
دانلود پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد رشته مدیریت دولتی گرایش مدیریت تحول با عنوان بررسی ارتباط میان یادگیری سازمانی و رفتار شهروندی سازمانی در سازمانهای دولتی استان چهارمحال و بختیاری
بررسی ارتباط میان یادگیری سازمانی و رفتار شهروندی سازمانی در سازمانهای دولتی 
سیستم همکاری در فروش فایل فایلینا
ه
دسته بندی مدیریت
فرمت فایل doc
حجم فایل 477 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 152

پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد رشته مدیریت دولتی گرایش مدیریت تحول با عنوان

بررسی ارتباط میان یادگیری سازمانی و رفتار شهروندی سازمانی در سازمانهای دولتی استان چهارمحال و بختیاری

 
 
 
مقدمه
در 15 سال گذشته تحقیقات زیادی در موضوع رفتار شهروندی سازمانی صورت گرفته است. این واژه اولین بار در سال 1983 توسط ارگان و همكارش مطرح شد(ارگان؛ 1983). مبنای این مطرح شدن به مفاهیمی از قبیل " تمایل به همكاری  "(بارنارد؛ 1938) و نیز تمایز بین عملكرد قابل اعتماد نقش و " رفتارهای نوآورانه و خودجوش  " (كتز و كاهن؛ 1987) برمی گردد.
 
در ابتدا تحقیقات عمدتا در راستای شناخت رفتارهایی بود كه با وجود تاثیر آشكار بر عملكرد سازمان ها، در سیستم های ارزیابی عملكرد جدا از محدوده شغل ملاحظه می شد. البته به تدریج همراه با توسعه مفهوم رفتار شهروندی سازمانی مشخص شد كه تمایز میان فعالیت های درون حوزه شغل و خارج از حوزه شغل چندان مشخص و آشكار نیست. لذا باید رفتار شهروندی سازمانی را به طور انعطاف پذیر تعریف كرد.
 
یكی از تعاریف اولیه كه مورد قبول بسیاری از محققان قرار گرفته است، توسط ارگان (1988) مطرح شده است: 
" رفتار شهروندی سازمانی شامل رفتار های اختیاری  كاركنان است كه جزء وظایف رسمی آنها نیست و مستقیما توسط سیستم رسمی پاداش سازمان در نظر گرفته نمی شود ولی میزان اثر بخشی كلی سازمان را افزایش می دهد. ")ارگان؛ 1988)
 
متغیر دیگری كه در این تحقیق به آن پرداخته خواهد شد یادگیری سازمانی می باشد. یكی از كاملترین تعاریفی كه در مورد یادگیری ارائه شده است یادگیری را فرایند یافتن خطا و اصلاح آن می داند. در فصل دوم به صورت مفصل به تشریح این دو متغیر و ارتباط میان آنها خواهیم پرداخت. اما فصل اول این تحقیق شامل مطالب ذیل خواهد بود: بیان مسئله تحقیق؛ اهمیت و ضرورت تحقیق؛ اهداف و فرضیات تحقیق؛ روش های تحقیق و تجزیه و تحلیل اطلاعات و نهایتا زمان بندی تحقیق مشخص خواهد شد.
 
 
کلمات کلیدی:

كاركنان

عمکرد سازمان

یادگیری سازمانی

رفتار شهروندی سازمانی

 
 
 
 
2-1- بیان مسئله پژوهش
در مقدمه ذكر شد كه رفتار شهروندی سازمانی شامل رفتار های اختیاری  كاركنان است كه جزء وظایف رسمی آنها نیست و مستقیما توسط سیستم رسمی پاداش سازمان در نظر گرفته نمی شود ولی میزان اثر بخشی كلی سازمان را افزایش می دهد. نكته دیگر اینكه احتمالا پیش بینی و ارزش گذاری این رفتارها به كمك معیار هایی كه به نگرش ها و حالات كاركنان توجه می كنند، بهتر از معیار های متداول ارزیابی عملكرد است ، چراكه جنبه ارادی و اختیاری این رفتارها بسیار برجسته تر رفتارهای عادی یك شغل است. همچنین اثرات مفید رفتار شهروندی سازمانی بر زمینه های اجتماعی، روانشناسی، سازمانی، و سیاسی یك سازمان با ارزش تر از اثرات آن بر شاخص های كمی و عملكردی است)فار؛ 2004)
 
درباره ابعاد رفتار شهروندی سازمانی هنوز یك توافق واحد بین محققان وجود ندارد. برای مثال ابعادی نظیر رفتارهای كمك كننده، رادمردی و گذشت، وفاداری سازمانی، پیروی از دستورات، نوآوری فردی، وجدان، توسعه فردی، ادب و ملاحظه، فضیلت مدنی، نوع دوستی و ... در تحقیقات مختلف به عنوان ابعاد شكل دهنده رفتار شهروندی سازمانی مورد توجه قرار گرفته اند. همچنین بعضی محققان بین رفتارهای شهروندی در رابطه با دیگر افراد و نیز در رابطه با كل سازمان تفاوت قائل شده اند.)پاداسكف؛ 2000).
 
ابعادی كه بیشترین توجه را میان محققین به خود جلب كرده اند عبارتند از:
نوع دوستی(فداكاری) ، وجدان(وظیفه شناسی) ، ادب وملاحظه(توجه و احترام) ، راد مردی و گذشت(پایداری و تحمل پذیری) ، فضیلت مدنی(مشاركت مدنی) 
این پنج بعد توسط ارگان در سال 1988 مطرح شدند و پاداسكف و همكارانش در سال 1990 با كمك روش تحلیل عاملی برای هركدام از این پنج بعد، مقیاس سنجش استانداردی ایجاد كردند كه این مقیاس ها در سالهای بعد برای سنجش رفتار شهروندی سازمانی مورد استفاده بسیاری از محققان قرار گرفته است. (ارگان؛ 1988 و پاداسكوف؛ 1990).
 
 
 
 
 
فصل اول: کلیات تحقیق
1-1) مقدمه      2
1-2) بیان مسئله 3
1-3) اهمیت موضوع تحقیق 5
1-4) ضرورت انجام تحقیق 7
5-1) اهداف پژوهش7
6-1) فرضیه های پژوهش8
7-1) روش انجام پژوهش8
8-1) قلمرو تحقیق9
9-1) جامعه آماری تحقیق8
1-10) نمونه آماری 9
1-11) روشهای نمونه گیری9
1-12) روش تجزیه و تحلیل داده ها9
1-13) روشهای مورد نظر برای تجزیه و تحلیل اطلاعات و آزمون فرضیه ها9
1-14) متغیرهای تحقیق10
1-15) تعریف واژه ها و اصطلاحات تخصصی تحقیق10
1-16) زمان بندی پروژه11
فصل دوم: مبانی نظری
مقدمه13
2-1-1) بخش اول: یادگیری سازمانی 15
2-1-2) توپولوژی رویكردهای مطالعه در حوزه یادگیری سازمانی17
2-1-3) یادگیری فردی18
2-1-4) یادگیری سازمانی24

2-1-5) مهارت های یادگیری27

                            2-1-5-1) تفكر سیستمی28
                               2-1-5-2) مدلهای ذهنی29
                            2-1-5-3)  شایستگی شخصی29
                               2-1-5-4)یادگیری خود هدایتی30
                               2-1-5-5)گفتمان30
2-1-6) سازمان یادگیرنده31
2-1-7) قابلیت یادگیری32
2-1-8) معماری سازمان یادگیرنده35

2-1-9) ابزارها؛ تئوری ها و مدل های سازمان یادگیرنده36

2-1-10)موانع یادگیری39
                2-1-10-1) اطلاعات اریب39
                 2-1-10-2) خطا در تفسیر39
                 2-1-10-3) ناتوانی در اقدام40
                 2-1-10-4) ناتوانی كوری40
                  2-1-10-5) ناتوانی حل سرانگشتی مسائل40
                  2-1-10-6)  ناتوانی فقدان تنوع40
                  2-1-10-7) ناتوانی همبستگی قوی41
                2-1-10-8)  ناتوانی معلولیت41
                 2-1-10-9)   ناتوانی یادگیری خرافی41
                  2-1-10-10) ناتوانی انتشار ناكارامد41
2-1-11)سبكهای یادگیری42
2-1-12) مولفه های یادگیری سازمانی44

2-1-13)تشریح مولفه های یادگیری سازمانی مورد استفاده درتحقیق براساس مدل دیانی50

2-1-14) جمع بندی یادگیری سازمانی53
رفتار شهروندی سازمانی54
 2-2-1) مقدمه (تعاریف و تاریخچه )55
2-2-2) انواع رفتار شهروندی57
2-2-3) ابعاد رفتار شهروندی سازمانی 59
                   2-2-3-1) فداكاری59
                   2-2-3-2) توجه و  احترام60
                   2-2-3-3) وظیفه‌شناسی60
                   2-2-3-4)پایداری یا تحمل پذیری60
                   2-2-3-5) مشاركت مدنی 62

2-2-4) عوامل تاثیرگذار بر رفتارشهروندی سازمانی62

2-2-5) چگونه رفتار شهروندی بر عمکرد سازمان تاثیر می گذارد؟63
2-2-6) سرمایه اجتماعی به عنوان مزیت رقابتی64
              2-2-6-1) ابعاد سرمایه اجتماعی64
                                2-2-6-1-1) بعد ساختاری سرمایه اجتماعی64
                                2-2-6-1-2)بعد ارتباطی سرمایه اجتماعی64
                                2-2-6-1-3)بعد شناختی سرمایه اجتماعی65

               2-2-6-2) الگوی ارتباط رفتارشهروندی و توسعه سرمایه اجتماعی و تاثیر آن در عملکرد سازمانی65

2-2-7) عواملی كه شهروندی كاركنان را ارتقاء و پرورش می‌‌دهند:69
                     2-2-7-1) رضایت شغلی69
                     2-2-7-2)رهبری تحول آفرین69
                     2-2-7-3) درگیری شغلی و شغل‌ها و مأموریتهای جذاب 69
                     2-2-7-4) حمایت سازمانی70
                     2-2-7-5) عدالت سازمانی 70
                     2-2-7-6)خصوصیات و خصلت‌های شخصی كاركنان72

2-2-8) سیاست و اقدامات سازمانی كه رفتار شهروندی را تشویق و ترغیب می‌كنند73

                  2-2-8-1) استخدام و جذب73
                  2-2-8-2)آموزش و توسعه73
                  2-2-8-3)ارزیابی عملكرد و جبران پرداخت74
                  2-2-8-4) سیستم‌های غیر رسمی رفتار شهروندی را تشویق و ترغیب می‌كنند74
                  2-2-8-5)پیوند و روابط بین فردگرایی, جمع‌گرایی و رفتار شهروندی سازمانی77
2-2-9) رفتارهای ضد شهروندی  و عوامل موثر بر آن79
                  2-2-9-1) رفتارهای ضد شهروندی79

                  2-2-9-2)عوامل تاثیر گذار بر رفتار ضد شهروندی در محیط های فروش80

                                   2-2-9-2-1)عدالت سازمانی80
                                  2-2-9-2-2)رقابت های درون موسسه81
                                  2-2-9-2-3)استرس شغلی82
                                  2-2-9-2-4)تناسب سازمانی82
                                  2-2-9-2-5)حیطه كنترل83
                                  2-2-9-2-6)درون گرائی83
                                  2-2-9-2-7) خودكنترلی84

2-2-10) جنبه‌های منفی رفتار شهروندی (كنترل و مهار برخی از دامهای بالقوه رفتار شهروندی سازمانی)85

                  2-2-10-1) شهروندی و مدیریت تسخیر احساسات85
                  2-2-10-2)هزینه‌های بالقوه رفتار شهروندی85
                  2-2-10-3)شهروندی افزاینده (روز افزون)86

2-2-11) روابط بین شهروندی عادی و رفتار شهروندی86

2-2-12) آیا شهروندان خوب عادی, شهروندان خوب سازمانی را بناء می‌كنند؟ 87
2-3) بررسی ارتباط میان یادگیری سازمانی و رفتار شهروند سازمانی  89
2-4) پیشینه تحقیق92
 
فصل سوم: روش تحقیق
3-1) مقدمه 98
3-2- طرح تحقیق
99
3-3- مدل مفهومی تحقیق 100
3-4) جامعه و نمونه آماری 101
3-5) روش نمونه گیری و حجم نمونه 102
           3-5-1- روش نمونه گیری102
           3-5-2- تعیین حجم نمونه 105
3-6) متغیرهای پژوهش 106
3-7) روش گردآوری اطلاعات 106
3-8) منابع گردآوری اطلاعات106
3-9) تحلیل پرسشنامه108
3-10) روش تجزیه و تحلیل داده‌ها و آزمون‌های آماری مورد استفاده108
3-11) محیط پژوهش110
 
فصل چهارم: تجزیه و تحلیل داده‌ها
   4-1) مقدمه 112
   4-2) تجزیه و تحلیل توصیفی داده‌113
               4-2-1) جنسیت 113
               4-2-3) تحصیلات 114
               4-2-4) سابقه خدمت 115

4-3) آمار توصیفی مربوط به یادگیری سازمانی

116
4-4) آزمون فرضیات117
               4-4-1) آزمون فرضیه‌ی اهم  117
               4-4-2) آزمون فرضیه‌ی اخص اول 118
               4-4-3) آزمون فرضیه‌ی اخص دوم 119
               4-4-4) آزمون فرضیه‌ی اخص سوم 120
               4-4-5) آزمون فرضیه‌ی اخص چهارم 121
               4-4-6) آزمون فرضیه‌ی اخص پنجم 122
               4-4-7) آزمون فرضیه‌ی اخص ششم 123
               4-4-8) آزمون فرضیه‌ی اخص هفتم 124

4-5) مقایسه وضعیت مولفه‌های یادگیری سازمانی 

125
4-6) بررسی سطح رفتارشهروندی سازمانی در نمونه مورد نظر126
فصل پنجم: نتیجه گیری و پیشنهادها129
5-1) مقدمه 129
5-2- بررسی نتایج آماری تحقیق130
               5-2-1) نتایج بدست آمده از آمار توصیفی 130
               5-2-2) نتایج بدست آمده از آمار استنباطی 131
               5-2-3) نتیجه‌گیری کلی 133
5-3) پیشنهاد‌هایی برای پژوهش‌های آتی 136
5-4) موانع و محدودیت‌های تحقیق 137
منابع و مآخذ 138
 منابع فارسی 138
  منابع انگلیسی 138
پیوست‌ها 143
  پیوست اول: پرسشنامه143
پیوست دوم: تجزیه و تحلیل‌های آماری 148
پیوست سوم: چکیده انگلیسی152
 
 
 
 
 
 
 
 
 

دانلود پایان‌نامه کارشناسی‌ارشد رشته مدیریت دولتی گرایش مدیریت تحول با عنوان بررسی ارتباط میان یادگیری سازمانی و رفتار شهروندی سازمانی در سازمانهای دولتی اس

یکشنبه 25 مرداد 1394 ساعت: 20:3

 

تاثیر اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده در رشد وتوسعه اقتصاد استان فارس شهرستان قیروکارزین

دانلودمقاله حسابداری تاثیر اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده در رشد وتوسعه اقتصاد استان فارس شهرستان قیروکارزین خرید مقالات،پایان نامه ها و پروژه های پایانی سیستم همکاری در فروش فایل فایلینا

دانلود تاثیر اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده در رشد وتوسعه اقتصاد استان فارس شهرستان قیروکارزین

مالیات
مالیات بر ارزش افزوده
رشد وتوسعه اقتصاد
دانلودمقاله حسابداری تاثیر اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده در رشد وتوسعه اقتصاد استان فارس شهرستان قیروکارزین
خرید مقالات،پایان نامه ها و پروژه های پایانی
سیستم همکاری در فروش فایل فایلینا
همکاری در فروش فایل
فروش فایل
انجام پروژه و پایان نامه ارشد حسابداری
fileina
مقالات ترجمه شده
دسته بندی حسابداری
فرمت فایل doc
حجم فایل 47 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 8

تاثیر اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده در رشد وتوسعه اقتصاد استان فارس شهرستان قیروکارزین

 
 
 

تاریخچه مالیات بر ارزش افزوده در جهان وایران  

مالیات بر ارزش افزوده یا Value Added Tax و به اختصار  (VAT) نخستین بار درسال۱۹۱۸میلادی از سوی فون زیمنس1تاجر آلمانی به منظور فائق آمدن بر مشكلات كمبود درآمد دولت آلمان معرفی شد. این نوع مالیات با ارائه روش اعتباری آدامز2 درسال۱۹۲۱میلادی و  توسط لاره3 درسال 1957میلادی توسعه یافت. اما مالیات بر ارزش افزوده در فرانسه و در سال ۱۹۴۸ میلادی  به مورد اجرا گذاشته شد. سپس در دهه 1960 میلادی با انتخاب و اجرای این نظام مالیاتی در كشورهای ساحل عاج، برزیل، دانمارك، آلمان، اروگوئه، سوئد و هلند گستره این نظام مالیاتی در جهان توسعه پیدا كرد. 
 
شورای اتحادیه اقتصادی اروپا برای هماهنگ سازی سیستمهای مالیاتی و حمایت از تجارت، تمام اعضا را ملزم كرد تا از اول ژانویه ۱۹۷۰ این سیستم را در تمام كشورهای عضو اتحادیه اروپا اعمال كنند.   اگرچه این نوع مالیات در یك دهه رشد چندانی نداشت اما در نیمه دوم دهه ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ به اوج رسید تا جایی كه در دو دهه پایانی قرن بیستم سریع ترین رشد را در كشورهای جهان داشت و براساس آخرین آمار ، مالیات بر ارزش افزوده هم اكنون در ۱5۰ كشور دنیا اجرا می شود.
 
پراکندگی کشور های استفاده کننده از مالیات بر ارزش افزوده در سراسر جهان حکایت از این دارد که مدلهای اقتصادی مختلف حاکم برکشور ها مانع استفاده ازاین نوع مالیات نیست. ضمن آنکه طبق نتایج بدست آمده از بررسی همین کشورها میزان پیشرفت و توسعه یافتگی نیزمانعی براجراء آن نمی باشد.کشورهای فقیرتوسعه نیافته ای چون سودان، اتیوپی، پاناما، بورکینافاسو،لبنان، آلبانی،کشور های پیشرفته وتوسعه یافته مانندآلمان ،فرانسه،انگلیس، ایتالیا ،ژاپن، اسپانیا ، کانادا، روسیه وکره جنوبی این نوع مالیات را در کشور خود به اجرا گذاشته اند.از نظر پراکندگی جغرافیایی نیز کشورهای مختلفی از چهارقاره جهان وجوددارندکه نظام مالیات برارزش افزوده را پذیرفته اند واجرا می کنند. حتی کشورهای همجوارما ،نظیر قرقیزستان ،پاکستان،ترکمنستان، ارمنستان،آذربایجان، قزاقستان،ترکیه،اردن این سیستم را اجرا می نمایندواین کشورها ،ازنظرخصوصیات فرهنگی واجتماعی وجوه مشترکی باما دارند.
 
 
 
کلمات کلیدی:

مالیات

مالیات بر ارزش افزوده

رشد وتوسعه اقتصاد

 
 
فهرست مطالب
تاریخچه مالیات بر ارزش افزوده در جهان وایران1
تعریف مالیات بر ارزش افزوده2
کالاهای معاف از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده درایران2
انواع مالیات بر ارزش افزوده ومقایسه ی آن ها3
مزایای  اجرای مالیات بر ارزش افزوده3
معایب  اجرای مالیات بر ارزش افزوده4
تاثیر اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده در رشد وتوسعه اقتصاد کشور5
منابع :7
 

دانلود تاثیر اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده در رشد وتوسعه اقتصاد استان فارس شهرستان قیروکارزین

یکشنبه 25 مرداد 1394 ساعت: 19:59

 

پروژه پایانی رشته کشاورزی با عنوان ژنهای موثر در گلدهی

کنترل زمان گلدهی یک فرآیند پیچیده ای است که شامل یکپارچگی و اجتماعی از پاسخها به محرکهای محیطی چندگانه و سیگنالهای درونی است سیستم همکاری در فروش فایل فایلینا

دانلود پروژه پایانی رشته کشاورزی با عنوان ژنهای موثر در گلدهی

گلدهی
ژنهای موثر در گلدهی
Arabidopsis thaliana
پردازش Ana تنظیم شده
دانلود پروژه پایانی رشته کشاورزی با عنوان ژنهای موثر در گلدهی
سیستم همکاری در فروش فایل فایلینا
همکاری در فروش فایل
همکاری در فروش
فروش فایل
انجام پروژه و پایان نامه رشته کشاورزی
fileina
خرید مقالات و پروژه های رشته کشاورزی
دسته بندی کشاورزی و زراعت
فرمت فایل doc
حجم فایل 214 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 73

پروژه پایانی رشته کشاورزی با عنوان ژنهای موثر در گلدهی

 
 
 
 

پردازش Rna  تنظیم شده در کنترل گلدهی آرابیدوپسیس:

کنترل زمان گلدهی یک فرآیند پیچیده ای است که شامل یکپارچگی و اجتماعی از پاسخها به محرکهای محیطی چندگانه و سیگنالهای درونی است . این پیچیدگی این اطمینان را می دهد که گلدهی در شرایطی ویژه برای موفقیت های تولید مثلی رخ می‌دهد . کاربرد Arabidopsis thaliana ، به عنوان یک نمونه کمک شیانی کرده است در کنترل گلدهی . ویژگیهای ژنتیکی ، مولکولی موتان ناقص آرابیدوپسیس تالیانا در کنترل زمان گلدهی ، منجر به شناسائی ژنهای زیادی که در این رابطه در گیر هستند شد . این ژنها به صورت ژنتیکی شامل مسیرهای تفکیک پذیری هستند که به صورت کمی تغییرات گلدهی را کنترل می کنند . نقش این مسیر ها می تواند به راه اندازی ، باز فشردن و تواناسازی گل دهی و باز نشانی حالت رویشی تقسیم شود.
 
1)تشخیص مسیرها ، گل دهی را در پاسخ به طول – روز فیتوهورمون اسید چیبرلیک ، تغییرات کیفی نور و دمای محیط به راه می اندازد این مسیرها همگرا می شوند برای فعالسازی یک مجموعه مشترکی از ژنها که تحت عنوان دو انضمام دهنده مسیر گلدار نامیده می شوند . در عوض ، محصولات این ژنها فعال می کنند و یا حتی تنظیم می کنند مرسیستم گلدار را در شناسائی ژنهائی که برای تشکیل گل مورد نیاز هستند.
 
 از قبیل (Ap1)Apetala1  و (Cal) Cauli Flower  و ((Lfy)Leafy تنظیم انضمام دهنده مسیر گلدار اثر آنتاگونیتی می یابد (آنتاگونیست) بوسیله فاکتور نویسی جعبه Mads ، Flc ، یک کلید مانع شونده گلدهی در آرابیدوپسیس تالیانا . 
 
اثر گلدهی ، بوسیله پاسخهای مستقل و بهاره شدن که از جمع شدن Flc mRna پیشگیری می کند بروز می کند . بهاره شدن یعنی افزایش گلدهی ای که بوسیله یک دوره طولانی سرما . حاصل می شود و به عنوان یک سازش که گل دادن را حتمی می کند (قطعی می کند)  و فقط بعد از زمستان رخ می دهد مورد توجه قرارمی گیرد . پیشرفت در زمینه های مولکولی کنترل زمان گلدهی اخیرا نیز یادآوری شده است . و مورد توجه قرار گرفته است . واضح است که یکسری فرآیندهای تنظیمی درگیر هستند در رابطه با کنترل زمان گلدهی . این فرآیندها شامل مکانیسم های کنترل رونویسی ، پس رو نویسی ، پس ترجمه می باشد . همچنانچه زمان گلدهی A.thaliana در یک روش کمی ای کنترل شده است ،بصورت ژنتیکی یک سیستم مهار شدنی را تامین می کند به منظور مطالعه پایه مولکولی بیان ژن تنظیم شده در گیاهان عالی و در این مقاله ، ما تمرکز خواهیم کرد روی پردازش Ana تنظیم شده در کنترل زمان گلدهی .
 
 
 
 
کلمات کلیدی:

گلدهی

ژنهای موثر در گلدهی

Arabidopsis thaliana

پردازش Ana تنظیم شده

 
 
 
 
فهرست مطالب
پردازش Rna  تنظیم شده در کنترل گلدهی آرابیدوپسیس:2
تنظیم بیان flc پیچیده است و با فاکتورهای پردازشی rna  چندگانه در گیر است :5
خود تنظیمی بعد رونویسی بیان flc که کنترل می کنند گلدهی را در a.thaliana:14
Fca  ، فعل و انفعال انجام می دهد با پلی آدنیلاسیون فاکتور fy تا بیان fca و زمان گلدهی را کنترل کند :16
تشابهات بین تنظیم AG و flc :20
زمان گلدهی  وmirna ها :24
نتیجه :28
انتقال فلوئم سیگنال های گلدهی :30
زیست شناسی سلولی حرکت پروتئین ft39
نتیجه گیری48
مواد و روش ها57
نتایج60
اپیستاتیس بین fri و flc با زمان گل دهی مرتبط است :63
تمایزات عرض جغرافیایی در نمایش ژنوتیپ های flc :68
منابع 73
 

دانلود پروژه پایانی رشته کشاورزی با عنوان ژنهای موثر در گلدهی

یکشنبه 25 مرداد 1394 ساعت: 14:31
ليست صفحات
تعداد صفحات : 5

تبلیغات

آمار


آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 5

آمار بازدیدآمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 681
بازدید دیروز بازدید دیروز : 2,770
بازدید هفته بازدید هفته : 8,730
بازدید ماه بازدید ماه : 10,039
بازدید سال بازدید سال : 10,039
بازدید کلی بازدید کلی : 10,039

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 54.224.255.17
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :

ورود کاربران

نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟

عضويت سريع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

خبرنامه

براي اطلاع از آپيدت شدن سایت در خبرنامه سایت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود